Gość: btw
IP: *.dynamic.chello.pl
27.05.12, 18:13
PO prostu zaj***ty interes z tymi targami. A może napiszecie KIEDY WRESZCIE sprzedadzą i za ile teren na Beniowskiego? Jak na razie tylko mieszkańcy dokładają do Euro, ECS, Teatru Szekspirowskiego, zegara pulsarowego, carillionów, Hewelianium. A kiedy coś serio dla NAS?