14.10.07, 11:16
Rzeczywiście Kaczyński-premier strzelił sobie samobója reklamą, w
której twierdzi, że LiD chce wrócić do koryta.
Znaczy teraz przy tym korycie siedzi On i jego partia big_grinDD

To stwierdzenie Kalisza, które mnie rozbawiło, bo rzeczywiście
premier postawił się w tym samym rzędzie trzody.
Obserwuj wątek
    • morgen_stern Re: Koryto 14.10.07, 11:23
      Czekam z utęsknieniem na jeszcze kilka podobnych samobójów wink))
      • demarta Re: Koryto 14.10.07, 11:25
        pistolet (a raczej pistolecik) ci nie wystarczył, hieno? tongue_outPP
    • reteczu Re: Koryto 14.10.07, 11:27
      Strzelił samobója jak Franklin w odcinku wyemitowanym na minimini
      dzisiaj rano o 8.00 smile
    • wegatka Re: Koryto 14.10.07, 11:36
      Nie no, Lila, mylisz się. Wszak to, do czego dorwali się Kaczyńscy, to elegancki
      stół nakryty białym obrusem, tylko inni dorywają się do koryta. Inna sprawa, że
      nijak się przy tym stole zachować nie potrafią i chlapią po obrusie gorzej, niż
      świnki przy korycie.
      • lila1974 Re: Koryto 14.10.07, 11:41
        Wegatko kochana, ja do dziś równiez byłam o tym przekonana, że
        obecna władza zasiada w przepięknych jadalniach.

        Swoją drogą, to doceniam szczerość pana premiera.
        • wegatka Re: Koryto 14.10.07, 11:49
          Ja również, nawet nie wiesz, jak bardzo wink)
    • e_r_i_n Re: Koryto 14.10.07, 11:41
      Tak jak w reklamowkach 'mordo ty moja', gdy mowili, ze opozycja
      (wtedy AWS na przyklad, w ktorym byli) brala.
    • kali_pso Re: Koryto 14.10.07, 11:46
      Ja wczoraj słuchałam, jak Lepper dowodził, że "on jeszcze nie
      rządził"winkP Jednym słowem pan uzna, że rządził, kiedy premierem
      zostanie, inaczej nadal czysty jest jak niemowlęwinkP Stanowisko
      ministra rolnictwa to pierwszy lepszy stołek przeciez, takie
      nic......
      • lila1974 Re: Koryto 14.10.07, 12:00
        Znaczy w głównym chlewiku jeszcze nie siedział?
        • kali_pso Re: Koryto 14.10.07, 12:15
          No wiesz, Lepper to rolnik, zdaje sobie sprawę pewnie, że nie
          wszystkim świnkom w chlewie dostaje się tyle samowinkP
          Do profitów z koryta tez trzeba umieć sie dopchać.......
          • lila1974 Re: Koryto 14.10.07, 12:16
            Masz rację!!! On to wie NAJLEPIEJ smile

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka