Gość: Zuzanna IP: *.* 27.09.02, 17:47 Czy któraś z warszawskich emamus wybiera sie na casting do p.Mutora?Pozdrawiam - Zuzia Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: guest Re: Casting ??? IP: *.* 27.09.02, 19:26 A co to za casting i gdzie się odbywa?? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Zuzanna Re: Casting ??? IP: *.* 27.09.02, 19:54 Czy wasze dziecko ma mniej niż rok?Czy chcecie by się znalazło na naszej okładce?Michał Mutor zaprasza warszawskie niemowlęta na sesję zdjęciową w najbliższy wtorek lub środę.Wszystkie szczególy pod telefonem 601 283 908.Zapraszamy!To jest napisane na górze tej strony i jak?Wybieracie sie? Odpowiedz Link Zgłoś