28.11.06, 14:58
Mam mala prosbe potrzebuje pomocy przy wypelnieniu krotkiej kilku pytaniowej
ankiety dotyczacej fotografowania naszych pociech. Wypelnienie zajmie kilka
sekund bo trzeba tylko zaznaczyc preferowane punkty.

Jest calkowicie anonimowe.

Będę bardzo wdzięczna wszystkim rodzicom, którzy mi pomogą.

Dziękuję za pomoc i pozdrawiam serdecznie.

<a
href="FreeOnlineSurveys.com/rendersurvey.asp?sid=ucsgt12wse9jdiw245141"
>Kliknij na link i wypelnij</a>
Obserwuj wątek
    • oxygen100 Re: Ankieta 28.11.06, 15:01
      pomoge jesli bedzie sie tez liczylo fotografowanie kota, To wielka sztukasmile
      • joasiiik25 Re: Ankieta 28.11.06, 15:05
        ankieta hahahahah

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka