panna_lila
09.06.24, 12:59
Ro艣nie u s膮siada, pi臋kny, z roz艂o偶yst膮 koron膮. Szczeg贸lnie uroczy wczesn膮 jesieni膮. Te偶 chcia艂am mie膰, wi臋c jak si臋 jeden zasia艂, to pozwoli艂am rosn膮膰. Co prawda korony nie ma pi臋knej ale jest sumak馃尨
Problem zrobi艂 si臋 w tym roku, bo widz臋, 偶e mam p贸艂 ogrodu z wypuszczonymi ma艂ymi sumakami - i tu pytanie: jak si臋 ich pozby膰?