Gość: Jolka IP: 10.10.41.* 27.08.01, 19:51 Ostanio przeczytalam ,ze podlaczyles sie pod kolumne uprzywilejowana. Za 100 zl chyba jednak bylo warto Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Witek Re: Do Witka IP: 212.134.211.* 28.08.01, 12:54 No nie jestem tego taki pewien czy bylo warto, moglem jechac 10 minut dluzej i 100wka byla by w kieszeni. Odpowiedz Link Zgłoś