amsterdama
17.06.26, 10:44
Cześć. Wątek a propos aplikacji bombelków. Moja maturzystka ma zainteresowania ogólnoprzyrodnicze: biologia, chemia. Jest naprawdę dobra w tych przedmiotach. Krąży wokół kierunków okołomedycznych, ale ma też duży pociąg do obserwowania, badania przyrody. Ptaki, rośliny- widzę, że ją to pasjonuje. Nie mamy w rodzinie ani wśród znajomych nikogo, kto zawodowo zajmuje się leśnictwem lub pokrewnym kierunkiem. W moich wyobrażeniach to piękny zawód, ale nie wiem, jakie są realia. Czy któraś emama się zetknęła osobiście?