scarlett74 Re: niektórym sie poprzestawiało.. 11.04.07, 09:15 Nie wiem jak Wy ale ja jestem zdegustowana tym szpanem i prostactwem, a przede wszystkim tą zazdrością i zawiścią jaką zieje od postu agatha61.Co cię to obochodzi , co kto ma.Jak kogoś na to stać i sprawia mu to przyjemność niech sobie kupuje dziesiaty wózek, czwarty samochód, szóste mieszkanie i niech sobie bierze trzeciego kochanka, a tobie wara od tego. Po prostu chyba nie masz innych problemów i wtykasz swój nochal w nie swoje sprawy. Odpowiedz Link Zgłoś
chipsi Wypośrodkujmy 11.04.07, 09:24 Agatha61 ma prawo być zdegustowana czymkolwiek, chociażby i kazaniem lubianego we wsi ksiedza. Co innego nazywanie innych prostakami bo mają więcej. Nie znaczy to jednak że jest zazdrosna i zawistna jak ją nazywa Sklarlett74. Po prostu teraz uważa że te wózki to zbytek, a zbytek może degustować. Mnie też degustuje, z tym że nie wiem czy gdyby mi nadbywało gotówki to nie kupowałabym wózków pod kolor kiecki Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Bogatsze forumowiczki może degustować mama w pomarańczowej bluzce pchająca fioletowy wózek z dosztukowanym jednym kołem. Odpowiedz Link Zgłoś
fajka7 Re: Wypośrodkujmy 11.04.07, 12:00 Nie wyposrodkowalas. Nazywanie innych prostakami, bo maja wiecej jest naganne. Moze swiadczyc o zazdrosci, zawisci, powierzchownym i nieuprawnionym ocenianiu po pozorach oraz wielu innych przywarach, a z pewnoscia niczym pozytywnym. Co to znaczy uwazac cos za zbytek? Zbytek to cos niepotrzebnego, niepotrzebny wydatek. Skoro ktos kupuje 10 wozkow, to najwyrazniej czuje taka potrzebe i nie nam go oceniac. - Patrz akapit wyzej. A tym bardziej sie degustowac, bo to rowniez ocenianie, powtarzam, nieuprawnione i swiadczace zle wylacznie o oceniajacym. A skad pomysl, ze bogatsze forumowiczki maja sie degustowac pania w pomaranczowej bluzce i z fioletowym wozkiem? Ocenianie innych nagetywnie, czyli jak to eufemistycznie okreslasz "degustowanie sie" nie zalezy od stopnia zamoznosci, lecz osobistego poziomu czlowieka, a jesli od bogactwa, to.. wewnetrznego. Odpowiedz Link Zgłoś
ledzeppelin3 Re: Wypośrodkujmy 11.04.07, 12:36 Nigdy nie mogłam pojąć zaglądania ludziom do gara/portfela/garażu/szafy i "degustowania się"(he he). Co to Cię obchodzi, ile kto czego ma? Stać ich, to kupują Odpowiedz Link Zgłoś
fajka7 Re: Wypośrodkujmy 11.04.07, 13:11 Bo: Najlatwiej sie liczy cudze pieniądze. Odpowiedz Link Zgłoś
chipsi Re: Wypośrodkujmy 11.04.07, 15:56 Fajka, naucz się czytać ze zrozumieniem, przecież napisałam że co innego gdy się kogoś obraża, tak? Nie napisałam że ma obrażać tylko ze może być zdegustowana. Każdy też inaczej może rozumieć zbytek. Wg tego co piszesz takie pojęcie nie istnieje. Istnieje tylko jest wzgledne. Odpowiedz Link Zgłoś
fajka7 Re: Wypośrodkujmy 11.04.07, 16:28 No. A ja napisalam, ze nie moze byc zdegustowana, a wlasciwie, ze moze, lecz ze to o niej zle swiadczy i tylko o niej, bo taka jest natura zdegustowania. Sie nie denerwuj. Wiem o co Ci chodzilo. Chcialas znalezc w tyms jakas rownowage, "wyposrodkowac". Ale tu nie ma rownowagi po prostu. To nie jest tak, ze kazda strona ma troche racji. Zagladanie ludziom do portfela, bo tym jest wlasnie wyliczanie wozkow, butow, wakacji czy imprez, jest jednoznacznie negatywne. Co wiecej, u podstaw takiego oceniania i podsumowywania innych stoi wylacznie zawisc badz zazdrosc i nie ma mozliwosci, zeby bylo inaczej chocby sie ten ktos zapieral na grob wlasnej matki. To jest zbadany i opisany mechanizm, ktory zawsze dziala tak samo. ps. pojecie zbytku istnieje i rowniez swiadczy negatywnie w tym kontekscie o osobie, ktora je stosuje, poniewaz sluzy ocenie (jak wyzej). -> to nie odnosi sie do Ciebie tylko tego o czym pisze na poczatku Odpowiedz Link Zgłoś
agata7712 Re: niektórym sie poprzestawiało.. 12.04.07, 10:33 Ojej, mnie sie wydaje, że to jakaś zazdrość przez Ciebie przemawia, co Ci to przeszkadza? Jak mają za co kupować, stać je na takie głupstwa, to niech sobie kupują, w ogóle bym tego buractwem nie nazwała, bo ... nie wywołuje to akurat we mnie żadnych uczuć, a tym bardziej zazdrości. Odpowiedz Link Zgłoś
betty1234 do agatha61 12.04.07, 22:24 O dobrze, że dziewczyny na zakupach podrzuciły na forum link do tej dyskusji bo widzę, że koleżanka agatha61 pije m.in. do mnie. Dziewczyno a co cię to obchodzi czy mam taki a taki wózek u mamy a taki u teściowej. Prostaczką to chyba jesteś ty bo trudno nazwać mi cię inaczej. Jeżeli chcesz wiedzieć to naprawdę my mamy posiadaczki kilku wózków mamy również inne problemy. To, że ich tyle mam i jeszcze więcej miałam nie jest dla mnie żadnym szpane. Lubię dzielić się z koleżankami czy dziewczynami z forum moją opinia na temat konkretnych modeli. Ciężko byłoby cokolwiek porównać nie sprawdzając tego w praktyce. Skoro jesteś aż tak zdegustowana to czemu nie napisałaś tego nam w tamtym wątku a obsmarowujesz nas tutaj. Aż tak cię boli to, że ktoś może mieć więcej, kogoś może na to stać i nie musi być skazany tylko na jeden wózek? Odpowiedz Link Zgłoś
aguskin Re: lubię fanki wózków 12.04.07, 22:54 a ja lubie jak laski kupują wózki, sama lubie i gdybym miała więcej miejsca no i kaski, a raczej gdybym nie była chytrusą kupowałabym co sezon i nie zaglądać mi do portfela, bo to jest szczyt wszelkiego buractwa, każdy mając dziecko z czymś przegina jedni długo cyckują, inni tylko sztuczne inni z ciuszkami przeginaja inni z zabawkami, a ja lubie wózki i jużżż Odpowiedz Link Zgłoś
betty1234 Re: do agatha61 12.04.07, 23:11 O a ja jeszcze odnośnie tych innych problemów, których my niby nie mamy. Powiedz proszę czy ty takich innych nie masz, że zajmujesz się pisaniem tego typu wątków, ocenianiem innych, obrażaniem ich i zaglądaniem do cudzych portfeli? Chyba nie skoro chyba z nudów założyłaś ten wątek. Sorry ale nie rozumiem, czy powinnam czuć się teraz inna, gorsza, może winna czemuś, że ja mam a ty nie i że ja o tym czasem piszę na forum, ale na pewno nie po to, żeby przed kimkolwiek poszpanować? Odpowiedz Link Zgłoś
anna-pia no pewnie, że się poprzestawiało 12.04.07, 23:33 agatha61 napisała: > nie wiem jak Wy ale ja jestem zdegustowana tym szpanem i prostactwem. Jak > mozna sie podniecac wozkami No jak to jak? Normalnie. Odpalasz kompa, wchodzisz na stronę sklepu z wózkami - i ach, jak cudownie, ten, ten i ten jeszcze, aaaaaaaaaaaaach. No czyli można ;ppp PS. Trzecie dziecko w drodze, kupiłabym piąty wózek (teraz na stanie mam trzeci i czwarty), ale coś mi się zdaje, że od znajomej dostanę, chlip, chlip. Odpowiedz Link Zgłoś
oliwe Re: niektórym sie poprzestawiało.. 13.04.07, 02:04 gdyby nie internetowe fora w życiu by mi do głowy nie przyszło, że od wózka można oczekiwać czegoś więcej niż tego żeby był ładny i woził dziecko. Będąc w ciąży szukałam jak najbardziej uniwersalnego żeby posłużył najdłużej i żebym nie musiał łba sobie łamać znowu. Ale dziś to szczerze mówiąc miałabym ochotę pojeździć innymi żeby zweryfikować te wszystkie opinie które wieloposiadaczki wielowózków wyrażają. Ale skoro i tak o jednym i tym samym są skrajnie różne zdania to rezygnuję. I to mnie otrzeźwia. Po dwóch latach postanowiłam zmienić na wózek lżejszy i ładniejszy i tyle. I jeszcze jedno. Pisanie o hobby mnie totalnie rozwala. Odpowiedz Link Zgłoś
pamana Re: niektórym sie poprzestawiało.. 13.04.07, 18:44 Za swoje kupuju ,prawda? p. Odpowiedz Link Zgłoś