misiak36 19.04.06, 17:37 Jakie macie plany na spędzenie majowego wekendu ? Ja marzę o pikniku rowerowym tylko musi pogoda dopisać ? A Wy już macie jakieś plany na wolne dni ? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
lila1974 Re: majowy weekend - jakie plany ? 19.04.06, 17:42 O tak! Jedziemy bandą przyjaciół nad jezioro do Krzemienia. Odpowiedz Link Zgłoś
julia246 Re: majowy weekend - jakie plany ? 20.04.06, 08:54 lila1974 napisała: > O tak! > Jedziemy bandą przyjaciół nad jezioro do Krzemienia. He he Lila ja będę parę kilometrów przed tobą, w Marianowie nad pięknym jeziorkiem. Miłego wypoczynku))))) Odpowiedz Link Zgłoś
lila1974 Re: majowy weekend - jakie plany ? 22.04.06, 10:56 O! Ja Tobie również życzę miłego wypoczynku. Jak bede przejeżdżać, to Ci krzyknę )) Odpowiedz Link Zgłoś
e_r_i_n Re: majowy weekend - jakie plany ? 19.04.06, 19:09 Wstepnie - odwiedzanie starych katow w Trojmiescie Odpowiedz Link Zgłoś
ciociapolcia Re: majowy weekend - jakie plany ? 19.04.06, 19:12 Wyjezdzamy na nasze ranczo az na 9 dni . Juz nie moge sie doczekac! Cisza, spokoj tylko ptaki od 4 rano dzioby beda drzec . Odpowiedz Link Zgłoś
dzoaann Re: majowy weekend - jakie plany ? 19.04.06, 19:40 O, kurczę fajnie brzmią wasze plany!Ja nie pomyślałam,że to już i nic mi do łba nie przychodzi!Zresztą mąż pewnie będzie i tak pracował,więc spacerki z bachorami będą musiały mi starczyć,buuu... Odpowiedz Link Zgłoś
be.em Re: majowy weekend - jakie plany ? 19.04.06, 19:41 a robimy sobie rundę dookoła Krakowa)) Odpowiedz Link Zgłoś
mamadacja Re: majowy weekend - jakie plany ? 19.04.06, 20:14 A my nad morze - 9 dni w Świnoujściu Oby tylko pogoda nie zawiodła Odpowiedz Link Zgłoś
cruella Re: majowy weekend - jakie plany ? 19.04.06, 21:01 A my nic... W mężowskiej pracy zarządzono zebrania. Pracowników będzie mniej to i warunki do nasiadówek mają być luksusowe. K...jego...i.td. Odpowiedz Link Zgłoś
gabrysia_s Re: majowy weekend - jakie plany ? 19.04.06, 21:20 2 maja pewnie do pracy, więc weekend jak każdy. Odpowiedz Link Zgłoś
7betinka9 Re: majowy weekend - jakie plany ? 19.04.06, 23:22 wyjazd od teściowej w góry :ppp Odpowiedz Link Zgłoś
ula_max Re: majowy weekend - jakie plany ? 20.04.06, 07:27 na hacjendzie w ciszy z dala od cywilizacji! Odpowiedz Link Zgłoś
adsa_21 Re: majowy weekend - jakie plany ? 20.04.06, 07:47 w sobote jade na dzialke do rodzicow razem z malym. Tam zostaje do wtorku lub srody, pozniej wracam do wawy pociagiem, ide na impreze a w piatek mam egzamin z prawka( Odpowiedz Link Zgłoś
a.lenard Re: majowy weekend - jakie plany ? 20.04.06, 08:36 do mnie rodzinka przyjezdza z Trójmiasta, oj juz nie mogę się doczekać. Mam spore mieszkanie ale jak sie taka banda zwali to śpimy pokotem na podłogach, bo miejsca brakuje. I to uwielbiam, jak sie coś dzieje. Odpowiedz Link Zgłoś
morgen_stern Re: majowy weekend - jakie plany ? 20.04.06, 08:57 Kilkudniowy spływ kajakowy... na którym prawdopodobnie dostanę okres (((( Niech to szlag! Odpowiedz Link Zgłoś
sweet.joan Re: majowy weekend - jakie plany ? 20.04.06, 08:59 Jedziemy rodzinne strony odwiedzić. Odpowiedz Link Zgłoś
ewazy Re: majowy weekend - jakie plany ? 20.04.06, 09:36 my jedziemy na roztocze Odpowiedz Link Zgłoś
psylwia Re: majowy weekend - jakie plany ? 22.04.06, 10:59 też byłam o tej porze roku-pięknie jest! Odpowiedz Link Zgłoś
jusytka Hura !!! Jedziemy w górki :))) 20.04.06, 11:33 Radość mnie rozpiera, bo dziś udało się dopiąć na ostatni guzik wszystkie sprawy i nasz wyjazd w górki jest już realny ) Wybietramy się w czeskie Karkonosze, do fajnego hotelu z basenem, który o tej porze jest najbardziej atrakcyjny cenowo Mieszkam nad morzem, więc w górki zawsze daleko - nie możemy więc jeżdzić tam często, a kochamy górskie wędrówki od dawna, od niedawna jednak są gotowe do nich nasze chłopaki, które - mam nadzieję, pokochają je tak jak my Odpowiedz Link Zgłoś
ula_max o rany prawie wszyscy wyjeżdząją! 20.04.06, 11:36 Nie uważancie, ze właśnie narodził sie nam nowy narodowy sport? Wyjazd na weekend majowy! Odpowiedz Link Zgłoś
lola211 Re: majowy weekend - jakie plany ? 20.04.06, 11:41 Tradycyjnie 1 maja zaliczymy pobyt w zoo- córka nie odpusci.A pozniej sie zobaczy- chyba pojade do znajomej na wies. Odpowiedz Link Zgłoś
ada_zie Re: majowy weekend - jakie plany ? 20.04.06, 11:58 U nas to samo - weekend majowy = wizyta w zoo )) I poza tym planuję słodkie lenistwo w domu. Jazda rowerem, spacery, gotowanie obiadków - czyli wszystko to na co nie ma czasu w normalne dni. Odpowiedz Link Zgłoś
igus_tryn Re: majowy weekend - jakie plany ? 20.04.06, 12:13 My jedziemy na wieś do teściów. 1-maja z przyjaciółmi otwieramy sezon grillowy! Oj, będzie się działo... Odpowiedz Link Zgłoś
chimba Re: majowy weekend - jakie plany ? 20.04.06, 12:18 Ja mam dość nietypowe plany na te dni - poród... No ale zobaczymy czy dziecko też ma takie same plany. Odpowiedz Link Zgłoś
76kitka Re: majowy weekend - jakie plany ? 20.04.06, 15:02 jedziemy do moich rodziców, bo nie byliśmy w Świeta z powodu choroby mojego męża, dziadkowie stęsknieni za wnukiem, już sie nie mogą doczekać. Odpowiedz Link Zgłoś
mieszkowamama Re: majowy weekend - jakie plany ? 20.04.06, 16:03 A my do stolicy, a co Wszyscy z niej wyjadą na rancza, jeziora, morza... luz będzie w Wa-wie Odpowiedz Link Zgłoś
utunia Re: majowy weekend - jakie plany ? 20.04.06, 18:40 Mamy zamiar odwiedzić teściów w górach. już się nie mogę doczekać! 10 dni i nic nie będę robić, bo odkąd jestem w ciąży, teściowie skaczą wokół mnie! Odpowiedz Link Zgłoś
mm11 Re: majowy weekend - jakie plany ? 21.04.06, 14:48 wycieczki rowerowe i spacery , byle by pogoda dopisała Odpowiedz Link Zgłoś
trautlusia Re: majowy weekend - jakie plany ? 21.04.06, 15:11 a my jedziemy do ciepłych źródel na Slowacje - mamy blisko jakieś 200 km będziemy taplac sie w basenach termalnych, podziwiac tatry pić "pifko", Młody będzie szalał w wodzie. Odpowiedz Link Zgłoś
jusytka Re: majowy weekend - jakie plany ? 21.04.06, 16:46 Będzie się taplał na zewnątrz? Jeśli tak to podziwiam za odwagę. My byliśmy w Aqua City w Popradzie w chłodny dzień latem i zbyt przyjemnie nie było jak wychodziło sie z ciepłego basenu na zewnątrz ... Odpowiedz Link Zgłoś
ala67 Re: majowy weekend - jakie plany ? 24.04.06, 12:59 My byliśmy dwukrotnie w zimie, w Tatralandii, na zewnątrz było - 10 stopni. Dzieci mają zdjęcia w kostiumach kąpielowych na śniegu. Było super i bardzo przyjemnie Odpowiedz Link Zgłoś
babsee Re: majowy weekend - jakie plany ? 21.04.06, 21:06 A ja z mężulkiem lecimy na 5 dni do Bejrutu Odpowiedz Link Zgłoś
babsee Re: babsee!!! 22.04.06, 13:17 Lila1974. Boje sie latania-panicznie.Ale szczesliwy splot wydarzen sprawil,ze lecimy tam za darmo-glupio byloby nie skorzystac.Kolega poznal Libanke i biorą ślub-lecimy wiec na weselisko i zostajemy jeszcze na 3 dni. Moj śluby pracuje dla krajów arabskich od 5 lat i jeszcze nigdy nic mu sie nie stało... tak wiec majowy weekend-pelna egzotyka. ps.tylko cholera kiecki nie mam... Odpowiedz Link Zgłoś
ola_ziel Re: babsee!!! 22.04.06, 14:40 babsee ja Ci zazdroszcze, mieszkalam w Bejrucie 6 miesiecy, w Kairze 2 lata, a zwiedzilam jeszcze pare innych krajow.Uwielbiam ta atmosfere krajow arabskich i ludzi. I nie ma sie czego bac, w porownaniu z Polską nie balam sie tam chodzic o 3 w nocy Odpowiedz Link Zgłoś
babsee Re: babsee!!! 22.04.06, 23:05 zaczyna do mnie dopiero docierać,ze wyjeżdzam tak daleko i ciesze sie na maxa. Odpowiedz Link Zgłoś
volta2 Re: majowy weekend - jakie plany ? 22.04.06, 17:10 A my ze znajomymi i ich dzieciaczkami ruszamy do Szczawnicy, tak dawno już nie byłam, boimy się trochę tłumów bo wszystko porezerwowane, ale tak naprawdę najważniejsza chyba będzie pogoda... Odpowiedz Link Zgłoś
jusytka Re: majowy weekend - jakie plany ? 22.04.06, 22:59 Nie, najważniejsze jest miłe towarzystwo i dobry humor Odpowiedz Link Zgłoś
agatkaros Re: majowy weekend - jakie plany ? 24.04.06, 12:48 My wyjeżdżamy ze znajomymi na 4 dni na Mazury )) już nie mogę się doczekać. Odpowiedz Link Zgłoś
ada_zie Re: majowy weekend - jakie plany ? 24.04.06, 12:51 a ja wczoraj słyszałam, że bedzie zimno i deszczowo - buuu ((( Odpowiedz Link Zgłoś
jolilka Re:musze jechać do teściow buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu 24.04.06, 14:17 jedziemy do teściów po 2 miesiącach nieobecności, bo synek był chory. No i bedziemy kisić w 2 pokojowym mieszkamiu , a na łeb zwali sie jeszcze szwagierka z 2 dzieci.Już mnie głowa boli.auuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu Odpowiedz Link Zgłoś
ziazia17 Re: majowy weekend - jakie plany ? 24.04.06, 16:29 Dziewczyny, my zaplanowaliśmy wypad na wiochę do domku letniskowego i ... od dziś mała (3,5 roku) ma katar. Chyba zaraz się wścieknę- myślę o tym wyjeździe od miesiąca. Co robić- jechać czy nie? Znając gada co najmniej tydzień jest glut do pasa. Pozdrawiam Magda Odpowiedz Link Zgłoś