Dodaj do ulubionych

majowy weekend - jakie plany ?

19.04.06, 17:37
Jakie macie plany na spędzenie majowego wekendu ? Ja marzę o pikniku rowerowym
tylko musi pogoda dopisać ? A Wy już macie jakieś plany na wolne dni ?
Obserwuj wątek
    • lila1974 Re: majowy weekend - jakie plany ? 19.04.06, 17:42
      O tak!
      Jedziemy bandą przyjaciół nad jezioro do Krzemienia.
      • julia246 Re: majowy weekend - jakie plany ? 20.04.06, 08:54
        lila1974 napisała:

        > O tak!
        > Jedziemy bandą przyjaciół nad jezioro do Krzemienia.
        He he Lila ja będę parę kilometrów przed tobą, w Marianowie nad pięknym
        jeziorkiem.
        Miłego wypoczynkusmile)))))
        • lila1974 Re: majowy weekend - jakie plany ? 22.04.06, 10:56
          O! Ja Tobie również życzę miłego wypoczynku.
          Jak bede przejeżdżać, to Ci krzyknę smile))
    • e_r_i_n Re: majowy weekend - jakie plany ? 19.04.06, 19:09
      Wstepnie - odwiedzanie starych katow w Trojmiescie smile
    • ciociapolcia Re: majowy weekend - jakie plany ? 19.04.06, 19:12
      Wyjezdzamy na nasze ranczo az na 9 dni smile. Juz nie moge sie doczekac! Cisza,
      spokoj tylko ptaki od 4 rano dzioby beda drzec smile.
      • dzoaann Re: majowy weekend - jakie plany ? 19.04.06, 19:40
        O, kurczęsmile fajnie brzmią wasze plany!Ja nie pomyślałam,że to już i nic mi do
        łba nie przychodzi!Zresztą mąż pewnie będzie i tak pracował,więc spacerki z
        bachorami będą musiały mi starczyć,buuu...
    • be.em Re: majowy weekend - jakie plany ? 19.04.06, 19:41
      a robimy sobie rundę dookoła Krakowasmile))
      • mamadacja Re: majowy weekend - jakie plany ? 19.04.06, 20:14
        A my nad morze - 9 dni w Świnoujściusmile Oby tylko pogoda nie zawiodłasmile
        • cruella Re: majowy weekend - jakie plany ? 19.04.06, 21:01
          A my nic...
          W mężowskiej pracy zarządzono zebrania. Pracowników będzie mniej to i warunki do
          nasiadówek mają być luksusowe.

          K...jego...i.td.
    • gabrysia_s Re: majowy weekend - jakie plany ? 19.04.06, 21:20
      2 maja pewnie do pracy, więc weekend jak każdy.
    • 7betinka9 Re: majowy weekend - jakie plany ? 19.04.06, 23:22
      wyjazd od teściowej w góry
      :ppp
    • ula_max Re: majowy weekend - jakie plany ? 20.04.06, 07:27
      na hacjendzie w ciszy z dala od cywilizacji!
    • adsa_21 Re: majowy weekend - jakie plany ? 20.04.06, 07:47
      w sobote jade na dzialke do rodzicow razem z malym.
      Tam zostaje do wtorku lub srody, pozniej wracam do wawy pociagiem, ide na
      impreze a w piatek mam egzamin z prawkasad(
      • a.lenard Re: majowy weekend - jakie plany ? 20.04.06, 08:36
        do mnie rodzinka przyjezdza z Trójmiasta, oj juz nie mogę się doczekać. Mam
        spore mieszkanie ale jak sie taka banda zwali to śpimy pokotem na podłogach, bo
        miejsca brakuje. I to uwielbiam, jak sie coś dzieje.
    • morgen_stern Re: majowy weekend - jakie plany ? 20.04.06, 08:57
      Kilkudniowy spływ kajakowy... na którym prawdopodobnie dostanę okres sad((((
      Niech to szlag!
    • sweet.joan Re: majowy weekend - jakie plany ? 20.04.06, 08:59
      Jedziemy rodzinne strony odwiedzić.
    • ewazy Re: majowy weekend - jakie plany ? 20.04.06, 09:36
      my jedziemy na roztocze
      • psylwia Re: majowy weekend - jakie plany ? 22.04.06, 10:59
        też byłam o tej porze roku-pięknie jest!
    • jusytka Hura !!! Jedziemy w górki :))) 20.04.06, 11:33
      Radość mnie rozpiera, bo dziś udało się dopiąć na ostatni guzik wszystkie sprawy
      i nasz wyjazd w górki jest już realny smile) Wybietramy się w czeskie Karkonosze,
      do fajnego hotelu z basenem, który o tej porze jest najbardziej atrakcyjny cenowo smile
      Mieszkam nad morzem, więc w górki zawsze daleko - nie możemy więc jeżdzić tam
      często, a kochamy górskie wędrówki od dawna, od niedawna jednak są gotowe do
      nich nasze chłopaki, które - mam nadzieję, pokochają je tak jak my smile
      • gawliki Re: Hura !!! Jedziemy w górki :))) 24.04.06, 11:22

    • ula_max o rany prawie wszyscy wyjeżdząją! 20.04.06, 11:36
      Nie uważancie, ze właśnie narodził sie nam nowy narodowy sport? Wyjazd na
      weekend majowy!wink
    • lola211 Re: majowy weekend - jakie plany ? 20.04.06, 11:41
      Tradycyjnie 1 maja zaliczymy pobyt w zoo- córka nie odpusci.A pozniej sie
      zobaczy- chyba pojade do znajomej na wies.
      • ada_zie Re: majowy weekend - jakie plany ? 20.04.06, 11:58
        U nas to samo - weekend majowy = wizyta w zoo smile))
        I poza tym planuję słodkie lenistwo w domu. Jazda rowerem, spacery, gotowanie
        obiadków - czyli wszystko to na co nie ma czasu w normalne dni.
    • igus_tryn Re: majowy weekend - jakie plany ? 20.04.06, 12:13
      My jedziemy na wieś do teściów. 1-maja z przyjaciółmi otwieramy sezon grillowy!
      Oj, będzie się działo...
    • chimba Re: majowy weekend - jakie plany ? 20.04.06, 12:18
      Ja mam dość nietypowe plany na te dni - poród... No ale zobaczymy czy dziecko
      też ma takie same plany.
    • 76kitka Re: majowy weekend - jakie plany ? 20.04.06, 15:02

      jedziemy do moich rodziców, bo nie byliśmy w Świeta z powodu choroby mojego męża, dziadkowie stęsknieni za wnukiem, już sie nie mogą doczekać.
    • mieszkowamama Re: majowy weekend - jakie plany ? 20.04.06, 16:03
      A my do stolicy, a co wink
      Wszyscy z niej wyjadą na rancza, jeziora, morza... luz będzie w Wa-wie wink
      • utunia Re: majowy weekend - jakie plany ? 20.04.06, 18:40
        Mamy zamiar odwiedzić teściów w górach. już się nie mogę doczekać! 10 dni i nic
        nie będę robić, bo odkąd jestem w ciąży, teściowie skaczą wokół mnie!
    • mm11 Re: majowy weekend - jakie plany ? 21.04.06, 14:48
      wycieczki rowerowe i spacery , byle by pogoda dopisała
      • trautlusia Re: majowy weekend - jakie plany ? 21.04.06, 15:11
        a my jedziemy do ciepłych źródel na Slowacje - mamy blisko jakieś 200 km
        będziemy taplac sie w basenach termalnych, podziwiac tatry pić "pifko", Młody
        będzie szalał w wodzie.
        • jusytka Re: majowy weekend - jakie plany ? 21.04.06, 16:46
          Będzie się taplał na zewnątrz? Jeśli tak to podziwiam za odwagę. My byliśmy w
          Aqua City w Popradzie w chłodny dzień latem i zbyt przyjemnie nie było jak
          wychodziło sie z ciepłego basenu na zewnątrz ...
          • ala67 Re: majowy weekend - jakie plany ? 24.04.06, 12:59
            My byliśmy dwukrotnie w zimie, w Tatralandii, na zewnątrz było - 10 stopni.
            Dzieci mają zdjęcia w kostiumach kąpielowych na śniegu. Było supersmile i bardzo
            przyjemniesmile
    • babsee Re: majowy weekend - jakie plany ? 21.04.06, 21:06
      A ja z mężulkiem lecimy na 5 dni do Bejrutu smile smile smile
      • lila1974 babsee!!! 22.04.06, 10:31
        matko kochana! nie boisz się???
        • babsee Re: babsee!!! 22.04.06, 13:17
          Lila1974.
          Boje sie latania-panicznie.Ale szczesliwy splot wydarzen sprawil,ze lecimy tam
          za darmo-glupio byloby nie skorzystac.Kolega poznal Libanke i biorą ślub-lecimy
          wiec na weselisko i zostajemy jeszcze na 3 dni.
          Moj śluby pracuje dla krajów arabskich od 5 lat i jeszcze nigdy nic mu sie nie
          stało...
          tak wiec majowy weekend-pelna egzotyka.
          ps.tylko cholera kiecki nie mam...
          • edycia274 Re: babsee!!! 22.04.06, 13:28
            zero planów, mąż pracuje sad
            • ola_ziel Re: babsee!!! 22.04.06, 14:40
              babsee ja Ci zazdroszcze, mieszkalam w Bejrucie 6 miesiecy, w Kairze 2 lata, a
              zwiedzilam jeszcze pare innych krajow.Uwielbiam ta atmosfere krajow arabskich i
              ludzi. I nie ma sie czego bac, w porownaniu z Polską nie balam sie tam chodzic
              o 3 w nocysmile
              • babsee Re: babsee!!! 22.04.06, 23:05
                smile
                zaczyna do mnie dopiero docierać,ze wyjeżdzam tak daleko i ciesze sie na maxa.
    • volta2 Re: majowy weekend - jakie plany ? 22.04.06, 17:10
      A my ze znajomymi i ich dzieciaczkami ruszamy do Szczawnicy, tak dawno już nie
      byłam, boimy się trochę tłumów bo wszystko porezerwowane, ale tak naprawdę
      najważniejsza chyba będzie pogoda...
      • jusytka Re: majowy weekend - jakie plany ? 22.04.06, 22:59
        Nie, najważniejsze jest miłe towarzystwo i dobry humor wink
    • agatkaros Re: majowy weekend - jakie plany ? 24.04.06, 12:48
      My wyjeżdżamy ze znajomymi na 4 dni na Mazury smile)) już nie mogę się doczekać.
      • ada_zie Re: majowy weekend - jakie plany ? 24.04.06, 12:51
        a ja wczoraj słyszałam, że bedzie zimno i deszczowo - buuu sad(((
        • jolilka Re:musze jechać do teściow buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu 24.04.06, 14:17
          jedziemy do teściów po 2 miesiącach nieobecności, bo synek był chory.
          No i bedziemy kisić w 2 pokojowym mieszkamiu , a na łeb zwali sie jeszcze
          szwagierka z 2 dzieci.Już mnie głowa boli.auuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
    • ziazia17 Re: majowy weekend - jakie plany ? 24.04.06, 16:29
      Dziewczyny, my zaplanowaliśmy wypad na wiochę do domku letniskowego i ... od
      dziś mała (3,5 roku) ma katar. Chyba zaraz się wścieknę- myślę o tym wyjeździe
      od miesiąca. Co robić- jechać czy nie? Znając gada co najmniej tydzień jest glut
      do pasa. Pozdrawiam Magda
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka