Gość: Bogda IP: *.* 26.05.02, 21:58 darytacy piękni rodzice to są dary ,dary nieba o nie trochę wcześniej pomodlić się trzeba.Boguśka. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj