kasssannndra 04.09.05, 21:00 Tak ja wszyscy krytykujecie a jednak na nią głosujecie (niektórzy), no albo Michał W. powysyłał na nią tyle smsów , że częsć majątku przez to stracił. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
driadea Re: Mandaryna - drugie miejsce w Sopocie 04.09.05, 21:03 A gdzieś tu czytaam, że wysyają na nią, bo im jej żal. Hehe Odpowiedz Link Zgłoś
gepart_czester Re: Mandaryna - drugie miejsce w Sopocie 04.09.05, 21:10 "Nie do wiary"DD Odpowiedz Link Zgłoś
kasssannndra Re: Mandaryna - drugie miejsce w Sopocie 04.09.05, 21:22 driadea napisała: > A gdzieś tu czytaam, że wysyają na nią, bo im jej żal. Hehe _________________ Ciekawa jetem czy teraz jest im żal pozostałych uczestników, którzy potrafia śpiewać, a jednak uznani zostali jako gorsi od Mandaryny. Odpowiedz Link Zgłoś
swku Re: Mandaryna - drugie miejsce w Sopocie 04.09.05, 21:35 skąd wiecie ze mandaryna ma 2 miejsce, ja oglądam Sopot i nie wiem o tym? Odpowiedz Link Zgłoś
olga50 Re: Mandaryna - drugie miejsce w Sopocie 04.09.05, 21:38 swku napisała: > skąd wiecie ze mandaryna ma 2 miejsce, ja oglądam Sopot i nie wiem o tym? __ Musiałaś przeoczyć moment jak to mówili. I - doda II mandaryna III kiljański (czy jak mu tam ) Odpowiedz Link Zgłoś
zapomnialamnicka Re: Mandaryna - drugie miejsce w Sopocie 04.09.05, 21:13 armagedon tylko wypatrywac zab i jaszczurek lecacych z nieba lol Odpowiedz Link Zgłoś
agrest9 Re: Mandaryna - drugie miejsce w Sopocie 04.09.05, 21:27 Taki jest obraz własny Polaków. Odpowiedz Link Zgłoś
demika Re: Mandaryna - drugie miejsce w Sopocie 04.09.05, 21:30 Dziewczyny a kto dostał słowika od jury? Odpowiedz Link Zgłoś
lgosia1 Re: Mandaryna - drugie miejsce w Sopocie 04.09.05, 21:32 Mandaryna, Lepper - rany!!! Co za naród((((( Jestem przerażona(((( Odpowiedz Link Zgłoś
hpm3 Re: Mandaryna - drugie miejsce w Sopocie 04.09.05, 21:35 Piasek dostał bursztynowego słowika..i muszę powiedzieć,że należy mu się. Odpowiedz Link Zgłoś
olga50 Re: demika 04.09.05, 21:39 demika napisała: > Dziewczyny a kto dostał słowika od jury? _ "Piasek " Odpowiedz Link Zgłoś
hpm3 Re: Mandaryna - drugie miejsce w Sopocie 04.09.05, 21:34 To trochę smutne,że taka panienka bez głosu za to z kasą zajęła 2 miejsce,a Ewelina Flinta,która posiada kawał głosu nawqet nie została "wzięta pod uwagę".Smiac mi się chciało jak podczas ogłaszania drugiego miejsca na widowni było słychać gwizdy...czuję trochę niesmak. Odpowiedz Link Zgłoś
clk Re: Mandaryna - drugie miejsce w Sopocie 04.09.05, 21:49 doda i powiem wam, ze po wysluchaniu jej piosenki stwierdzam, ze ma glos aczkolwiek samej dody nie lubie ale wydaje mi sie,ze jej sie nalezalo Odpowiedz Link Zgłoś
mamaoskarka Re: Mandaryna - drugie miejsce w Sopocie 04.09.05, 21:55 Chyba naprawde Wisniewski wydal na smsy pol majatku Zenada, mam tylko nadzieje, ze stacje radiowe juz nie beda jej puszczac, przynajmniej u nas maja ja zdjac z listy. Odpowiedz Link Zgłoś
balbi6 Re: Mandaryna - drugie miejsce w Sopocie 05.09.05, 00:58 Szkoda tylko, ze tak spaprala "Winda do nieba" bo to naprawde ladny kawalek Odpowiedz Link Zgłoś
g0sik Re: Mandaryna - drugie miejsce w Sopocie 04.09.05, 22:52 Może to moje pobożne życzenia ale miałam wrażenie, że Sołtysik byl z lekka zażenowany ogłaszając, że Mandaryna zajęła II miejsce? Dla mnie żenada i nie mogę uwierzyć, że wogóle ktoś na nią głosował..... Odpowiedz Link Zgłoś
yenna_m Re: Mandaryna - drugie miejsce w Sopocie 04.09.05, 23:01 wieza.pop.e-wro.pl/1/Mandaryna_Sopot_2005.wmv nie, to zdecydowanie zasluguje nawet na pierwsze miejsce buchacha szczegolnie to zejscie po schodach DDDD Odpowiedz Link Zgłoś
heca7 Re: Mandaryna - drugie miejsce w Sopocie 05.09.05, 22:26 Byłam jedną z trzech dziewczyn w klasie, które nie należały do chóru co u nas było prawie obowiązkiem.Jednak po obejrzeniu tego kawałka postanowiłam zostanę piosenkarką. Śpiewać każdy może.A co! Odpowiedz Link Zgłoś
bablara Re: Mandaryna - drugie miejsce w Sopocie 05.09.05, 00:41 A czy nie uwazacie ,ze caly ten festiwal ..to jakas jedna wielka lipa. Co to za festiwal piosenki, na ktorym glownie sie gada,a nie spiewa. Gadali....i gadali,az niedobrze juz sie robilo, pomijam juz milczeniem czeste przerwy na reklamy ,za ktore ktos placil i autoreklamy TVN. Cala ta impreza to jedna wielka zenada. Odpowiedz Link Zgłoś
balba_77 Re: Mandaryna - drugie miejsce w Sopocie 05.09.05, 06:29 też tak myślę, najgorsze jest to, że gadali bez sensu. Tak jak niektórzy mają czasami problem z czytaniem ze zrozumieniem, tak samo, śmiem twierdzić, jury i prowadzący tego festiwalu miało problemy ze "słuchaniem gadania ze zrozumieniem". Dla przykładu: reakcja na wypowiedź Meca po występie Mandaryny. Odpowiedz Link Zgłoś
balba_77 Re: Mandaryna - drugie miejsce w Sopocie 05.09.05, 06:52 hi hi oczywiście Metz a nie Mec... tak to jest jak człowieka zrywa się o świcie i dopada kompa... Odpowiedz Link Zgłoś
ligia76 Re: Mandaryna - drugie miejsce w Sopocie 05.09.05, 10:08 No tak ... Dlaczego to mnie nie dziwi. Normalne, że Ci co głosowali na Mandarynę napewno uwielbiają Leppera/disco-polo/dresy/tureckie sweterki/ jeansy "mawin"/buty "sofix" itd. Zauważyłam, że w ocenianiu i krytykowaniu innych jesteście (niektóre) mistrzyniami. Nie twierdzę że Mandaryna dobrze śpiewa, ale nie potrafię i nie chcę "kopać leżącego". Pozdrowienia Ligia Odpowiedz Link Zgłoś
wadera77 Re: Mandaryna - drugie miejsce w Sopocie 05.09.05, 10:14 leżącego???? Przecież zajęła drugie miejsce ))))) Odpowiedz Link Zgłoś
ligia76 Re: Mandaryna - drugie miejsce w Sopocie 05.09.05, 10:15 Występ nie należał do udanych (delikatnie mówiąc). Pozdrowienia Ligia Odpowiedz Link Zgłoś
gkjustyna moze dala d....?ze ma az IImiejsce? 05.09.05, 10:43 a mnie to ubawiloDDDD ten jej wystep... te schody dobrez ze z nich nie zleciala tak sie dac skompromitowac ludzie ja bym tak nie mogla wstyd...widac rodzina wisniewskich taka juz jest... malo tego zal mi pozostalych wykonawcow o niebo byli lepsi od tej.. no ..jak...jej tam... AAAA mandaryny.a moze ona kumus dala d...ze ma az drugie miejsce??? Odpowiedz Link Zgłoś
ligia76 Re: moze dala d....?ze ma az IImiejsce? 05.09.05, 10:47 Długo myślałaś o tym co zrobiła, że zajęła II miejsce ? Szkoda gadać. Pozdrowienia Ligia Odpowiedz Link Zgłoś
kasssannndra Re: ligia76 05.09.05, 12:03 ligia76 napisała: > Długo myślałaś o tym co zrobiła, że zajęła II miejsce ? > Szkoda gadać. > > Pozdrowienia > Ligia __________ Może mówi to z własnego doświadczenia Odpowiedz Link Zgłoś
kuba-and-twins Re: Mandaryna - drugie miejsce w Sopocie 05.09.05, 11:09 To tylko źle o NAS świadczy! O nas, czyli społeczeństwie. Że mamy tak niewybredny gust, że wystarczy byle ochłap rzucić, byle brzmiał i wyglądał. Odpowiedz Link Zgłoś
ledzeppelin3 Re: Mandaryna - drugie miejsce w Sopocie 05.09.05, 11:40 "brzmiał i wyglądał"- mówisz o tym plasikowym cudaku z utlenionym włosiem? Odpowiedz Link Zgłoś
kuba-and-twins Re: Mandaryna - drugie miejsce w Sopocie 05.09.05, 17:00 ledzeppelin3 napisała: > "brzmiał i wyglądał"- mówisz o tym plasikowym cudaku z utlenionym włosiem? Ją oczywiście, ale "brzmiał" miałam na myśli łatwo wpadającą w ucho muzyczkę. A wygląda po dwójce dzieci, że palce lizać. ha ha ha ha ha!!! I tu mnie zazdrość wręcz zżera. Odpowiedz Link Zgłoś
miirabelka Re: Mandaryna - drugie miejsce w Sopocie 05.09.05, 11:40 Cześc dziewczyny! Przyłączę sie i ja do waszej dyskusji, jeśli pozwolicie? Nie mam jednak zamiaru wypowiadac sie na temat występu Mandaryny, gdyż zgadzam się z ligią76, że jest to jak kopanie leżącego, a poza tym najzwyczajniej po ludzku mi jej szkoda(chociaż nie głosowałam na nią!). Zastanawialiśmy się ze znajomymi nad inną sprawą: czy to naprawdę zwykły zbieg okoliczności, że nagranie z jej występu znalazło się w internecie kilka dni przed Sopotem (wtedy kiedy było już wiadomo, ze ona wystąpi), czy też komuś bardzo zależało na tym żeby zrobic wokół tego dużo szumu i w ten sposób zwiększyc oglądalnośc festiwalu. Jeśli byłaby to prawda, to nagranie Mandaryny w internecie to zwykły chwyt marketingowy, który zadziałał zgodnie z oczekiwaniami(ile z Was nie planowało ogladac Sopotu, a jednak oglądało?). Wiem, wiem niektóre z was napewno powiedzą, że gdyby dobrze śpiewała to byłaby to dla niej tylko dodatkowa reklama i że sama tego chciała, ale mnie takie wykorzystanie człowieka po prostu brzydzi. Oczywiście są to tylko domysły, ale jak sie doda dwa do dwóch to...A co Wy o tym myślicie czy jest to według Was prawdopodobne? ♥♥ • ♥♥ • ♥♥ • ♥♥ Odpowiedz Link Zgłoś
balba_77 Re: Mandaryna - drugie miejsce w Sopocie 05.09.05, 11:57 no jasne że jest prawdopodobne, jak wiele teorii spiskowych Zwłaszcza że tego dnia konkurencja nie spała. Ja (wytrwała fanka piłki nożnej) włączyłam sobie "sopot" tylko po to żeby zobaczyć Mandarynę w akcji tylko dlatego że posłuchałam Jej syreniego śpiewu w krążącym po Polsce linku, ale zaczynam już odczuwać pewien przesyt mandarynkowy.... lubię kontrowersyjne postaci, bo dzięki takim jest ciekawie na świecie ale jak jeszcze raz usłyszę że mam podziwiać Jej "piękno" lub "żałować Jej po ludzku" to padnę. Kobieta siedzi w "w branży" od lat i raczej wiedziała jaki bicz na własny łeb sobie kręci, a wylewać łez nad masochistką nie zamierzam. Podziwiam w Niej jedno- ogromny zapał do pracy. Odpowiedz Link Zgłoś
kasssannndra Re: Mandaryna była szantazowana 05.09.05, 12:06 www.mandarynqa.za.pl/index.htm Odpowiedz Link Zgłoś
gkjustyna DO kasssannndra !!!!!!!!!!11 05.09.05, 13:59 A MOZE TY DALAS?????????!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
gkjustyna do kasssannndra !!!c.d. 05.09.05, 14:03 nie wiem czy ja slyszalas wogole przeciez ona glosu nie ma jej wystep byl okropny to tak jakby pol naglosnienia odebrali malo tego nie umiala nawet wyciagnac a glosik miala slabiutki nie wiem czy ktos jej kawal zrobil przed sopotem czy ja szantarzowali ale sama chciala udowodnic ze potrafi spiewac na zywo zejscie ze schodow jest tego najlepszym dowodem!!! wiem ze tak przecietny kowalski sie nie dostanie bo jakies kryteria tez musza byc spelnione glosu tez nie ma wiec co za rtym stoi??? kasa- przekopstwo czy danie d... bo jak to inaczej wyjasnisz??? Odpowiedz Link Zgłoś
ligia76 Re: do gkjustyna 05.09.05, 14:10 A może Mandaryna umie pisać w języku polskim ? Nie wiem czemu tak się obruszasz postem kasssannndry, przecież dałaś dowód, że w "rzucaniu kamieniem" jesteś dobra. A jak kamyk leci w Twoją stronę to już źle ? Mentalność, mentalność, mentalność ... Pozdrowienia Ligia Pozdrowienia Ligia Odpowiedz Link Zgłoś
niunia792 Prosba 05.09.05, 17:05 Moze moja prosba wyda wam sie dziwna ale niestety nie mieszkam w Polsce i nie mam tvn. Napiszcie mi tylkow 3 zdaniach o festiwalu. chodzi mi o to, ze podobno Mandaryna plakala-z jakiej to okazji sie pobeczala?? Z gory dziekuje... Odpowiedz Link Zgłoś