Dodaj do ulubionych

Suzuki Swift

IP: *.* 07.11.02, 09:33
Drodzy etatusiowie i nie tylko :-)Czy ktoś z was jeździ Swiftem 3 lub 5-drzwiowym ??Jesli tak, to jak wam się sprawuje, jak długo go macie, itp. itd.Ogólnie, czy jesteście zadowoleni i czy polecilibyście go innym.Pozdrawiam i czekam na odpowiedzkww
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka