Gość: Ente
IP: *.*
19.07.02, 23:57
Cześć!!!Nawet nie wiesz jak bardzo mi pomogłaś. Twój post był tym, który przywrócił mi usmiech! Wielkie, wielkie dzięki. A ta, która napisała o bliźniakach była faktycznie jakaś nawiedzona. Albo raczej - sfrustrowana. Pozdrawiam Cię serdecznie! Wspomniałam jeszcze w jednym poście, że proszę Cię o kontakt, bo myślałam, że nie znajdę już Twojego liściku. Chciałam Ci podziękować szczególnie. Pozdrawiam Ciebie i Karolę! wdzięczna Sunka