IP: 10.10.41.* 27.08.01, 19:51
Ostanio przeczytalam ,ze podlaczyles sie pod kolumne uprzywilejowana.
Za 100 zl chyba jednak bylo warto
Obserwuj wątek
    • Gość: Witek Re: Do Witka IP: 212.134.211.* 28.08.01, 12:54
      No nie jestem tego taki pewien czy bylo warto, moglem jechac 10 minut dluzej i
      100wka byla by w kieszeni.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka