michiko 26.08.05, 07:24 1.Lista Schindlera 2.Człowek w żelaznej masce 2.Fortepian 4. Angielski pacjent Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
kizdam47 Re: czy lubicie muzyke z filmów??? Wasze typy 26.08.05, 07:47 Platoon Krytyczna decyzja Titanic Rambo Rocky Top Gun Twin Peaks tak nie po kolei może, tylko te, które pamiętam. Odpowiedz Link Zgłoś
hratli Re: czy lubicie muzyke z filmów??? Wasze typy 26.08.05, 07:55 pulp fiction biegnij lola biegnij buena vista social club - nie wiem, czy traktowac to jakos sciezke filmowa. poza tym pojedyncze piosenki - hit: llorando z mulholland drive - to jest ideal Odpowiedz Link Zgłoś
karina1974 Re: czy lubicie muzyke z filmów??? Wasze typy 26.08.05, 08:57 1. Atlantis 2. Nikita 3. 5 element 6. Oststni Mohikanin 7. Władca Pierścieni Odpowiedz Link Zgłoś
e_r_i_n Re: czy lubicie muzyke z filmów??? Wasze typy 26.08.05, 08:58 Misja (i w ogole muzyka Ennio Morricone - czy jak sie to pisze ) Oskarowa muzyka Kaczmarka z "Marzyciela" - cudo Odpowiedz Link Zgłoś
ikaes Re: czy lubicie muzyke z filmów??? Wasze typy 26.08.05, 09:02 Wielki błękit Pulp Fiction Underground Twin Peaks James Bond - główny motyw i piosenki tytułowe Odpowiedz Link Zgłoś
karina1974 Re: czy lubicie muzyke z filmów??? Wasze typy 26.08.05, 09:25 ikaes napisała: > Wielki błękit > Pulp Fiction > Underground > Twin Peaks > James Bond - główny motyw i piosenki tytułowe *** zapmniałam o Wielkim Błękicie Odpowiedz Link Zgłoś
ikaes Re: czy lubicie muzyke z filmów??? Wasze typy 26.08.05, 09:53 prawda, że super, a film w kinie widziałam chyba z 10 razy, a potem jeszcze kasetę video sobie kupiłam Odpowiedz Link Zgłoś
karina1974 Re: czy lubicie muzyke z filmów??? Wasze typy 26.08.05, 10:48 piekna, też mam na video jesli lubisz taką muzyjkę i tego reżysera to polecam Atlantis Odpowiedz Link Zgłoś
kizdam47 Re: czy lubicie muzyke z filmów??? Wasze typy 26.08.05, 10:45 karina1974 napisała: > ikaes napisała: > > > Wielki błękit > > Pulp Fiction > > Underground > > Twin Peaks > > James Bond - główny motyw i piosenki tytułowe > *** > zapmniałam o Wielkim Błękicie A ja o Pulp Fiction Odpowiedz Link Zgłoś
attena76 Re: czy lubicie muzyke z filmów??? Wasze typy 26.08.05, 09:04 1. Blade 2. Face/Off 3. Miasto Aniołów Odpowiedz Link Zgłoś
mascarbone Re: czy lubicie muzyke z filmów??? Wasze typy 26.08.05, 09:07 1. Godziny - Philip Glass 2. Życie jest cudem - Emir Kusturica Często zachwyca mnie muzyka w filmach, ale akurat te teraz mi przyszły najszybciej do głowy Odpowiedz Link Zgłoś
emango Re: czy lubicie muzyke z filmów??? Wasze typy 27.08.05, 08:27 - Living Las Vegas - Dzieci Sancheza (choć filmu niestety nie widziałam) Odpowiedz Link Zgłoś
lila1974 Re: czy lubicie muzyke z filmów??? Wasze typy 26.08.05, 09:12 Mój numer 1 - "Waleczne serce" Mela Gibsona. Zas piosenka tytulowa z "Maski Zorro" - cudo! Odpowiedz Link Zgłoś
kizdam47 Re: czy lubicie muzyke z filmów??? Wasze typy 26.08.05, 22:10 No jasne, ze jeszcze "Braveheart". Zapominam dużo Odpowiedz Link Zgłoś
natiz Re: czy lubicie muzyke z filmów??? Wasze typy 26.08.05, 09:15 Melodyjka z "Robin Hooda"... Odpowiedz Link Zgłoś
lila1974 Re: czy lubicie muzyke z filmów??? Wasze typy 26.08.05, 09:21 Tyz pikna Odpowiedz Link Zgłoś
palka_zapalka Re: czy lubicie muzyke z filmów??? Wasze typy 26.08.05, 09:52 1. Na Fali 2. Dirty Dancing 2 3. Brokedown Palace 4. Moulin Rouge Odpowiedz Link Zgłoś
bojana Re: czy lubicie muzyke z filmów??? Wasze typy 26.08.05, 10:30 Generalnie uwielbiam muzykę filmową, z głowy na szybko, kolejność przypadkowa: 1. Requiem dla snu 2. Pulp Fiction 3. Pod osłoną nieba 4. Fortepian 5. Misja 6. Zagubiona Autostrada 7. Bandyta (chyba nie przewkręciłam tytułu, to film z Muzyką Michała Lorenca) 8. Gorączka 9. Vengo 10. Exils i wiele wiele innych... Uwielbiam też praktycznie wszystko Ennio Moricone oraz Michaela Nyhmana. Mniam Pozdrawiam .................................... I co na to NATO? NATO na to nic Odpowiedz Link Zgłoś
bojana Re: czy lubicie muzyke z filmów??? Wasze typy 26.08.05, 10:43 no i jeszcze Blederunner oczywiście Pozdrawiam .................................... I co na to NATO? NATO na to nic Odpowiedz Link Zgłoś
balba_77 Re: czy lubicie muzyke z filmów??? Wasze typy 26.08.05, 11:57 Blade Runner 1492 Pulp Fiction Brave Heart Dirty Dancing Buena Vista Social Club Amelia (po prostu fanatycznie ) Piąty Element Nikita i jeszcze uwielbiam: motyw przewodni z "300 mil do nieba" kołysankę z "Królowej Margot" kołysankę z "Dziecka Rosmery (na peno błędnie wpisałam imię, tylko nie wiem gdzie błąd )" zawsze humor mi się poprawia kiedy słyszę pewien motyw z "Soku z żuka" pewnie jak tylko nacisnę ENTER to przyjdzie mi do głwy wiele wiele innych piosenek, melodii Odpowiedz Link Zgłoś
bojana Re: czy lubicie muzyke z filmów??? Wasze typy 26.08.05, 12:04 Dziecko Rosemary U mnie zaś powinno stać jak u Ciebie Blade Runner Przypomniala mi się jeszcze fajna muza z filmu K Pax, Zmruż Oczy, z Frantica, z Farinellego il Castrato, z Killa Billa, z Konduktorów. Coś w tym jest, muzyka filmowa jest cool. Pamiętam jeszcze motyw przewodni z Nocy i Dni - mam do niego szczególny sentymet))) Pozdrawiam .................................... I co na to NATO? NATO na to nic Odpowiedz Link Zgłoś
balba_77 Re: czy lubicie muzyke z filmów??? Wasze typy 26.08.05, 12:14 Dzięki Bojana, wiedziałam ze coś nie tak z tą Rosemary Odpowiedz Link Zgłoś
mieszkowamama Re: czy lubicie muzyke z filmów??? Wasze typy 26.08.05, 12:07 A co powiecie na Ukryte pragnienia (Stealing beauty)? Odpowiedz Link Zgłoś
aasiunia Re: czy lubicie muzyke z filmów??? Wasze typy 26.08.05, 12:15 Noce i dnie Jan Serce Dom Odpowiedz Link Zgłoś
sweet.joan Re: czy lubicie muzyke z filmów??? Wasze typy 26.08.05, 12:11 "Monsunowe wesele" (między innymi, już wymienionymi, oczywiście) Odpowiedz Link Zgłoś
gemmavera Re: czy lubicie muzyke z filmów??? Wasze typy 26.08.05, 13:04 "Arizona Dream" - cudo. Poza tym "Gladiator" (ten z Russelem Crowe) Odpowiedz Link Zgłoś
mm_s Re: czy lubicie muzyke z filmów??? Wasze typy 26.08.05, 13:21 Uwielbiam muzykę wymionych już wyzej "Brokedown Palace ( W matni ), "Bandyta", i Dirty Dancing Swojego czasu lubowałam się w muzyce Anity Lipnickiej, z filmu "Młode Wilki" Więcej nie pamiętam w tej chwili Odpowiedz Link Zgłoś
kochamcie Re: czy lubicie muzyke z filmów??? Wasze typy 26.08.05, 13:44 cudowna jest muzyka z 'Romeo i Julia' z DiCaprio. Film moze nie najlepszy, ale muzyka odlotowa! normalnie nie z tej ziemi Odpowiedz Link Zgłoś
twinmama76 Re: czy lubicie muzyke z filmów??? Wasze typy 26.08.05, 13:50 1. Arizona Dream 2. Underground Odpowiedz Link Zgłoś
dagmara.magda Re: czy lubicie muzyke z filmów??? Wasze typy 26.08.05, 14:14 1. Upiór w operze 2. Moulin Rouge 3. Władca pierścieni 4. Braveheart 5. Gladiator 6. Fortepian Odpowiedz Link Zgłoś
aleksaa1 Re: czy lubicie muzyke z filmów??? Wasze typy 26.08.05, 14:21 1-Nikita 2-Tween Peaks 3-Trzy serca- czy ktoś wie kto jest wykonawcą? Prosze o odp. 4-Pianista Odpowiedz Link Zgłoś
mm_s Re: czy lubicie muzyke z filmów??? Wasze typy 26.08.05, 15:12 aleksaa1 napisała: > 3-Trzy serca- czy ktoś wie kto jest wykonawcą? Prosze o odp. Wyszperane w necie : Joe Jackson Odpowiedz Link Zgłoś
aleksaa1 Re: czy lubicie muzyke z filmów??? Wasze typy 26.08.05, 15:14 Dziękuję)) Odpowiedz Link Zgłoś
headonshoulders Re: czy lubicie muzyke z filmów??? Wasze typy 26.08.05, 15:25 Misja Gladiator Lepiej byc nie moze ( moj faworyt faworytow) Odpowiedz Link Zgłoś
maadzik3 Re: czy lubicie muzyke z filmów??? Wasze typy 26.08.05, 15:39 Moje typy to: 1. Podwojne zycie Weroniki 2. Grek Zorba Odpowiedz Link Zgłoś
oktomvre Re: czy lubicie muzyke z filmów??? Wasze typy 26.08.05, 21:17 1. Bandyta 2. Psy (cz. I) 3. Prowokator Odpowiedz Link Zgłoś
kawka74 Muzyka Lorenca 26.08.05, 21:34 wszystko jedno, z czego, ale najchętniej "Bandyta" i "300 mil do nieba" Odpowiedz Link Zgłoś
kawad Re: czy lubicie muzyke z filmów??? Wasze typy 26.08.05, 21:37 No to ja dorzucę Grease (ach ten Travolta) Skrzypek na dachu i muzyka Ennio Morricone też Odpowiedz Link Zgłoś
kosheen4 Re: czy lubicie muzyke z filmów??? Wasze typy 26.08.05, 21:39 wszystkie filmy kieślowskiego pulp fiction fight club! nikt nie zna? nie wierzę... Odpowiedz Link Zgłoś
mamaoskarka Re: czy lubicie muzyke z filmów??? Wasze typy 27.08.05, 00:29 Moja ulubiona muzyka to: - Top Gun (po prostu cudowna) - Pulp Fiction - Twin Peks Odpowiedz Link Zgłoś