Dodaj do ulubionych

Chore gusta

19.11.06, 17:24
Obejrzalam wlasnie angielskiego "Idola" (X Factor). Mam spostrzezenie. To juz
byl jakis taki prawie final, czyli smietanka. I sami cholera tacy
metroseksualni,wyczesani, po 50 kg. najwyzej pedzie. Jeden chlop jak sie
nalezy, z glosem przy okazji do rzeczy.
Jeden umalowany jak baba, z grzywunia wystylizowana, stal jak fujara,
usmechal sie zalotnie umalowanymi usteczkami, inni mali drobni, z grzywuniami
rowniez farbnietymi na blond, podrygiwali w srebrnych paseczkach, fioletowych
spodenkach. Jezuuu! To swiadczy o tym, ze to sie tu podoba ze taki to tutaj
fajny gosc.
Mam nadzieje ze do nas to nie dotrze, ze Polki nadal beda stawiac na
normalnych facetow z krwi i kosci.
Obserwuj wątek
    • jagienkaa Re: Chore gusta 19.11.06, 17:27
      o gustach się nie dyskutujetongue_out
      poza tym to styliści ubierają/malują/czeszą uczestników.
      A co to znaczy normalny facet z krwi i kości?
      PS Shayne Ward - zwycięzca z zeszłego roku to facet niczego sobiesmile
      www.shayne-ward.com/
      • mama.igora Re: Chore gusta 19.11.06, 17:29
        Mojego chlopa by stylista na pinde w rozach nie przerobil, no daj spokoj.
        W tej edycji tez ten jeden z jajami zostanie pewnie finalistasmile
        I to jest akcent optymistyczny!
        • jagienkaa Re: Chore gusta 19.11.06, 17:32
          jakbyś zobaczyła, jak oni wszyscy wyglądali na początku to byś się zdziwiła.
          Dopiero później armia stylistów się do nich dobiera.
          Zresztą jak jeszcze kiedyś leciał Idol (czy Pop Idol) to pokazywali przy tym
          metamorfozy i pod jakim wpływem są uczestnicy.
          • mama.igora Re: Chore gusta 19.11.06, 17:35
            To szkoda chlopakow.
            No ale przyznasz ze ten dzieciak z tego boysbendu to zenada co????
            Zal mi go.
            • jagienkaa Re: Chore gusta 19.11.06, 17:42
              nie wiem szczerze czy oni gorzej wyglądają czy śpiewają ale ten z makijażem
              pobija wszystko.
              • mama.igora Re: Chore gusta 19.11.06, 17:45
                To juz ten Murzyn byl lepszy. Spewal dretwo jak dla mnie, jak polomski. No ale
                jakis taki facet przynajmniej.
                masz racje, ten pedziu z rozlatanymi oczami i wymalowany jak Rosjanka z bazaru
                jest poza dyskusja
                • jagienkaa Re: Chore gusta 19.11.06, 17:49
                  www.xfactor.tv/page.asp?partid=209
                  zobacz sobie jak wszyscy wyglądali na eliminacjach - nawet Eton Rd - a co z
                  nimi zrobili.
                  ja w tym roku za bardzo tego nie oglądam, i tak zawsze wiadomo kto wygra, i kto
                  na kogo głosuje. W zeszłym roku poziom był lepszy. I przynajmniej większość z
                  nich jako taką karierę robi.
                  • mama.igora Re: Chore gusta 19.11.06, 17:57
                    Wiem, stylizacja, producenci... to sila, ale trzeba miec material. Ten z
                    ochryplym glosem wyglada normalnie. A ten pedziu... coz, troszke go tylko
                    podmalowali, jakis meski to on nie byl, moze w porywach nieco chlopiecy.
                  • mama.igora Re: Chore gusta 19.11.06, 17:58
                    Ja w ogole nie ogladam tego programu, teraz pare odcinkow mi wpadlo w oko, nie
                    sledze tego, nie siedze w tym.
      • mama.igora Re: Chore gusta 19.11.06, 17:30
        No a Shayne fajniasty.
        • olimpia_b81 Re: Chore gusta 19.11.06, 18:17
          no a zostali, ten caly antos z eton rd ma 17 lat!!!dzieciak a wyglada jak jakis zaawansowany gej.
          juz wolalam roberta,murzyna.
          • mama.igora Re: Chore gusta 19.11.06, 18:56
            No ja tez, chociaz tez dziwny w cholere.Lizus przestraszony.
            No i taki Polomski/Wodecki. Dla starszych pan.
            Moj faworyt to tez przy pianinie, z dlugimi wlosami.I glosem R. Stuarta
            • olimpia_b81 Re: Chore gusta 19.11.06, 20:25
              tylko cere ma paskudnasmile
              no a ta niby super wg simona leona czy siakos tak to druga m.carey-bez szalu i rewelki,ot kolejna panna z ladnym glosem.
              lubie tez patrzec na tego chloptasia rey'a-taki mlody a kreci dupka jak elvis swymi czasy.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka