Dodaj do ulubionych

Dentysta- pytanie

23.06.26, 20:34
Dziewczyny-takie pytanie...Czy Wasi dentysci myja rece przed zakladaniem rekawiczek? Czy zwrocilyscie nanto uwage?
Obserwuj wątek
    • andaba Re: Dentysta- pytanie 24.06.26, 08:04
      Jak się umyje ręce przed założeniem rękawiczek, to się nie założy rękawiczek.
      Dentysta zakłada zwykle rękawiczki, nie sterylne, które są tankowane i da się je zalozyć zawsze.
      Zapewne myje ręce po zakończeniu brudnej roboty, po zdjęciu rękawiczek i potem już ich nie myje stricte przed przystąpieniem do pracy.
      • andaba Re: Dentysta- pytanie 24.06.26, 08:05
        Talkowane* cholerny słownik.
        • szarmszejk123 Re: Dentysta- pytanie 24.06.26, 09:23
          Zaczęłam się zastanawiać czy istnieją jakieś rękawiczki z alkoholem 😂
      • 1papryczkachili Re: Dentysta- pytanie 24.06.26, 10:03
        Założy, spokojnie. Trzeba tylko dobrze wytrzeć ręcznikiem papierowym. Zawsze myjemy ręce przy pacjencie i dopiero zakładamy rękawiczki nitrylowe. Oczywiście sterylne one nie są. Sterylne zakładamy do implantacji i poważniejszych zabiegów chirurgicznych.
    • alpepe Re: Dentysta- pytanie 24.06.26, 09:11
      Ciekawe, bo ten wątek się pojawia co i rusz i pod dziwnymi nickami. Jak masz problem z dentystą, że niehigieniczny, to idź do innego.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka