Dodaj do ulubionych

program do pisania muzyki

23.05.05, 13:50
jak w temacie. Czy macie moze program do pisania nut itp? Mialam kiedys w
wersji angielskiej, ale gdzies dawno temu mi wcielo.. Moze ma ktos po polsku
lub po niemiecku??
Obserwuj wątek
    • magda1711 Re: program do pisania muzyki 23.05.05, 16:34
      Kto googla nie błądzi smile))
      • desire.et Re: program do pisania muzyki 23.05.05, 19:06
        juz patrzylam, ale nie znam sie na nich.. myslalam, ze ktos uzywa i moze
        polecic..
    • bobasia1 Re: program do pisania muzyki 23.05.05, 20:42
      Jest taki program do komponowania, tworzenia tabulatur gitarowych i zapisów
      nutowych Guitar pro. Korzystałam z niego - całkiem fajny, choć nie gram na
      gitarze. Zapisywałam w nim partie fletowe - też działa. Pozdrawiam
      • desire.et Re: program do pisania muzyki 23.05.05, 20:48
        dzieki
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka