polly6 17.11.04, 11:17 mam jedno opakowanie ważne do 12.2005. zostało mi z czasów, kiedy "nie planowaliśmy". Mogę wysłać potrzebującej mamie. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj