Dodaj do ulubionych

czy lubicie muzyke z filmów??? Wasze typy

26.08.05, 07:24
1.Lista Schindlera
2.Człowek w żelaznej masce
2.Fortepian
4. Angielski pacjent
Obserwuj wątek
    • kizdam47 Re: czy lubicie muzyke z filmów??? Wasze typy 26.08.05, 07:47
      Platoon
      Krytyczna decyzja
      Titanic
      Rambo
      Rocky
      Top Gun
      Twin Peaks

      tak nie po kolei może, tylko te, które pamiętam.
    • hratli Re: czy lubicie muzyke z filmów??? Wasze typy 26.08.05, 07:55
      pulp fiction
      biegnij lola biegnij
      buena vista social club - nie wiem, czy traktowac to jakos sciezke filmowa.

      poza tym pojedyncze piosenki - hit: llorando z mulholland drive - to jest
      ideal smile
    • karina1974 Re: czy lubicie muzyke z filmów??? Wasze typy 26.08.05, 08:57
      1. Atlantis
      2. Nikita
      3. 5 element
      6. Oststni Mohikanin
      7. Władca Pierścieni
    • e_r_i_n Re: czy lubicie muzyke z filmów??? Wasze typy 26.08.05, 08:58
      Misja (i w ogole muzyka Ennio Morricone - czy jak sie to pisze smile)
      Oskarowa muzyka Kaczmarka z "Marzyciela" - cudo
    • ikaes Re: czy lubicie muzyke z filmów??? Wasze typy 26.08.05, 09:02
      Wielki błękit
      Pulp Fiction
      Underground
      Twin Peaks
      James Bond - główny motyw i piosenki tytułowe
      • karina1974 Re: czy lubicie muzyke z filmów??? Wasze typy 26.08.05, 09:25
        ikaes napisała:

        > Wielki błękit
        > Pulp Fiction
        > Underground
        > Twin Peaks
        > James Bond - główny motyw i piosenki tytułowe
        ***
        zapmniałam o Wielkim Błękicie smile
        • ikaes Re: czy lubicie muzyke z filmów??? Wasze typy 26.08.05, 09:53
          prawda, że super, a film w kinie widziałam chyba z 10 razy, a potem jeszcze
          kasetę video sobie kupiłam
          • karina1974 Re: czy lubicie muzyke z filmów??? Wasze typy 26.08.05, 10:48
            piekna, też mam na video smile
            jesli lubisz taką muzyjkę i tego reżysera to polecam Atlantis smile
        • kizdam47 Re: czy lubicie muzyke z filmów??? Wasze typy 26.08.05, 10:45
          karina1974 napisała:

          > ikaes napisała:
          >
          > > Wielki błękit
          > > Pulp Fiction
          > > Underground
          > > Twin Peaks
          > > James Bond - główny motyw i piosenki tytułowe
          > ***
          > zapmniałam o Wielkim Błękicie smile

          A ja o Pulp Fictionsmile
    • attena76 Re: czy lubicie muzyke z filmów??? Wasze typy 26.08.05, 09:04
      1. Blade
      2. Face/Off
      3. Miasto Aniołów
    • mascarbone Re: czy lubicie muzyke z filmów??? Wasze typy 26.08.05, 09:07
      1. Godziny - Philip Glass
      2. Życie jest cudem - Emir Kusturica
      Często zachwyca mnie muzyka w filmach, ale akurat te teraz mi przyszły
      najszybciej do głowysmile
      • emango Re: czy lubicie muzyke z filmów??? Wasze typy 27.08.05, 08:27
        - Living Las Vegas
        - Dzieci Sancheza (choć filmu niestety nie widziałam)
    • lila1974 Re: czy lubicie muzyke z filmów??? Wasze typy 26.08.05, 09:12
      Mój numer 1 - "Waleczne serce" Mela Gibsona.
      Zas piosenka tytulowa z "Maski Zorro" - cudo!
      • kizdam47 Re: czy lubicie muzyke z filmów??? Wasze typy 26.08.05, 22:10
        No jasne, ze jeszcze "Braveheart". Zapominam dużosmile
    • natiz Re: czy lubicie muzyke z filmów??? Wasze typy 26.08.05, 09:15
      Melodyjka z "Robin Hooda"...
      • lila1974 Re: czy lubicie muzyke z filmów??? Wasze typy 26.08.05, 09:21
        Tyz pikna smile
    • palka_zapalka Re: czy lubicie muzyke z filmów??? Wasze typy 26.08.05, 09:52
      1. Na Fali
      2. Dirty Dancing 2
      3. Brokedown Palace
      4. Moulin Rouge
    • bojana Re: czy lubicie muzyke z filmów??? Wasze typy 26.08.05, 10:30
      Generalnie uwielbiam muzykę filmową, z głowy na szybko, kolejność przypadkowa:
      1. Requiem dla snu
      2. Pulp Fiction
      3. Pod osłoną nieba
      4. Fortepian
      5. Misja
      6. Zagubiona Autostrada
      7. Bandyta (chyba nie przewkręciłam tytułu, to film z Muzyką Michała Lorenca)
      8. Gorączka
      9. Vengo
      10. Exils
      i wiele wiele innych...
      Uwielbiam też praktycznie wszystko Ennio Moricone oraz Michaela Nyhmana. Mniamsmile
      Pozdrawiam

      ....................................
      I co na to NATO?
      NATO na to nic
      • bojana Re: czy lubicie muzyke z filmów??? Wasze typy 26.08.05, 10:43
        no i jeszcze Blederunner oczywiściesmile
        Pozdrawiam
        ....................................
        I co na to NATO?
        NATO na to nic
        • balba_77 Re: czy lubicie muzyke z filmów??? Wasze typy 26.08.05, 11:57
          Blade Runner
          1492
          Pulp Fiction
          Brave Heart
          Dirty Dancing
          Buena Vista Social Club
          Amelia (po prostu fanatycznie wink)
          Piąty Element
          Nikita


          i jeszcze uwielbiam:
          motyw przewodni z "300 mil do nieba"
          kołysankę z "Królowej Margot"
          kołysankę z "Dziecka Rosmery (na peno błędnie wpisałam imię, tylko nie wiem
          gdzie błąd wink)"
          zawsze humor mi się poprawia kiedy słyszę pewien motyw z "Soku z żuka"

          pewnie jak tylko nacisnę ENTER to przyjdzie mi do głwy wiele wiele innych
          piosenek, melodii
          • bojana Re: czy lubicie muzyke z filmów??? Wasze typy 26.08.05, 12:04
            Dziecko Rosemarysmile
            U mnie zaś powinno stać jak u Ciebie Blade Runnerwink
            Przypomniala mi się jeszcze fajna muza z filmu K Pax, Zmruż Oczy, z Frantica, z
            Farinellego il Castrato, z Killa Billa, z Konduktorów. Coś w tym jest, muzyka
            filmowa jest cool. Pamiętam jeszcze motyw przewodni z Nocy i Dni - mam do niego
            szczególny sentymetsmile)))
            Pozdrawiam

            ....................................
            I co na to NATO?
            NATO na to nic
            • balba_77 Re: czy lubicie muzyke z filmów??? Wasze typy 26.08.05, 12:14
              Dzięki Bojana, wiedziałam ze coś nie tak z tą Rosemary wink
    • mieszkowamama Re: czy lubicie muzyke z filmów??? Wasze typy 26.08.05, 12:07
      A co powiecie na Ukryte pragnienia (Stealing beauty)?
      • aasiunia Re: czy lubicie muzyke z filmów??? Wasze typy 26.08.05, 12:15
        Noce i dnie
        Jan Serce
        Dom
    • sweet.joan Re: czy lubicie muzyke z filmów??? Wasze typy 26.08.05, 12:11
      "Monsunowe wesele"

      (między innymi, już wymienionymi, oczywiście)
    • gemmavera Re: czy lubicie muzyke z filmów??? Wasze typy 26.08.05, 13:04
      "Arizona Dream" - cudo.
      Poza tym "Gladiator" (ten z Russelem Crowe)
      • mm_s Re: czy lubicie muzyke z filmów??? Wasze typy 26.08.05, 13:21
        Uwielbiam muzykę wymionych już wyzej "Brokedown Palace ( W matni ), "Bandyta",
        i Dirty Dancingbig_grin Swojego czasu lubowałam się w muzyce Anity Lipnickiej, z
        filmu "Młode Wilki" smile
        Więcej nie pamiętam w tej chwili smile
    • kochamcie Re: czy lubicie muzyke z filmów??? Wasze typy 26.08.05, 13:44
      cudowna jest muzyka z 'Romeo i Julia' z DiCaprio. Film moze nie najlepszy, ale
      muzyka odlotowa! normalnie nie z tej ziemi
      • michiko masz rację odlot!!!!! tylko kto ją tworzył?? 26.08.05, 17:32

    • twinmama76 Re: czy lubicie muzyke z filmów??? Wasze typy 26.08.05, 13:50
      1. Arizona Dream
      2. Underground
    • dagmara.magda Re: czy lubicie muzyke z filmów??? Wasze typy 26.08.05, 14:14
      1. Upiór w operze
      2. Moulin Rouge
      3. Władca pierścieni
      4. Braveheart
      5. Gladiator
      6. Fortepian
      • michiko dysponujesz własna płytą "Upiór w operze"?? 26.08.05, 17:31

    • aleksaa1 Re: czy lubicie muzyke z filmów??? Wasze typy 26.08.05, 14:21
      1-Nikita
      2-Tween Peaks
      3-Trzy serca- czy ktoś wie kto jest wykonawcą? Prosze o odp.
      4-Pianista
      • mm_s Re: czy lubicie muzyke z filmów??? Wasze typy 26.08.05, 15:12
        aleksaa1 napisała:


        > 3-Trzy serca- czy ktoś wie kto jest wykonawcą? Prosze o odp.

        Wyszperane w necie : Joe Jackson smile
        • aleksaa1 Re: czy lubicie muzyke z filmów??? Wasze typy 26.08.05, 15:14
          Dziękujęsmile))
          • headonshoulders Re: czy lubicie muzyke z filmów??? Wasze typy 26.08.05, 15:25
            Misja
            Gladiator
            Lepiej byc nie moze ( moj faworyt faworytow)
    • maadzik3 Re: czy lubicie muzyke z filmów??? Wasze typy 26.08.05, 15:39
      Moje typy to:
      1. Podwojne zycie Weroniki
      2. Grek Zorba
    • oktomvre Re: czy lubicie muzyke z filmów??? Wasze typy 26.08.05, 21:17
      1. Bandyta
      2. Psy (cz. I)
      3. Prowokator
    • kawka74 Muzyka Lorenca 26.08.05, 21:34
      wszystko jedno, z czego, ale najchętniej "Bandyta" i "300 mil do nieba"
    • kawad Re: czy lubicie muzyke z filmów??? Wasze typy 26.08.05, 21:37
      No to ja dorzucę
      Grease (ach ten Travolta) smile
      Skrzypek na dachu
      i muzyka Ennio Morricone też
    • kosheen4 Re: czy lubicie muzyke z filmów??? Wasze typy 26.08.05, 21:39
      wszystkie filmy kieślowskiego
      pulp fiction
      fight club! nikt nie zna? nie wierzę...
    • mamaoskarka Re: czy lubicie muzyke z filmów??? Wasze typy 27.08.05, 00:29
      Moja ulubiona muzyka to:
      - Top Gun (po prostu cudowna)
      - Pulp Fiction
      - Twin Peks
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka