agnes123 20.12.06, 12:47 Macie jakieś .... ???? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
agniecha9991 Re: Przyżeczenia noworoczne..... 20.12.06, 12:51 nie lubie przyzeczen noworocznych bo notorycznie sa przeze mnie niespelniane mam przyrzeczenia prawie co dzien i staram sie mamlymi kroczkami je spelniac ale jak juz to wiecej uwagi dla corki mniej dla komputera Odpowiedz Link Zgłoś
agnes123 Re: Przyżeczenia noworoczne..... 20.12.06, 12:53 Hmm.... no tak - komp wciąga....zwłaszcza to forum ) Pozdrowionka... Odpowiedz Link Zgłoś
marta76 Re: Przyżeczenia noworoczne..... 20.12.06, 13:32 chcemy z mężem odstawić nikotynę. Odpowiedz Link Zgłoś
agnes123 Re: Przyżeczenia noworoczne..... 20.12.06, 13:33 ooo Marciu to bardzo dobra myśl ) Odpowiedz Link Zgłoś
demarta Re: Przyżeczenia noworoczne..... 20.12.06, 17:31 obiecuję sobie i wszystkim dookoła, że się nie zmienię, w dalszym ciagu będę wieść życie na jakie mam ochotę, robić to co lubię i jak lubię. będę więc nadal palić, często popijać piffko, kaffkę i inne świństewka, nadal za często będę jadać śmieciowe żarcie i w dalszym ciagu będzie mi z tym doskonale ))))))) i proszę mi nie współczuć PP Odpowiedz Link Zgłoś
zuzanna56 Re: Przyżeczenia noworoczne..... 20.12.06, 19:09 Postaram się za bardzo nie stresować bo szkoda życia. Odpowiedz Link Zgłoś
agnes123 Re: Przyżeczenia noworoczne..... 20.12.06, 19:33 Aaaa to dobre postanowienie.... nerwy urodzie szkodzą ;/ Odpowiedz Link Zgłoś
gia.m2 Re: Przyżeczenia noworoczne..... 20.12.06, 20:07 agnes123 napisała: > Macie jakieś .... ???? Jakie co ??????????????????????????????????? p R Z y r z e c z e n i a!!! ===== Moim przyrzeczeniem jest... tępić analfabetów Odpowiedz Link Zgłoś
agnes123 gia.m2 20.12.06, 20:11 Ee TY to chyba popierduuuuuuuułka jesteś ))) Na rzrzrzartach siemmmm nie znaszzz ? Sama sie wytęęęp Odpowiedz Link Zgłoś
wrozka.zebuszka Agnes, a nie myślałaś żeby 20.12.06, 20:33 oprócz słusznie ci tu sugerowanej lektury słownika ortograficznego w ramach przyrzeczeń noworocznych przyswoić nieco manier? Odpowiedz Link Zgłoś
agnes123 wrozka.zebuszka... 20.12.06, 20:41 ... jestem pewna iż takowych mi nie potrzeba ) Odpowiedz Link Zgłoś
wrozka.zebuszka Tak właśnie mi się wydawało 20.12.06, 20:43 dokładnie na to wyglądało z twych poprzednich postów, ale miałam jeszcze trochę wiary w człowieka... Tylko stąd ta moja nieśmiała sugestia. Odpowiedz Link Zgłoś
agnes123 wrozka.zebuszka... 20.12.06, 20:46 ... uwierz w siebie To będzie najbardziej odpowiednia wiara ) Odpowiedz Link Zgłoś
wrozka.zebuszka Re: wrozka.zebuszka... 20.12.06, 20:47 > ... uwierz w siebie To będzie najbardziej odpowiednia wiara ) Myślisz, że mi jej brak? Odpowiedz Link Zgłoś
agnes123 Re: wrozka.zebuszka... 20.12.06, 20:49 ... tego nie wie nikt Ale w siebie warto wierzyć ... W życiu piękne są tylko chwile - ale to właśnie z chwil złożone jest życie .... Odpowiedz Link Zgłoś
gia.m2 Re: gia.m2 20.12.06, 20:35 agnes123 napisała: > Na rzrzrzartach siemmmm nie znaszzz ? Na żartach się się znam, ale za to Ty nie znasz się na ortografii, i 'udawanie głupiego', i obracanie w żart niewiele Ci pomoże... > Sama sie wytęęęp A po co? Nie jestem analfabetką, tak jak Ty !!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
monia145 Re: gia.m2 20.12.06, 20:39 Nie przesadzasz? Chyba nie do końca wiesz,co oznacza słowo "analfabeta"?...Słownik wyrazów obcych stoi gdzieś obok słownika ortograficznego, sprawdź sobie.... Odpowiedz Link Zgłoś
agnes123 Re: gia.m2 20.12.06, 20:43 Oooj, a może masz jakieś braki? A może masz zły dzionek ?? Odpowiedz Link Zgłoś
limes1 Re: Przyżeczenia noworoczne..... 21.12.06, 10:09 Nie robić błędów ort. Częściej korzystać ze słownika Odpowiedz Link Zgłoś