Dodaj do ulubionych

Co na roczek ??

14.07.08, 23:12
jw.
Obserwuj wątek
      • edzia.79 Re: Co na roczek ?? 15.07.08, 09:17
        w niedziele mielismy imprezke.Ola dostala szczeniaczka-uczniaczka,jezdzik-pchacz z fisher price,lale ktora po nacisnieciu brzuszka mowi i pianinko ze spiewajacymi myszkami.

wszystkie prezenty super trafione.mala jest zachwycona
        • 0.mamamartynki Re: Co na roczek ?? 15.07.08, 13:53
          Moja Martyna na roczek też dostała prezenty typu stolik edukacyjny, krzesełko uczydełko.itp Od nas dostała huśtawkę, kupiliśmy ją na allegro i może służyć dziecku do 7 roku życia (do wieku się ją dostosowuje), powiem Wam że ten prezent zdał egzamin pod tym względem, że do tej pory (mała ma 17 miesięcy)się jej nie znudził Huśta się na niej bardzo często, taka chwila relaksu w ciągu dnia. Inne prezenty poszły w odstawkę. A huśtawka dalej robi furorę.Ja szczerze polecam.
          Pozdrawiam
          • dotinka77 Re: Co na roczek ?? 15.07.08, 21:35
            My właśnie nad huśtawką się zastanawiamy, a jaka konkretnie kupiliście bo na
            allegro jest ich dość sporo i nie wiem na jaką się zdecydować, myślałam też o
            pchaczu ale obawiam się że szybko się małemu znudzi więc chyba faktycznie tą
            huśtawkę kupimy.
            • edzia.79 Re: Co na roczek ?? 15.07.08, 22:03
              dla starszaka mielismy tez hustawke ale taka zwykla,bez bajerow
              (nawet nie wiem jakie sa teraz).
              stala tylko i sie kurzyla smile))
              www.allegro.pl/item397513790_hustawka_tako.html
              hustawka podoba byla do tej
                      • 0.mamamartynki dotinka:) 16.07.08, 14:13
                        Nie wiem czy dobrze wkleję stronęwink
                        www.allegro.pl/item394080163_super_hustawka_dla_dziecka_3w1_w_dobrej_cenie.html
                        Taką kupiliśmy i tak jak pisałam do teraz jest używana. Co do miśka na biegunach u nas stoi i się kurzy nie wiem jak u Twojego synka by było ale mojej Martynie nie przypadł do gustu, pobujała się kilka razy i teraz stoi.
                        Buziaczki
                          • katenowak Re: dotinka:) 16.07.08, 21:19
                            fajne są zabawki którymi dzieci same moga sie bawić bo taki pluszak na biegunach
                            to chyba pod okiem dorosłego u roczniaka co?
                            Zula dostała rowerek i na początku fajnie sie ją woziło ale teraz się tylko chce
                            po nim wspinać albo go pchać a to jej za dobrze nie idzie i się wkurza
                            ale tez duże klocki dostała i bardzo lubi sie nimi bawić
                            bo dostała tez Duplo Lego ale te są trudniejsze do spinania
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka