Dodaj do ulubionych

Sopot z festiwalem. Nowa Opera Leśna, nowa formuła

01.10.11, 09:48
Uczestniczylem we wszystkich festiwalach w Sopocie,tych miedzynarodowych oczywiscie.Bo to,co bylo potem to juz zupelne nieporozumienie i poziom dna Zatoki.Prosba do prezydenta Karnowskiego jest taka:
Nie oddawaj prezydencie festiwalu zadnej firmie producenckiej czy agencji artystycznej.To niepotrzebna narosl na imprezie.Taka narosla byla m.in.Baltycka Agencja Artystyczna - BART.Sztucznie zawyzala ceny biletow,dusila telewizje o jak najwyzsze oplaty,pierwsze rzedy obsadzala swoimi ludzmi i znajomymi krolika.
Wystarczy w UM Sopot jedna kompetentna osoba do tego plus potencjal calego Urzedu.
Obserwuj wątek
    • Gość: cezar85 Festiwale jakich jeszcze nie było IP: *.bb.sky.com 01.10.11, 17:23
      tylko gwiazdy te same
    • Gość: gość Zdjęcia IP: 82.160.132.* 01.10.11, 17:33
      Pan Dominik "lekko" przesadził z Photoshopem. Niebo w Sopocie takie naturalne jak nigdy, itd. Błędy już nawet w nagłówkach i jeszcze tak pokaleczone zdjęcia. Bardzo proszę "Gazeto nie idź tą drogą"
    • milosniktrojki Sopot z festiwalem. Nowa Opera Leśna, nowa formuła 01.10.11, 18:24
      Światowi artyści, którzy sprzedali najwięcej płyt? No to możemy spodziewać się żenady dla mas. Wolę OFF, Nowa muzyka, Open air, Woodstock.
    • wojtek-gdansk Nawet kucharka może zostać ministrem - mówił Lenin 02.10.11, 10:56
      Nawet kucharka może zostać ministrem - mówił Lenin.
      Ty corneliusie-ltd wziąłeś to na serio i ciągle w to wierzysz. Gratuluję stałości poglądów.
      Wyobrażam sobie jak Pani Eufrozyna z biura podawczego UM negocjuje kontrakt z The Turky, albo Pan Agaton z wydziału ochrony sopockiej muszelki ustala warunki logistyczne prób, koncertów, nut ...
      Z jednym sie tylko z Tobą zgadzam, pierwszych dziesięć rzędów nie było nigdy osiągalne za żadne wymierne pieniądze.
      • cornelius-ltd Re: Nawet kucharka może zostać ministrem - mówił 02.10.11, 11:53
        Wojtek!
        UM w Sopocie moze sobie wynajac najlepszego w Polsce specjaliste od negocjacji ze swiatowymi gwiazdami.Chodzi o to,aby zysk szedl w pare,a nie w gwizdek/prywatny/.Prezydent miasta,obojetnie kto nim bedzie aktualnie,ma wiecej armat w reku niz najlepszy Andrzej Marzec od gwiazd/byl taki/,czy slynny pan S.ktory sciagal do Polski Jacksona czy Santane wraz z Joe Cockerem.
        Niech festiwal sopocki gra na Sopot i jego wladze,a nie na jakis wydumany BART.Robilem tam i wiem,co sie dzialo z gigantyczna kasa.Kilku ludzi maksymalnie zdrozalo.Poustawiali sie zyciowo i towarzysko.Miasto z tego nie mialo nic.Poza marketingiem i promocja marki...
    • Gość: x chyba byłeś tylko widzem, IP: *.unitymediagroup.de 02.10.11, 16:30
      a nie uczestnikiem. Nie przypominam sobie, by ktoś wystąpił na wszystkich festiwalach ;)
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka