desire.et 23.05.05, 13:50 jak w temacie. Czy macie moze program do pisania nut itp? Mialam kiedys w wersji angielskiej, ale gdzies dawno temu mi wcielo.. Moze ma ktos po polsku lub po niemiecku?? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
magda1711 Re: program do pisania muzyki 23.05.05, 16:34 Kto googla nie błądzi )) Odpowiedz Link Zgłoś
desire.et Re: program do pisania muzyki 23.05.05, 19:06 juz patrzylam, ale nie znam sie na nich.. myslalam, ze ktos uzywa i moze polecic.. Odpowiedz Link Zgłoś
bobasia1 Re: program do pisania muzyki 23.05.05, 20:42 Jest taki program do komponowania, tworzenia tabulatur gitarowych i zapisów nutowych Guitar pro. Korzystałam z niego - całkiem fajny, choć nie gram na gitarze. Zapisywałam w nim partie fletowe - też działa. Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś