Dodaj do ulubionych

Mandaryna - drugie miejsce w Sopocie

04.09.05, 21:00
Tak ja wszyscy krytykujecie a jednak na nią głosujecie (niektórzy), no albo
Michał W. powysyłał na nią tyle smsów , że częsć majątku przez to stracił.
Obserwuj wątek
    • driadea Re: Mandaryna - drugie miejsce w Sopocie 04.09.05, 21:03
      A gdzieś tu czytaam, że wysyają na nią, bo im jej żal. Hehe
      • gepart_czester Re: Mandaryna - drugie miejsce w Sopocie 04.09.05, 21:10
        "Nie do wiary"big_grinDD
      • kasssannndra Re: Mandaryna - drugie miejsce w Sopocie 04.09.05, 21:22
        driadea napisała:

        > A gdzieś tu czytaam, że wysyają na nią, bo im jej żal. Hehe
        _________________
        Ciekawa jetem czy teraz jest im żal pozostałych uczestników, którzy potrafia
        śpiewać, a jednak uznani zostali jako gorsi od Mandaryny.
        • swku Re: Mandaryna - drugie miejsce w Sopocie 04.09.05, 21:35
          skąd wiecie ze mandaryna ma 2 miejsce, ja oglądam Sopot i nie wiem o tym?
          • olga50 Re: Mandaryna - drugie miejsce w Sopocie 04.09.05, 21:38

            swku napisała:

            > skąd wiecie ze mandaryna ma 2 miejsce, ja oglądam Sopot i nie wiem o tym?

            __
            Musiałaś przeoczyć moment jak to mówili.
            I - doda
            II mandaryna
            III kiljański (czy jak mu tam wink)
    • zapomnialamnicka Re: Mandaryna - drugie miejsce w Sopocie 04.09.05, 21:13
      armagedon

      tylko wypatrywac zab i jaszczurek lecacych z nieba
      lol
      • agrest9 Re: Mandaryna - drugie miejsce w Sopocie 04.09.05, 21:27
        Taki jest obraz własny Polaków.
        • demika Re: Mandaryna - drugie miejsce w Sopocie 04.09.05, 21:30
          Dziewczyny a kto dostał słowika od jury?
          • lgosia1 Re: Mandaryna - drugie miejsce w Sopocie 04.09.05, 21:32
            Mandaryna, Lepper - rany!!! Co za naródsad((((( Jestem przerażonasad((((
            • hpm3 Re: Mandaryna - drugie miejsce w Sopocie 04.09.05, 21:35
              Piasek dostał bursztynowego słowika..i muszę powiedzieć,że należy mu się.
          • olga50 Re: demika 04.09.05, 21:39
            demika napisała:

            > Dziewczyny a kto dostał słowika od jury?

            _
            "Piasek "
          • mamand Re: Mandaryna - drugie miejsce w Sopocie 04.09.05, 21:56
            Piasek
        • hpm3 Re: Mandaryna - drugie miejsce w Sopocie 04.09.05, 21:34
          To trochę smutne,że taka panienka bez głosu za to z kasą zajęła 2 miejsce,a
          Ewelina Flinta,która posiada kawał głosu nawqet nie została "wzięta pod
          uwagę".Smiac mi się chciało jak podczas ogłaszania drugiego miejsca na widowni
          było słychać gwizdy...czuję trochę niesmak.
    • clk Re: Mandaryna - drugie miejsce w Sopocie 04.09.05, 21:49
      doda
      i powiem wam, ze po wysluchaniu jej piosenki stwierdzam, ze ma glos
      aczkolwiek samej dody nie lubie
      ale wydaje mi sie,ze jej sie nalezalo
    • mamaoskarka Re: Mandaryna - drugie miejsce w Sopocie 04.09.05, 21:55
      Chyba naprawde Wisniewski wydal na smsy pol majatku smile
      Zenada, mam tylko nadzieje, ze stacje radiowe juz nie beda jej puszczac,
      przynajmniej u nas maja ja zdjac z listy.
      • balbi6 Re: Mandaryna - drugie miejsce w Sopocie 05.09.05, 00:58
        Szkoda tylko, ze tak spaprala "Winda do nieba" bo to naprawde ladny kawalek
    • szaramysz2 Spoko. Na Eurowizji bedzie miala 1-sze ;)))))) n/t 04.09.05, 21:59
    • g0sik Re: Mandaryna - drugie miejsce w Sopocie 04.09.05, 22:52
      Może to moje pobożne życzenia ale miałam wrażenie, że Sołtysik byl z lekka
      zażenowany ogłaszając, że Mandaryna zajęła II miejsce?
      Dla mnie żenada i nie mogę uwierzyć, że wogóle ktoś na nią głosował.....
    • yenna_m Re: Mandaryna - drugie miejsce w Sopocie 04.09.05, 23:01
      wieza.pop.e-wro.pl/1/Mandaryna_Sopot_2005.wmv
      nie, to zdecydowanie zasluguje nawet na pierwsze miejsce
      buchacha

      szczegolnie to zejscie po schodach big_grinDDDD
      • heca7 Re: Mandaryna - drugie miejsce w Sopocie 05.09.05, 22:26
        Byłam jedną z trzech dziewczyn w klasie, które nie należały do chóru co u nas
        było prawie obowiązkiem.Jednak po obejrzeniu tego kawałka postanowiłam zostanę
        piosenkarką. Śpiewać każdy może.A co!
    • bablara Re: Mandaryna - drugie miejsce w Sopocie 05.09.05, 00:41
      A czy nie uwazacie ,ze caly ten festiwal ..to jakas jedna wielka lipa. Co to za
      festiwal piosenki, na ktorym glownie sie gada,a nie spiewa. Gadali....i
      gadali,az niedobrze juz sie robilo, pomijam juz milczeniem czeste przerwy na
      reklamy
      ,za ktore ktos placil i autoreklamy TVN. Cala ta impreza to jedna wielka zenada.
      • balba_77 Re: Mandaryna - drugie miejsce w Sopocie 05.09.05, 06:29
        też tak myślę, najgorsze jest to, że gadali bez sensu. Tak jak niektórzy mają
        czasami problem z czytaniem ze zrozumieniem, tak samo, śmiem twierdzić, jury i
        prowadzący tego festiwalu miało problemy ze "słuchaniem gadania ze
        zrozumieniem". Dla przykładu: reakcja na wypowiedź Meca po występie Mandaryny.
        • balba_77 Re: Mandaryna - drugie miejsce w Sopocie 05.09.05, 06:52
          hi hi oczywiście Metz a nie Mec... tak to jest jak człowieka zrywa się o świcie
          i dopada kompa...
    • ligia76 Re: Mandaryna - drugie miejsce w Sopocie 05.09.05, 10:08
      No tak ...
      Dlaczego to mnie nie dziwi.
      Normalne, że Ci co głosowali na Mandarynę napewno uwielbiają
      Leppera/disco-polo/dresy/tureckie sweterki/ jeansy "mawin"/buty "sofix" itd.
      Zauważyłam, że w ocenianiu i krytykowaniu innych jesteście (niektóre) mistrzyniami.
      Nie twierdzę że Mandaryna dobrze śpiewa, ale nie potrafię i nie chcę "kopać
      leżącego".

      Pozdrowienia
      Ligia
      • wadera77 Re: Mandaryna - drugie miejsce w Sopocie 05.09.05, 10:14
        leżącego????
        Przecież zajęła drugie miejsce smile)))))
        • ligia76 Re: Mandaryna - drugie miejsce w Sopocie 05.09.05, 10:15
          Występ nie należał do udanych (delikatnie mówiąc).

          Pozdrowienia
          Ligia
          • gkjustyna moze dala d....?ze ma az IImiejsce? 05.09.05, 10:43
            a mnie to ubawilobig_grinDDDD
            ten jej wystep... te schody dobrez ze z nich nie zleciala tak sie dac
            skompromitowac ludzie ja bym tak nie mogla wstyd...widac rodzina wisniewskich
            taka juz jest...
            malo tego zal mi pozostalych wykonawcow o niebo byli lepsi od tej..
            no ..jak...jej tam... AAAA mandaryny.a moze ona kumus dala d...ze ma az drugie
            miejsce???
            • ligia76 Re: moze dala d....?ze ma az IImiejsce? 05.09.05, 10:47
              Długo myślałaś o tym co zrobiła, że zajęła II miejsce ?
              Szkoda gadać.

              Pozdrowienia
              Ligia
              • kasssannndra Re: ligia76 05.09.05, 12:03
                ligia76 napisała:

                > Długo myślałaś o tym co zrobiła, że zajęła II miejsce ?
                > Szkoda gadać.
                >
                > Pozdrowienia
                > Ligia
                __________
                Może mówi to z własnego doświadczenia wink
    • kuba-and-twins Re: Mandaryna - drugie miejsce w Sopocie 05.09.05, 11:09
      To tylko źle o NAS świadczy! O nas, czyli społeczeństwie. Że mamy tak
      niewybredny gust, że wystarczy byle ochłap rzucić, byle brzmiał i wyglądał.
      • ledzeppelin3 Re: Mandaryna - drugie miejsce w Sopocie 05.09.05, 11:40
        "brzmiał i wyglądał"- mówisz o tym plasikowym cudaku z utlenionym włosiem?
        • kuba-and-twins Re: Mandaryna - drugie miejsce w Sopocie 05.09.05, 17:00
          ledzeppelin3 napisała:

          > "brzmiał i wyglądał"- mówisz o tym plasikowym cudaku z utlenionym włosiem?



          Ją oczywiście, ale "brzmiał" miałam na myśli łatwo wpadającą w ucho muzyczkę.
          A wygląda po dwójce dzieci, że palce lizać. ha ha ha ha ha!!! I tu mnie
          zazdrość wręcz zżera.
    • miirabelka Re: Mandaryna - drugie miejsce w Sopocie 05.09.05, 11:40
      Cześc dziewczyny! Przyłączę sie i ja do waszej dyskusji, jeśli pozwolicie? Nie
      mam jednak zamiaru wypowiadac sie na temat występu Mandaryny, gdyż zgadzam się z
      ligią76, że jest to jak kopanie leżącego, a poza tym najzwyczajniej po ludzku mi
      jej szkoda(chociaż nie głosowałam na nią!). Zastanawialiśmy się ze znajomymi nad
      inną sprawą: czy to naprawdę zwykły zbieg okoliczności, że nagranie z jej
      występu znalazło się w internecie kilka dni przed Sopotem (wtedy kiedy było już
      wiadomo, ze ona wystąpi), czy też komuś bardzo zależało na tym żeby zrobic wokół
      tego dużo szumu i w ten sposób zwiększyc oglądalnośc festiwalu. Jeśli byłaby to
      prawda, to nagranie Mandaryny w internecie to zwykły chwyt marketingowy, który
      zadziałał zgodnie z oczekiwaniami(ile z Was nie planowało ogladac Sopotu, a
      jednak oglądało?). Wiem, wiem niektóre z was napewno powiedzą, że gdyby dobrze
      śpiewała to byłaby to dla niej tylko dodatkowa reklama i że sama tego chciała,
      ale mnie takie wykorzystanie człowieka po prostu brzydzi. Oczywiście są to tylko
      domysły, ale jak sie doda dwa do dwóch to...A co Wy o tym myślicie czy jest to
      według Was prawdopodobne?
      ♥♥ • ♥♥ • ♥♥ • ♥♥
      • balba_77 Re: Mandaryna - drugie miejsce w Sopocie 05.09.05, 11:57
        no jasne że jest prawdopodobne, jak wiele teorii spiskowych wink
        Zwłaszcza że tego dnia konkurencja nie spała.
        Ja (wytrwała fanka piłki nożnej) włączyłam sobie "sopot" tylko po to żeby
        zobaczyć Mandarynę w akcji smile tylko dlatego że posłuchałam Jej syreniego
        śpiewu w krążącym po Polsce linku, ale zaczynam już odczuwać pewien przesyt
        mandarynkowy.... lubię kontrowersyjne postaci, bo dzięki takim jest ciekawie na
        świecie ale jak jeszcze raz usłyszę że mam podziwiać Jej "piękno" lub "żałować
        Jej po ludzku" to padnę.
        Kobieta siedzi w "w branży" od lat i raczej wiedziała jaki bicz na własny łeb
        sobie kręci, a wylewać łez nad masochistką nie zamierzam.
        Podziwiam w Niej jedno- ogromny zapał do pracy.
      • kasssannndra Re: Mandaryna była szantazowana 05.09.05, 12:06
        www.mandarynqa.za.pl/index.htm
        • gkjustyna DO kasssannndra !!!!!!!!!!11 05.09.05, 13:59
          A MOZE TY DALAS?????????!!!!!!!!!!!
        • gkjustyna do kasssannndra !!!c.d. 05.09.05, 14:03
          nie wiem czy ja slyszalas wogole przeciez ona glosu nie ma jej wystep byl
          okropny to tak jakby pol naglosnienia odebrali malo tego nie umiala nawet
          wyciagnac a glosik miala slabiutki nie wiem czy ktos jej kawal zrobil przed
          sopotem czy ja szantarzowali ale sama chciala udowodnic ze potrafi spiewac na
          zywo zejscie ze schodow jest tego najlepszym dowodem!!!
          wiem ze tak przecietny kowalski sie nie dostanie bo jakies kryteria tez musza
          byc spelnione glosu tez nie ma wiec co za rtym stoi??? kasa- przekopstwo czy
          danie d... bo jak to inaczej wyjasnisz???
          • ligia76 Re: do gkjustyna 05.09.05, 14:10
            A może Mandaryna umie pisać w języku polskim ?

            Nie wiem czemu tak się obruszasz postem kasssannndry, przecież dałaś dowód, że w
            "rzucaniu kamieniem" jesteś dobra.

            A jak kamyk leci w Twoją stronę to już źle ?
            Mentalność, mentalność, mentalność ... sad

            Pozdrowienia
            Ligia

            Pozdrowienia
            Ligia
            • niunia792 Prosba 05.09.05, 17:05
              Moze moja prosba wyda wam sie dziwna ale niestety nie mieszkam w Polsce i nie
              mam tvn.
              Napiszcie mi tylkow 3 zdaniach o festiwalu. chodzi mi o to, ze podobno
              Mandaryna plakala-z jakiej to okazji sie pobeczala??
              Z gory dziekuje...
              • olga50 Re: Prosba 05.09.05, 21:49
                Napisałam na priv
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka