Dodaj do ulubionych

Świeczka dla 1,5 rocznego Kubusia

25.03.06, 14:31
[*]
Zagłodzony, wyziębiony i uduszony,a wszystko na życzenie matki. Boże, kto
urządził ten świat?
Obserwuj wątek
    • mamolivierka (*) (*) (*) 25.03.06, 14:35
      • agawa43 Re:(***) 25.03.06, 14:43
        • weronisia7 \*/ \*/ \*/ 25.03.06, 15:32
          słyszałam o śmierci głodowej piętnasto miesięcznego maluszka,którego matka
          zagłodziła na śmierć, a w zołądku na sekcji znaleźli rociny z materaca... Aż
          się poryczałam sad To to samo maleństwo?
          • suzi27 Re: \*/ \*/ \*/ 25.03.06, 18:30
            (*) (*) (*)
            • aciki Re: \*/ \*/ \*/ 25.03.06, 19:57
              (*) (*) (*)
      • agasasin1 Re: (*) (*) (*) 26.03.06, 12:28

    • lenka_2 Re: Świeczka dla 1,5 rocznego Kubusia 25.03.06, 20:01
      \*/
    • lenka_2 \*/ \*/ \*/ 25.03.06, 20:02
    • monika26poznan (*) (*) (*) 25.03.06, 20:39

      • bogusia.woj Re: (*) (*) (*) 25.03.06, 20:48
        (*)(*)(*)
    • kamea78 do weronisia 26.03.06, 11:32
      Chyba to samo maleństwo, różny wiek podają. Ja mam info z Głosu WLKP. Boże, nie
      mogę przestać o tym myśleć...
    • lenka_style Re: Świeczka dla 1,5 rocznego Kubusia 26.03.06, 11:40
      potworny koszmar
      [*]
      a paniom, które mają coś przeciwko świeczkom, z góry serdecznie dziękujemy w
      tym poście
    • gosiik Re: Świeczka dla 1,5 rocznego Kubusia 26.03.06, 12:25
      Kubusiu... (*) (*) (*)
      • janiora Re: Świeczka dla 1,5 rocznego Kubusia 26.03.06, 13:16
        (*)(*)(*)
        • anka1 Re: Świeczka dla 1,5 rocznego Kubusia 26.03.06, 13:45
          niedawno Oskarek ... a teraz Kubus ? co sie dzieje z ludzmi ( jesli bestie
          ktora skazuje wlasne dziecko na smierc mozna nazwac czlowiekiem ) ?
          dlaczego znow nikt nie reagowal, dlczego nie pomogl ?
          Kubusiowi (*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)
          • kicia7 [*] Coś jednak w ludziach drgnęło 26.03.06, 22:29
            anka1 napisała:

            > niedawno Oskarek ... a teraz Kubus ? co sie dzieje z ludzmi ( jesli bestie
            > ktora skazuje wlasne dziecko na smierc mozna nazwac czlowiekiem ) ?
            > dlaczego znow nikt nie reagowal, dlczego nie pomogl ?
            > Kubusiowi

            miasta.gazeta.pl/lodz/1,35153,3232506.html
    • moni.l1 Re: Świeczka dla 1,5 rocznego Kubusia 26.03.06, 13:45
      (*)
    • jagoda56 Re: Świeczka dla 1,5 rocznego Kubusia 26.03.06, 13:56
      (*)(*)(*)
    • dzemma Re: Świeczka dla 1,5 rocznego Kubusia 26.03.06, 15:02
      (*) (*) (*) (*) (*) (*) (*) (*) (*) (*) (*) (*) (*) (*) (*)
      Jak slyszę o takich tragediach to zupełnie mnie to rozkłada, mam 16-
      miesięcznego synka, patrze na niego jak biega, smieje się i ze smakim zjada
      obiadek i kiedy myślę o takich dzieciach jak Oskarek albo teraz Kubuś to...
      Nie da się opisać!
      Przecież to niewinne dzieci! Jak można?!?
    • aleks32 Re: Świeczka dla 1,5 rocznego Kubusia 26.03.06, 18:10
      (*)(*)(*)
      W niebie już nikt Cię nie skrzywdzi. Przykro, że dopiero tam ......
      • jagoda2803 Re: Świeczka dla 1,5 rocznego Kubusia 26.03.06, 23:32
        (*)(*)(*)
    • joasia1234 Re: (*)(*)(*)(*)(*)(*) 26.03.06, 22:25
    • mamakubusia5 Re: Świeczka dla 1,5 rocznego Kubusia 27.03.06, 09:03
      (*)(*)(*)
      Serce pęka gdy malutkie dziecko przedwcześnie kończy życie.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka