IP: *.* 26.05.02, 21:58
darytacy piękni rodzice to są dary ,dary nieba o nie trochę wcześniej pomodlić się trzeba.Boguśka.
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka