Dodaj do ulubionych

Casting ???

IP: *.* 27.09.02, 17:47
Czy któraś z warszawskich emamus wybiera sie na casting do p.Mutora?Pozdrawiam - Zuzia
Obserwuj wątek
    • Gość: guest Re: Casting ??? IP: *.* 27.09.02, 19:26
      A co to za casting i gdzie się odbywa??
      • Gość: Zuzanna Re: Casting ??? IP: *.* 27.09.02, 19:54
        Czy wasze dziecko ma mniej niż rok?Czy chcecie by się znalazło na naszej okładce?Michał Mutor zaprasza warszawskie niemowlęta na sesję zdjęciową w najbliższy wtorek lub środę.Wszystkie szczególy pod telefonem 601 283 908.Zapraszamy!To jest napisane na górze tej strony :)i jak?Wybieracie sie?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka