21.03.09, 13:07
www.tvn24.pl/-1,1591797,0,1,niebezpieczny-drapieznik-grasuje-na-opolszczyznie,wiadomosc.html

Kolejny dziki zwierz na wolności.Ciekawe czy "zaginie" jak
poprzedni...
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka