kamea78 25.03.06, 14:31 [*] Zagłodzony, wyziębiony i uduszony,a wszystko na życzenie matki. Boże, kto urządził ten świat? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
weronisia7 \*/ \*/ \*/ 25.03.06, 15:32 słyszałam o śmierci głodowej piętnasto miesięcznego maluszka,którego matka zagłodziła na śmierć, a w zołądku na sekcji znaleźli rociny z materaca... Aż się poryczałam To to samo maleństwo? Odpowiedz Link Zgłoś
kamea78 do weronisia 26.03.06, 11:32 Chyba to samo maleństwo, różny wiek podają. Ja mam info z Głosu WLKP. Boże, nie mogę przestać o tym myśleć... Odpowiedz Link Zgłoś
lenka_style Re: Świeczka dla 1,5 rocznego Kubusia 26.03.06, 11:40 potworny koszmar [*] a paniom, które mają coś przeciwko świeczkom, z góry serdecznie dziękujemy w tym poście Odpowiedz Link Zgłoś
gosiik Re: Świeczka dla 1,5 rocznego Kubusia 26.03.06, 12:25 Kubusiu... (*) (*) (*) Odpowiedz Link Zgłoś
anka1 Re: Świeczka dla 1,5 rocznego Kubusia 26.03.06, 13:45 niedawno Oskarek ... a teraz Kubus ? co sie dzieje z ludzmi ( jesli bestie ktora skazuje wlasne dziecko na smierc mozna nazwac czlowiekiem ) ? dlaczego znow nikt nie reagowal, dlczego nie pomogl ? Kubusiowi (*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*) Odpowiedz Link Zgłoś
kicia7 [*] Coś jednak w ludziach drgnęło 26.03.06, 22:29 anka1 napisała: > niedawno Oskarek ... a teraz Kubus ? co sie dzieje z ludzmi ( jesli bestie > ktora skazuje wlasne dziecko na smierc mozna nazwac czlowiekiem ) ? > dlaczego znow nikt nie reagowal, dlczego nie pomogl ? > Kubusiowi miasta.gazeta.pl/lodz/1,35153,3232506.html Odpowiedz Link Zgłoś
dzemma Re: Świeczka dla 1,5 rocznego Kubusia 26.03.06, 15:02 (*) (*) (*) (*) (*) (*) (*) (*) (*) (*) (*) (*) (*) (*) (*) Jak slyszę o takich tragediach to zupełnie mnie to rozkłada, mam 16- miesięcznego synka, patrze na niego jak biega, smieje się i ze smakim zjada obiadek i kiedy myślę o takich dzieciach jak Oskarek albo teraz Kubuś to... Nie da się opisać! Przecież to niewinne dzieci! Jak można?!? Odpowiedz Link Zgłoś
aleks32 Re: Świeczka dla 1,5 rocznego Kubusia 26.03.06, 18:10 (*)(*)(*) W niebie już nikt Cię nie skrzywdzi. Przykro, że dopiero tam ...... Odpowiedz Link Zgłoś
mamakubusia5 Re: Świeczka dla 1,5 rocznego Kubusia 27.03.06, 09:03 (*)(*)(*) Serce pęka gdy malutkie dziecko przedwcześnie kończy życie. Odpowiedz Link Zgłoś