teneryfa1980 23.06.26, 20:34 Dziewczyny-takie pytanie...Czy Wasi dentysci myja rece przed zakladaniem rekawiczek? Czy zwrocilyscie nanto uwage? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
andaba Re: Dentysta- pytanie 24.06.26, 08:04 Jak się umyje ręce przed założeniem rękawiczek, to się nie założy rękawiczek. Dentysta zakłada zwykle rękawiczki, nie sterylne, które są tankowane i da się je zalozyć zawsze. Zapewne myje ręce po zakończeniu brudnej roboty, po zdjęciu rękawiczek i potem już ich nie myje stricte przed przystąpieniem do pracy. Odpowiedz Link Zgłoś
szarmszejk123 Re: Dentysta- pytanie 24.06.26, 09:23 Zaczęłam się zastanawiać czy istnieją jakieś rękawiczki z alkoholem 😂 Odpowiedz Link Zgłoś
1papryczkachili Re: Dentysta- pytanie 24.06.26, 10:03 Założy, spokojnie. Trzeba tylko dobrze wytrzeć ręcznikiem papierowym. Zawsze myjemy ręce przy pacjencie i dopiero zakładamy rękawiczki nitrylowe. Oczywiście sterylne one nie są. Sterylne zakładamy do implantacji i poważniejszych zabiegów chirurgicznych. Odpowiedz Link Zgłoś
alpepe Re: Dentysta- pytanie 24.06.26, 09:11 Ciekawe, bo ten wątek się pojawia co i rusz i pod dziwnymi nickami. Jak masz problem z dentystą, że niehigieniczny, to idź do innego. Odpowiedz Link Zgłoś