roksanaa22 21.03.09, 13:07 www.tvn24.pl/-1,1591797,0,1,niebezpieczny-drapieznik-grasuje-na-opolszczyznie,wiadomosc.html Kolejny dziki zwierz na wolności.Ciekawe czy "zaginie" jak poprzedni... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj