Dodaj do ulubionych

Przyżeczenia noworoczne.....

20.12.06, 12:47
Macie jakieś .... ????
Obserwuj wątek
    • agniecha9991 Re: Przyżeczenia noworoczne..... 20.12.06, 12:51
      nie lubie przyzeczen noworocznych bo notorycznie sa przeze mnie niespelniane
      mam przyrzeczenia prawie co dzien i staram sie mamlymi kroczkami je spelniac
      ale jak juz to wiecej uwagi dla corki mniej dla komputerawink
      • agnes123 Re: Przyżeczenia noworoczne..... 20.12.06, 12:53
        Hmm.... no tak - komp wciąga....zwłaszcza to forum wink) Pozdrowionka...
        • marta76 Re: Przyżeczenia noworoczne..... 20.12.06, 13:32
          chcemy z mężem odstawić nikotynę.
          • agnes123 Re: Przyżeczenia noworoczne..... 20.12.06, 13:33
            ooo Marciu to bardzo dobra myśl smile)
            • demarta Re: Przyżeczenia noworoczne..... 20.12.06, 17:31
              obiecuję sobie i wszystkim dookoła, że się nie zmienię, w dalszym ciagu będę
              wieść życie na jakie mam ochotę, robić to co lubię i jak lubię. będę więc nadal
              palić, często popijać piffko, kaffkę i inne świństewka, nadal za często będę
              jadać śmieciowe żarcie i w dalszym ciagu będzie mi z tym doskonale wink)))))))

              i proszę mi nie współczuć tongue_outPP
              • zuzanna56 Re: Przyżeczenia noworoczne..... 20.12.06, 19:09
                Postaram się za bardzo nie stresować bo szkoda życia.
                • agnes123 Re: Przyżeczenia noworoczne..... 20.12.06, 19:33
                  Aaaa to dobre postanowienie.... nerwy urodzie szkodzą ;/
    • gia.m2 Re: Przyżeczenia noworoczne..... 20.12.06, 20:07
      agnes123 napisała:

      > Macie jakieś .... ????

      Jakie co ???????????????????????????????????

      p R Z y r z e c z e n i a!!!
      =====
      Moim przyrzeczeniem jest... tępić analfabetów tongue_out
      • agnes123 gia.m2 20.12.06, 20:11
        Ee TY to chyba popierduuuuuuuułka jesteś smile))) Na rzrzrzartach siemmmm nie
        znaszzz ? Sama sie wytęęęp tongue_outtongue_out
        • wrozka.zebuszka Agnes, a nie myślałaś żeby 20.12.06, 20:33
          oprócz słusznie ci tu sugerowanej lektury słownika ortograficznego w ramach
          przyrzeczeń noworocznych przyswoić nieco manier?
          • agnes123 wrozka.zebuszka... 20.12.06, 20:41
            ... jestem pewna iż takowych mi nie potrzeba wink)
            • wrozka.zebuszka Tak właśnie mi się wydawało 20.12.06, 20:43
              dokładnie na to wyglądało z twych poprzednich postów, ale miałam jeszcze trochę
              wiary w człowieka... Tylko stąd ta moja nieśmiała sugestia.
              • agnes123 wrozka.zebuszka... 20.12.06, 20:46
                ... uwierz w siebie smile To będzie najbardziej odpowiednia wiara smile)
                • wrozka.zebuszka Re: wrozka.zebuszka... 20.12.06, 20:47
                  > ... uwierz w siebie smile To będzie najbardziej odpowiednia wiara smile)

                  Myślisz, że mi jej brak? wink
                  • agnes123 Re: wrozka.zebuszka... 20.12.06, 20:49
                    ... tego nie wie nikt wink Ale w siebie warto wierzyć ...

                    W życiu piękne są tylko chwile - ale to właśnie z chwil złożone jest życie ....
        • gia.m2 Re: gia.m2 20.12.06, 20:35
          agnes123 napisała:
          > Na rzrzrzartach siemmmm nie znaszzz ?

          Na żartach się się znam, ale za to Ty nie znasz się na ortografii, i 'udawanie
          głupiego', i obracanie w żart niewiele Ci pomoże...

          > Sama sie wytęęęp tongue_outtongue_out

          A po co? Nie jestem analfabetką, tak jak Ty !!!!!
          • monia145 Re: gia.m2 20.12.06, 20:39
            Nie przesadzasz?
            Chyba nie do końca wiesz,co oznacza słowo "analfabeta"?...Słownik wyrazów
            obcych stoi gdzieś obok słownika ortograficznego, sprawdź sobie....
          • agnes123 Re: gia.m2 20.12.06, 20:43
            Oooj, a może masz jakieś braki? A może masz zły dzionek ??
    • limes1 Re: Przyżeczenia noworoczne..... 21.12.06, 10:09
      Nie robić błędów ort. smile Częściej korzystać ze słownika smile

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka