Dodaj do ulubionych

Gdańsk zapłaci 4 mln zł za grunt, który przekaz...

IP: *.dynamic.chello.pl 27.05.12, 18:13
PO prostu zaj***ty interes z tymi targami. A może napiszecie KIEDY WRESZCIE sprzedadzą i za ile teren na Beniowskiego? Jak na razie tylko mieszkańcy dokładają do Euro, ECS, Teatru Szekspirowskiego, zegara pulsarowego, carillionów, Hewelianium. A kiedy coś serio dla NAS?
Obserwuj wątek
    • Gość: Budyń Nieudacznik Pytanie do flejtucha IP: *.dynamic.chello.pl 27.05.12, 18:41
      Ty "autor" flejo z tłustymi kudłami, przelicz szybko ze swym nieudacznym tłustym pryncypałem ile placów zabaw można by zbudować za 4 miliony złotych.
      • Gość: Budyń Nieudacznik 1000 zł za m2 IP: *.dynamic.chello.pl 27.05.12, 18:44
        I jeszcze jedno - czy ja dobrze liczę że za 4 tys m kw miasto ma zapłacić 4,2 mln zł? - To więcej niż 1000 zł za m2. jak rozumiem Doraco za teren w Oliwie przy parku dostało za 542 zł za m2. Tłusty Nieudaczniku z lepkimi łapami - jak to wyjaśnisz ?
        • Gość: licznik bije Re: 1000 zł za m2 IP: *.dynamic.chello.pl 28.05.12, 16:03
          3 pln- ów za wpis dostajesz ? Pytanie czy z vatem czy bez ?
          • Gość: Budyń Nieudacznik Re: 1000 zł za m2 IP: *.dynamic.chello.pl 29.05.12, 11:23
            To wszystko co masz do powiedzenia tępy urzędniczy trollu ?
            • Gość: Yura Re: 1000 zł za m2 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.05.12, 13:08
              Sądząc po Twojej reakcji Ty to chyba robisz bo lubisz. Podobno lubisz też ssać, prawda bydgoska parówo?
    • Gość: mesh Gdańsk zapłaci 4 mln zł za grunt, który przekaz... IP: 153.19.143.* 28.05.12, 12:06
      Brawo! Bardzo bogate miasto w końcu, zagranicznej reprezentacji zasponsoruje pobyt, tutaj zapłaci za własny teren ;) I jeszcze Budyń i jeszcze raz...
      • Gość: hoertzer Re: Gdańsk zapłaci 4 mln zł za grunt, który przek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.05.12, 13:44
        Tylko, że właścicielem większościowym MTG jest miasto. Jest to defacto kolejne podwyższenie kapitału tej jednej z lepszych spółek na Pomorzu generujacej zyski i podatki do budżetu miasta.
    • Gość: Ochódzki R. Gdańsk zapłaci 4 mln zł za grunt, który przekaz... IP: *.dynamic.chello.pl 30.03.13, 08:24
      Tu cztery miliony, na stadionie dziewięć, kilka kolejnych w hali, że nie wspomnę o kilkudziesięciu na "rewitalizację" samej wioski Letnica. Nota bene ta tzw. "rewitalizacja" to granda jakich mało. Wydane na nią środki w stu procentach pochodziły z naszych podatków, ani centa z dotacji europejskich. I to się nazywa gospodarność. Nie ma to jak samorządowe interesy!
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka