cornelius-ltd
01.10.11, 09:48
Uczestniczylem we wszystkich festiwalach w Sopocie,tych miedzynarodowych oczywiscie.Bo to,co bylo potem to juz zupelne nieporozumienie i poziom dna Zatoki.Prosba do prezydenta Karnowskiego jest taka:
Nie oddawaj prezydencie festiwalu zadnej firmie producenckiej czy agencji artystycznej.To niepotrzebna narosl na imprezie.Taka narosla byla m.in.Baltycka Agencja Artystyczna - BART.Sztucznie zawyzala ceny biletow,dusila telewizje o jak najwyzsze oplaty,pierwsze rzedy obsadzala swoimi ludzmi i znajomymi krolika.
Wystarczy w UM Sopot jedna kompetentna osoba do tego plus potencjal calego Urzedu.