Dodaj do ulubionych

nigdy wiecej nie obejrze nic co ma RING w tytule:)

03.12.05, 23:45
dobrze ze w lozku lezy juz maz , bo wolalabym nie spac sama, niby nic niby
tylko film ale az ciarki przechodza, zycze dobrej nocki i ......slodkich snow
Obserwuj wątek
    • edytkus Re: nigdy wiecej nie obejrze nic co ma RING w tyt 03.12.05, 23:51
      obejrzyj ring2 i strach Ci przejdzie albo poszukaj gdzies w internecie jak robiono efekty specjalne i kto
      sie kryje pod makijazem Tamary smile))
      • kkatie hihi, edytkus - dobre :) 04.12.05, 10:29
        zgadzam sie w 100%. dwojka to totalna porazka, zadnej strasznej sceny sad
    • agacz2905 Re: nigdy wiecej nie obejrze nic co ma RING w tyt 03.12.05, 23:53
      Hehe, jeśli Cię to pocieszy - ja teżsmile. Idę z mężem do łóżka, bo sama się
      bojamsmile. Dobranoc.
    • olencia Re: nigdy wiecej nie obejrze nic co ma RING w tyt 03.12.05, 23:55
      ja to ogladalam jak bylam w ciazy a przy scenach w tym filmie zamykalam oczy by
      dzidzia sie nie bala.
      dzis nie moglam obejrzec bez cenzury bo synek w tym samym pokoju ma lozeczko i
      jeszcze nie spal.
    • julia246 Re: nigdy wiecej nie obejrze nic co ma RING w tyt 04.12.05, 00:09
      Jak dla mnie, to film nie straszny i nie ma się czego bać.
      Obejrzałam, i nawet raz się nie wzdrygnełamsmile)))
    • driadea Re: nigdy wiecej nie obejrze nic co ma RING w tyt 04.12.05, 00:26
      Moim zdaniem film szlenie przereklamowany i w zasadzie nudny. Nie polecam,
      strara czasu, niestety. Choć dwójka ociupinkę lepsza.
    • niepytana Re: nigdy wiecej nie obejrze nic co ma RING w tyt 04.12.05, 01:10
      Moja kolezanka mowila (jakies 2 lata temu) ze ogladala i taki fajny itp. A
      teraz mowi ze po dwoch latach nie moze zamknac oczy pod przysznicem. Ja nie
      ogladalam, ale po jej opowiesci czasem jak zamkne oczy pod prysznicem to sie
      zastanawiam czego ona sie tak bala... Nie piszcie wole nie wiedziec smile)))
      • czajkax2 Re: nigdy wiecej nie obejrze nic co ma RING w tyt 04.12.05, 02:13
        aj aj ja nieobajrzałamsad a bardzochciałam. niestety dopiero co skończyłam pisac
        prace i w koncu moge isc spac. Ale jeszcze chwilkę pobuszuję po forum.
        Kurna,no szkoda mi nieobejrzanego filmusad
    • figrut Re: nigdy wiecej nie obejrze nic co ma RING w tyt 04.12.05, 02:34
      Obejzalam. Bez rewelacji.Wole cos co bardziej "wbija" sie w psychike, a tu
      wszystko takie malo realne.
    • adsa_21 Cube 04.12.05, 07:59
      tez obejrzałam..fajny, ale tak naprawde to żadna rewelacja. Dla mnie
      przerażający był CUBE, ale tylko pierwsza czesc.
    • w_r_r_r000 Re: nigdy wiecej nie obejrze nic co ma RING w tyt 04.12.05, 09:02
      mi wystarczyło że reklamy tego filmu widziałam i spac nie mogłam bo się bałam a
      do tego mąż na nocce.sad
      • syla113 Re: nigdy wiecej nie obejrze nic co ma RING w tyt 04.12.05, 09:40
        dzis wstalam i malo co pamietam ....i juz nie jest to strasznesmile))))))))
        pozdrawiam
        • rysia_mama_wiktorka Re: nigdy wiecej nie obejrze nic co ma RING w tyt 04.12.05, 09:56
          Ja obejrzałam sama, bo męża nie lubi tego gatunku filmowego, dziecko spało.
          Ponieważ dawno nie ogladąłam żadnego horroru więc mozna powiedzieć zapomniałam
          jak to jest i parę razy zamykałam oczysmile Całkiem dobrze zrobiony film,a dla
          mniej wprawnych w gatunku na pewno straszny. Jak dla mnie całkiem całkiemsmile
          • anatemka Re: nigdy wiecej nie obejrze nic co ma RING w tyt 04.12.05, 11:11
            przecież ten film nudny był.
    • 18_lipcowa leeeeeeeeee zawiodlam sie 04.12.05, 11:15
      ani chwili sie nie balam
      caly czas czekalam na jakas akcje a tu nic
      okropny film, nudny jak flaki z olejem i wcale nie straszny
      • driadea Re: leeeeeeeeee zawiodlam sie 04.12.05, 11:22
        No przecież mowiłam wink
        • 18_lipcowa Re: leeeeeeeeee zawiodlam sie 04.12.05, 11:45
          Nooo a szkoda mialam nadzieje sie pobac troche.
          • kkatie do "bania sie" najlepsza klatwa 04.12.05, 12:00
            w kinie prawie caly film przesiedzialam z zamknietymi oczami hihi
            tam to takie pokraczne stwory plezajace z cienia z rogu pokoju wylazily i
            jeszze z takim skrzypieniem/zgrzytaniem brrr
            dopiero wtedy ciemnosci mozna sie bac big_grin
      • kammik Re: leeeeeeeeee zawiodlam sie 04.12.05, 12:11
        Obejrzalas do konca? Bo ja poszlam spac po scenie z koniem na statku. Moze mi
        ktos strescic, co bylo dalej? smile A do porzadnego przestraszenia polecam "Dom
        woskowych ciał". Ych, znowu sie boje wink
        • 18_lipcowa Re: leeeeeeeeee zawiodlam sie 04.12.05, 12:16
          Kammik chcialabym Ci strescic ale za Chiny nie pamietam.Tak mnie ten film
          znuzyl ze ogladalam go bez wiekszego wrazenia.
          Pamietam tylko tyle ze okazalo sie za Anna Morgan czyli ta z filmu zamordowala
          swoje dziecko , potem odnalezli Krag a w nim dziewczynke zamordowana przez
          matke, krag ten byl w podlodze tego domku w gorach w ktorym byla ta grupa
          nastolatkow. Maz Anny popelnil samobojstwo na oczach Rachel.
          A byly maz Rachel zginal tego 7 dnia , wyszla do niego z TV ta dziewczynka.
          Rachel go znalazla i wygladal potwornie, tak samo jak ta dziewczyna z poczatku
          filmu co jej stanelo serce.
          Rachel z synem nie zgineli bo skopiowali film tylko teraz juz nie czaje czy nie
          zgineli bo Rachel skopiowala film czy dlatego ze sami obrzejrzeli kopie.
          • kammik Re: leeeeeeeeee zawiodlam sie 04.12.05, 12:23
            Hehe, podtytul powinien brzmiec "O pozytywnych aspektach piractwa" smile Thx za
            streszczenie, faktycznie brzmi bzdetowato.
          • 18_lipcowa Re: leeeeeeeeee zawiodlam sie 04.12.05, 12:24
            eee chyba nie wyszedl mi ten opis....
    • karina1974 Dla mnie to film wcale nie straszny ;) 04.12.05, 13:29
      znowu fajnie mi sie na nim spało tongue_out
    • 76kitka Re: nigdy wiecej nie obejrze nic co ma RING w tyt 04.12.05, 13:34

      jedyny film jaki na mnie zrobił wrażenie to "Milczenie owiec" , lubię STRASZNE filmy, ale ten był za bardzo wyimaginowany. Straciłam cenny czas na oglądanie.
      • betty_julcia Lipcowa - a co tobie nagle odwagi dodało ??? 05.12.05, 00:57
        A ja myślałam że ty biedna spać nie mogłaś przez ten film. W każdym razie w
        innych wątkach na różnych forach tak się żaliłaś. A tu nagle odwaga godna
        bohaterasmile
        forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=14&w=32786074&a=32930397
        ------------------------------------------------------
        Betty to mama a to jestem ja:
        GWIAZDECZKA
        • mijaczek Re: Lipcowa - a co tobie nagle odwagi dodało ??? 05.12.05, 06:18
          bo Lipiec ma krotka pamiec i nie pamieta co nazmyslala w jednym miejscu jak
          idzie na inne forum...
          • wielki_kot Re: Lipcowa - a co tobie nagle odwagi dodało ??? 05.12.05, 12:05
            mijaczek napisała:

            > bo Lipiec ma krotka pamiec i nie pamieta co nazmyslala w jednym miejscu jak
            > idzie na inne forum...

            A przecież jest wyszukiwarka wink
    • kate33 Re: nigdy wiecej nie obejrze nic co ma RING w tyt 05.12.05, 08:17
      Ja oglądałam ten film dwa lata temu i więcej go nie oglądnę, bo przez dwie
      kolejne noce śniła mi się ta dziewczynka (ale zaliczam się do osób o słabych
      nerwach).
      • kkatie Re: nigdy wiecej nie obejrze nic co ma RING w tyt 05.12.05, 08:24
        Tobie sie snila, a ja nawet w dzien slyszalam wszedzie ta okropna muzyczke z
        tej kasety, brrr
        zreszta ten film na duzym ekranie robi zupelnie inne wrazenie, niz w tv,
        przerywany reklamami. ja bylam na tym w kinie i caly czas uwazam, ze to jeden z
        najlepszych horrorow jakie widzialam, choc nie mam ochoty go wiecej ogladac.
        a horrorow sie wieeleee naogladalam w zyciu, bo je uwielbiam, wiec wiem co
        mowie wink
        • dagmama Re: nigdy wiecej nie obejrze nic co ma RING w tyt 05.12.05, 08:51
          Dajcie spokój, po pierwszej części przestałam się bać dopiero, jak nie umarłam w
          tydzień później!!!
          Polecam "Amityville" i "Dark water".
          Uwielbiam dobre horrory z akcją, napięciem i dziecko musi być obowiązkowo.
          Pamiętacie "Innych" i "Szósty zmysł"?
    • chimba Re: nigdy wiecej nie obejrze nic co ma RING w tyt 05.12.05, 09:24
      Nic a nic się nie bałam.... Nie wiem uodporniłam sie na horrory, bo kiedyś nie
      mogłam ich oglądnąć, a teraz wiem, ze to jedna wielka bajka i tyle...
      • ledzeppelin3 Re: nigdy wiecej nie obejrze nic co ma RING w tyt 05.12.05, 11:50
        Japońska wersja (do tego w kinie) była lepsza, miała klimacik, amerykanska to
        już nie to- typowe "efekty", przegadana, choć może działać na osoby z bujną
        wyobraźnią, zwłaszcza w nocy
        • chloe30 Re: nigdy wiecej nie obejrze nic co ma RING w tyt 05.12.05, 11:55
          Japońska jest dla mnie super, na amerykańskiej nawet mi powieka nie drgnęła.
          Obejrzyjcie Klątwę - ja niejeden horror widziałam, bo lubię, ale Klątwy drugi
          raz bym nie przeszła.
          I jeszcze Dark Water.
        • dagmama Re: nigdy wiecej nie obejrze nic co ma RING w tyt 05.12.05, 11:55
          Na mnie horrory działają w kinie. Jak oglądam u siebie w domku z browarem albo
          lodami, to nawet po schodach do kibelka się nie boję.
          Uwierzyłam jednej recenzji, że w japońskiej wersji jest wiele chwytów
          niezrozumiałych dla Europejczyka i wolałam obejrzeć amerykańską.
          • kkatie Re: nigdy wiecej nie obejrze nic co ma RING w tyt 05.12.05, 12:03
            o klatwie juz pisalam, ze jest do "bania sie". ale dark water to dopiero
            porazka, tam to w ogole nie ma sie czego bac. nastawialam sie na strach, a
            wyszlam z kina rozczarowana.
            za to w klatwie taka dawka "efektow straszacych", ze prawie caly film
            obejrzalam przez palce wink
            • chloe30 Re: nigdy wiecej nie obejrze nic co ma RING w tyt 05.12.05, 12:11
              kkatie napisała:

              ale dark water to dopiero
              > porazka, tam to w ogole nie ma sie czego bac.

              A ja właśnie takie lubię horrory - nastrój długo budowany, a potem wystarcze,
              że ktoś kiwnie palcem, a ja wyskakuje oknem ze strachu. I takie jest właśnie
              Dark Water dla mnie.
              >
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka