Dodaj do ulubionych

chodzi o wannę

18.03.09, 09:22
nie wiem czy jest jakies forum porad technicznych a tutaj jest
szybki i spory odzew, więc mampytanko. Zapchała mi sie wanna, kret
nie daje rady. Może którach z Was ma jakiś sprawdzony sposób żeby
przywrócić wannę do życia.Nie wiem czy to ma znaczenie ale zapycha
sie od włosów, bo strasznie mi wypadają. Przy okazji-szukam jakiegoś
specyfiku na te włosy również. Prosze o rady. smile
Obserwuj wątek
    • joanna266 Re: chodzi o wannę 18.03.09, 09:23
      a wyciagnełaś i przeczysciłas wszystko co dało sie przeczyscic i
      wyciagnąc?
    • gemmavera Re: chodzi o wannę 18.03.09, 09:26
      Kreta sobie kup.
      https://tiny.pl/blkf


    • iwles Re: chodzi o wannę 18.03.09, 09:28

      niemożliwe, kret zawsze sobie daje darę smile
      może źle go używasz ?



      a na włosy kup sobie w aptece skrzyp polny.
      • gemmavera Re: chodzi o wannę 18.03.09, 09:30
        iwles napisała:

        > niemożliwe, kret zawsze sobie daje darę smile

        Heh, przegapiłam, że Kret był już używany.
        U mnie kret też zawsze daje darę, jak u Iwles. wink))
        Tylko musi być oryginalny kret, no i trzeba używać tak, jak piszą w instrukcji.
      • madameblanka Re: chodzi o wannę 18.03.09, 14:32
        > może źle go używasz ?

        może ona go używa na włosy, stąd to zapchaniebig_grin

        ~~~~~~
        Gdyby słowa były mostem bałabym się po nim chodzić.
    • aniuta75 Re: chodzi o wannę 18.03.09, 09:30
      Kret nie zawsze pomaga - u mnie tylko pogarsza tongue_out. Tak na szybko jakiś drut
      zegnij samą końcówkę lekko, tak jak szydełko i grzeb w tym odpływie i wyjmuj te
      włosiska (fuuuuj, już Ci współczuję).
      Co do włosów wypadających - kup sobie takie sitko na odpływ i jak wyjesz głowę,
      albo spuszczasz wodę z kąpieli to to siteczko cyk i wszystko na nim zostaje i
      wywalasz do kosza smile.
      A włosy wypadają Ci bo...? Jeżeli po ciąży i nie karmisz to polecam preparat
      Loxon 2 (2%), ale podkreślam raz jeszcze, nie przy karmieniu. Jest jeszcze jakiś
      preparat do włosów dla osób po chemii, ale zabij mnie, nie pamiętam tytułu
      (fryzjerka polecała).
      • nini6 Re: chodzi o wannę 18.03.09, 09:46
        > preparat do włosów dla osób po chemii, ale zabij mnie, nie pamiętam tytułu
        > (fryzjerka polecała).
        >

        To jest WAX, jest naprawde rewelacyjny!
        www.wax.com.pl/wax.html
    • syriana Re: chodzi o wannę 18.03.09, 09:33
      Perfekcyjna Pani Domu polecała druciany wieszak wink
      • syriana Re: chodzi o wannę 18.03.09, 09:33
        tzn. wieszak do wanny
        ale daj szansę kretowi jeszcze, może za krótko go trzymałaś?
    • sanciasancia Re: chodzi o wannę 18.03.09, 11:28
      Morfologię zrób i do dermatologa (z wynikiem).
    • frida-marzec08 Re: chodzi o wannę 18.03.09, 11:39
      chyba trzeba rozkręcić ustrojstwo i wyjąć cały szlam, nie ma wyjścia.

      Kupiłam dodatkowo sitko aluminiowe, które zbiera włosy, a że mam długie to za
      każdym razem po umyciu jest ich spory kłębek; odkąd jest w użyciu kret wystarcza.
    • alabama8 Re: chodzi o wannę 18.03.09, 12:50
      Pamiętać trzeba żeby Kreta użyć zgodnie z instrukcją. Czyli duuużo
      wrzątku, Kret a potem trochę wrzątku.
      • paolka_82 Re: chodzi o wannę 18.03.09, 14:15
        Huuuuuura -wanna działa. Najpierw poszedł w ruch długi drut, później
        wrzątek, kret, wrzątek, kret .....itd. Stwierdziłam że jak nie póści
        to rozpierniczę to całe ustrojstwo chociazby i młotkiem. Wanna chyba
        z tych bojaźliwych bo po dwóch godzinach ogłosiła kapitulację .
        Dzięki dziewczyny. Za porady włosowe te.
        Mam jeszcze pytanie odnośnie tego sitka . Gdzie go można kupić
        bo jakos mi sie nigdy w oczy takie coś nie rzuciło .
    • anna_geras Re: chodzi o wannę 18.03.09, 14:39
      Za dużo kreta może spowodować puszczenie uszczelek. Zawsze jest
      jeszcze "guma na kiju"

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka