syla113 03.12.05, 23:45 dobrze ze w lozku lezy juz maz , bo wolalabym nie spac sama, niby nic niby tylko film ale az ciarki przechodza, zycze dobrej nocki i ......slodkich snow Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
edytkus Re: nigdy wiecej nie obejrze nic co ma RING w tyt 03.12.05, 23:51 obejrzyj ring2 i strach Ci przejdzie albo poszukaj gdzies w internecie jak robiono efekty specjalne i kto sie kryje pod makijazem Tamary )) Odpowiedz Link Zgłoś
kkatie hihi, edytkus - dobre :) 04.12.05, 10:29 zgadzam sie w 100%. dwojka to totalna porazka, zadnej strasznej sceny Odpowiedz Link Zgłoś
agacz2905 Re: nigdy wiecej nie obejrze nic co ma RING w tyt 03.12.05, 23:53 Hehe, jeśli Cię to pocieszy - ja też. Idę z mężem do łóżka, bo sama się bojam. Dobranoc. Odpowiedz Link Zgłoś
olencia Re: nigdy wiecej nie obejrze nic co ma RING w tyt 03.12.05, 23:55 ja to ogladalam jak bylam w ciazy a przy scenach w tym filmie zamykalam oczy by dzidzia sie nie bala. dzis nie moglam obejrzec bez cenzury bo synek w tym samym pokoju ma lozeczko i jeszcze nie spal. Odpowiedz Link Zgłoś
julia246 Re: nigdy wiecej nie obejrze nic co ma RING w tyt 04.12.05, 00:09 Jak dla mnie, to film nie straszny i nie ma się czego bać. Obejrzałam, i nawet raz się nie wzdrygnełam))) Odpowiedz Link Zgłoś
driadea Re: nigdy wiecej nie obejrze nic co ma RING w tyt 04.12.05, 00:26 Moim zdaniem film szlenie przereklamowany i w zasadzie nudny. Nie polecam, strara czasu, niestety. Choć dwójka ociupinkę lepsza. Odpowiedz Link Zgłoś
niepytana Re: nigdy wiecej nie obejrze nic co ma RING w tyt 04.12.05, 01:10 Moja kolezanka mowila (jakies 2 lata temu) ze ogladala i taki fajny itp. A teraz mowi ze po dwoch latach nie moze zamknac oczy pod przysznicem. Ja nie ogladalam, ale po jej opowiesci czasem jak zamkne oczy pod prysznicem to sie zastanawiam czego ona sie tak bala... Nie piszcie wole nie wiedziec ))) Odpowiedz Link Zgłoś
czajkax2 Re: nigdy wiecej nie obejrze nic co ma RING w tyt 04.12.05, 02:13 aj aj ja nieobajrzałam a bardzochciałam. niestety dopiero co skończyłam pisac prace i w koncu moge isc spac. Ale jeszcze chwilkę pobuszuję po forum. Kurna,no szkoda mi nieobejrzanego filmu Odpowiedz Link Zgłoś
figrut Re: nigdy wiecej nie obejrze nic co ma RING w tyt 04.12.05, 02:34 Obejzalam. Bez rewelacji.Wole cos co bardziej "wbija" sie w psychike, a tu wszystko takie malo realne. Odpowiedz Link Zgłoś
adsa_21 Cube 04.12.05, 07:59 tez obejrzałam..fajny, ale tak naprawde to żadna rewelacja. Dla mnie przerażający był CUBE, ale tylko pierwsza czesc. Odpowiedz Link Zgłoś
w_r_r_r000 Re: nigdy wiecej nie obejrze nic co ma RING w tyt 04.12.05, 09:02 mi wystarczyło że reklamy tego filmu widziałam i spac nie mogłam bo się bałam a do tego mąż na nocce. Odpowiedz Link Zgłoś
syla113 Re: nigdy wiecej nie obejrze nic co ma RING w tyt 04.12.05, 09:40 dzis wstalam i malo co pamietam ....i juz nie jest to straszne)))))))) pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
rysia_mama_wiktorka Re: nigdy wiecej nie obejrze nic co ma RING w tyt 04.12.05, 09:56 Ja obejrzałam sama, bo męża nie lubi tego gatunku filmowego, dziecko spało. Ponieważ dawno nie ogladąłam żadnego horroru więc mozna powiedzieć zapomniałam jak to jest i parę razy zamykałam oczy Całkiem dobrze zrobiony film,a dla mniej wprawnych w gatunku na pewno straszny. Jak dla mnie całkiem całkiem Odpowiedz Link Zgłoś
anatemka Re: nigdy wiecej nie obejrze nic co ma RING w tyt 04.12.05, 11:11 przecież ten film nudny był. Odpowiedz Link Zgłoś
18_lipcowa leeeeeeeeee zawiodlam sie 04.12.05, 11:15 ani chwili sie nie balam caly czas czekalam na jakas akcje a tu nic okropny film, nudny jak flaki z olejem i wcale nie straszny Odpowiedz Link Zgłoś
18_lipcowa Re: leeeeeeeeee zawiodlam sie 04.12.05, 11:45 Nooo a szkoda mialam nadzieje sie pobac troche. Odpowiedz Link Zgłoś
kkatie do "bania sie" najlepsza klatwa 04.12.05, 12:00 w kinie prawie caly film przesiedzialam z zamknietymi oczami hihi tam to takie pokraczne stwory plezajace z cienia z rogu pokoju wylazily i jeszze z takim skrzypieniem/zgrzytaniem brrr dopiero wtedy ciemnosci mozna sie bac Odpowiedz Link Zgłoś
kammik Re: leeeeeeeeee zawiodlam sie 04.12.05, 12:11 Obejrzalas do konca? Bo ja poszlam spac po scenie z koniem na statku. Moze mi ktos strescic, co bylo dalej? A do porzadnego przestraszenia polecam "Dom woskowych ciał". Ych, znowu sie boje Odpowiedz Link Zgłoś
18_lipcowa Re: leeeeeeeeee zawiodlam sie 04.12.05, 12:16 Kammik chcialabym Ci strescic ale za Chiny nie pamietam.Tak mnie ten film znuzyl ze ogladalam go bez wiekszego wrazenia. Pamietam tylko tyle ze okazalo sie za Anna Morgan czyli ta z filmu zamordowala swoje dziecko , potem odnalezli Krag a w nim dziewczynke zamordowana przez matke, krag ten byl w podlodze tego domku w gorach w ktorym byla ta grupa nastolatkow. Maz Anny popelnil samobojstwo na oczach Rachel. A byly maz Rachel zginal tego 7 dnia , wyszla do niego z TV ta dziewczynka. Rachel go znalazla i wygladal potwornie, tak samo jak ta dziewczyna z poczatku filmu co jej stanelo serce. Rachel z synem nie zgineli bo skopiowali film tylko teraz juz nie czaje czy nie zgineli bo Rachel skopiowala film czy dlatego ze sami obrzejrzeli kopie. Odpowiedz Link Zgłoś
kammik Re: leeeeeeeeee zawiodlam sie 04.12.05, 12:23 Hehe, podtytul powinien brzmiec "O pozytywnych aspektach piractwa" Thx za streszczenie, faktycznie brzmi bzdetowato. Odpowiedz Link Zgłoś
18_lipcowa Re: leeeeeeeeee zawiodlam sie 04.12.05, 12:24 eee chyba nie wyszedl mi ten opis.... Odpowiedz Link Zgłoś
karina1974 Dla mnie to film wcale nie straszny ;) 04.12.05, 13:29 znowu fajnie mi sie na nim spało Odpowiedz Link Zgłoś
76kitka Re: nigdy wiecej nie obejrze nic co ma RING w tyt 04.12.05, 13:34 jedyny film jaki na mnie zrobił wrażenie to "Milczenie owiec" , lubię STRASZNE filmy, ale ten był za bardzo wyimaginowany. Straciłam cenny czas na oglądanie. Odpowiedz Link Zgłoś
betty_julcia Lipcowa - a co tobie nagle odwagi dodało ??? 05.12.05, 00:57 A ja myślałam że ty biedna spać nie mogłaś przez ten film. W każdym razie w innych wątkach na różnych forach tak się żaliłaś. A tu nagle odwaga godna bohatera forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=14&w=32786074&a=32930397 ------------------------------------------------------ Betty to mama a to jestem ja: GWIAZDECZKA Odpowiedz Link Zgłoś
mijaczek Re: Lipcowa - a co tobie nagle odwagi dodało ??? 05.12.05, 06:18 bo Lipiec ma krotka pamiec i nie pamieta co nazmyslala w jednym miejscu jak idzie na inne forum... Odpowiedz Link Zgłoś
wielki_kot Re: Lipcowa - a co tobie nagle odwagi dodało ??? 05.12.05, 12:05 mijaczek napisała: > bo Lipiec ma krotka pamiec i nie pamieta co nazmyslala w jednym miejscu jak > idzie na inne forum... A przecież jest wyszukiwarka Odpowiedz Link Zgłoś
kate33 Re: nigdy wiecej nie obejrze nic co ma RING w tyt 05.12.05, 08:17 Ja oglądałam ten film dwa lata temu i więcej go nie oglądnę, bo przez dwie kolejne noce śniła mi się ta dziewczynka (ale zaliczam się do osób o słabych nerwach). Odpowiedz Link Zgłoś
kkatie Re: nigdy wiecej nie obejrze nic co ma RING w tyt 05.12.05, 08:24 Tobie sie snila, a ja nawet w dzien slyszalam wszedzie ta okropna muzyczke z tej kasety, brrr zreszta ten film na duzym ekranie robi zupelnie inne wrazenie, niz w tv, przerywany reklamami. ja bylam na tym w kinie i caly czas uwazam, ze to jeden z najlepszych horrorow jakie widzialam, choc nie mam ochoty go wiecej ogladac. a horrorow sie wieeleee naogladalam w zyciu, bo je uwielbiam, wiec wiem co mowie Odpowiedz Link Zgłoś
dagmama Re: nigdy wiecej nie obejrze nic co ma RING w tyt 05.12.05, 08:51 Dajcie spokój, po pierwszej części przestałam się bać dopiero, jak nie umarłam w tydzień później!!! Polecam "Amityville" i "Dark water". Uwielbiam dobre horrory z akcją, napięciem i dziecko musi być obowiązkowo. Pamiętacie "Innych" i "Szósty zmysł"? Odpowiedz Link Zgłoś
chimba Re: nigdy wiecej nie obejrze nic co ma RING w tyt 05.12.05, 09:24 Nic a nic się nie bałam.... Nie wiem uodporniłam sie na horrory, bo kiedyś nie mogłam ich oglądnąć, a teraz wiem, ze to jedna wielka bajka i tyle... Odpowiedz Link Zgłoś
ledzeppelin3 Re: nigdy wiecej nie obejrze nic co ma RING w tyt 05.12.05, 11:50 Japońska wersja (do tego w kinie) była lepsza, miała klimacik, amerykanska to już nie to- typowe "efekty", przegadana, choć może działać na osoby z bujną wyobraźnią, zwłaszcza w nocy Odpowiedz Link Zgłoś
chloe30 Re: nigdy wiecej nie obejrze nic co ma RING w tyt 05.12.05, 11:55 Japońska jest dla mnie super, na amerykańskiej nawet mi powieka nie drgnęła. Obejrzyjcie Klątwę - ja niejeden horror widziałam, bo lubię, ale Klątwy drugi raz bym nie przeszła. I jeszcze Dark Water. Odpowiedz Link Zgłoś
dagmama Re: nigdy wiecej nie obejrze nic co ma RING w tyt 05.12.05, 11:55 Na mnie horrory działają w kinie. Jak oglądam u siebie w domku z browarem albo lodami, to nawet po schodach do kibelka się nie boję. Uwierzyłam jednej recenzji, że w japońskiej wersji jest wiele chwytów niezrozumiałych dla Europejczyka i wolałam obejrzeć amerykańską. Odpowiedz Link Zgłoś
kkatie Re: nigdy wiecej nie obejrze nic co ma RING w tyt 05.12.05, 12:03 o klatwie juz pisalam, ze jest do "bania sie". ale dark water to dopiero porazka, tam to w ogole nie ma sie czego bac. nastawialam sie na strach, a wyszlam z kina rozczarowana. za to w klatwie taka dawka "efektow straszacych", ze prawie caly film obejrzalam przez palce Odpowiedz Link Zgłoś
chloe30 Re: nigdy wiecej nie obejrze nic co ma RING w tyt 05.12.05, 12:11 kkatie napisała: ale dark water to dopiero > porazka, tam to w ogole nie ma sie czego bac. A ja właśnie takie lubię horrory - nastrój długo budowany, a potem wystarcze, że ktoś kiwnie palcem, a ja wyskakuje oknem ze strachu. I takie jest właśnie Dark Water dla mnie. > Odpowiedz Link Zgłoś