Gość: kww IP: *.* 07.11.02, 09:33 Drodzy etatusiowie i nie tylko Czy ktoś z was jeździ Swiftem 3 lub 5-drzwiowym ??Jesli tak, to jak wam się sprawuje, jak długo go macie, itp. itd.Ogólnie, czy jesteście zadowoleni i czy polecilibyście go innym.Pozdrawiam i czekam na odpowiedzkww Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj