Dodaj do ulubionych

oddam microgynon 21

17.11.04, 11:17
mam jedno opakowanie ważne do 12.2005. zostało mi z czasów, kiedy "nie
planowaliśmy". Mogę wysłać potrzebującej mamie.
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka