Dodaj do ulubionych

Prywatyzacja SKM pod znakiem zapytania

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.02.05, 20:04
Pasożyty z Przewozów Regionalnych - kto dał wam prawo do profanowania flagi
Rzeczpospolitej Polskiej? chcecie zaprotestować przeciwko SKM, która rozwija
nowe połączenia tam, gdzieście je zlikwidowali - wasza sprawa (choć moim
zdaniem kwalifikuje się to do leczenia psychiatrycznego), ale nie wycierajcie
sobie gęby flagą Polski! Opaski z papieru toaletowego sobie lepiej zawieście
(wyjaśniam: to takie coś, czego nigdy nie ma w brudnych i śmierdzących
toaletach waszych pociągów). Albo z niedopałków (bo tego w waszych pociągach
też pełno, konduktorom ciężko tyłek ruszyć i zwrócić uwagę palaczom).
Obserwuj wątek
    • Gość: Zbigniew Jan Re: Tylko samorzady i mieszkancy powinni kupic.... IP: *.dip.t-dialin.net 22.02.05, 21:46
      Dosyc wyprzedazy, zobaczcie co sie dzieje w Anglii, sprzedali kolej i co chwile
      ciezkie wypadki gdzie gina ludzie a wlasciciel sie tym nie przejmuje, czy nikt
      nie moze zrozumiec ze my Polacy tez mamy glowy do interesu i mozemy skutecznie
      zrestrukturyzowac SKM; wystarczy ze kazdy mieszkaniec kupi obligacje lub
      udzialy za 100 lub 1000 zloty, reszte dolozy samorzad i bedziemy sami stanowic
      o cenach bileto , inwestycji, zarobkach i o wielu innych sprawach, czy zachod
      daje nam chleb nie oni chca naszym kosztem tez zarobic tak jak w przypadku Saur
      Neptun, GEPEC; ALE MOZE NAJWAZNIEJSZA JEST PROWIZJA DLA SPRZEDAJACYCH; oczekuje
      ze LPR I PiS ROZLICZA sprzedajacych majatek na ktory pracowalismy latami,
      jezeli kupimy sami SKM to bedzie znaczylo ze doroslismy, jezeli nie to bedziemy
      zebrac MUSIMY SIE WAZYC NA COS CO NAS PRZERASTA ABY DO TEGO DOROSNAC pisal
      Cyprian Kamil Norwid Wielki Polak i mial racje,.......
      • Gość: prywatyzować!! Re: Tylko samorzady i mieszkancy powinni kupic ??? IP: 217.153.221.* 22.02.05, 22:41
        Jacy mieszkańy?, większość mieszkańców nie zrezygnuje z wypicia porannego piwka
        tylko po to żeby być wirtualnym właścicielem SKM. Panie Zbigniew Jan, czy jest
        pan oszołomem z LPR?
        Tylko inwestor zagraniczny i tylko prywatyzacja!
        • Gość: && Re: Tylko samorzady i mieszkancy powinni kupic ?? IP: *.gdansk.sdi.tpnet.pl 22.02.05, 23:10
          Gość portalu: prywatyzować!! napisał(a):

          >.... Tylko inwestor zagraniczny i tylko prywatyzacja!

          No juz, i to koniecznie w wykonaniu francuzów, będziesz wtedy winko z żalu
          pił..........
          • valdi126 Re: Tylko samorzady i mieszkancy powinni kupic ?? 22.02.05, 23:40
            Tylko Urząd Marszalkowski,żadnych kumpli z PR-ów.Jeden okreslony gospodarz.Nie
            rozdrabniac majątku na poszczegolne gminy ,miasta,one do Marszałka , On jeden
            decyduje, jeden trzyma kasę.Zadnego hinduskiego małżeństwa.
    • Gość: r6 niech PKP zadba lepiej o czystosc kibli w IC IP: *.chelm.gda.pl / *.futuro.pl 22.02.05, 21:50
      • maruda.r Re: niech PKP zadba lepiej o czystosc kibli w IC 22.02.05, 22:11

        Re: niech PKP zadba lepiej o czystosc kibli w IC

        **************************

        Zamknie kible na kłódki i będą czyste.

        • Gość: con man connex IP: *.plus.com 22.02.05, 22:59
          Connex zostal niedawno pozbawiony koncesji na zarzadzanie koleja w hrabstwie
          Kent w Wielkiej Brytanii, podrozni teraz chwala sobie podrozowanie pociagami
          pod panstwowym zarzadem.
          con man
          • Gość: maruda Re: connex IP: *.gdynia.mm.pl 23.02.05, 13:41
            Gość portalu: con man napisał(a):

            > Connex zostal niedawno pozbawiony koncesji na zarzadzanie koleja w hrabstwie
            > Kent w Wielkiej Brytanii, podrozni teraz chwala sobie podrozowanie pociagami
            > pod panstwowym zarzadem.

            ******************************

            PKP jest firmą państwową. Być może wejście do UE spowoduje uleczenie tego
            molocha. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, by SKM (przynajmniej częściowo)
            skomunalizować i odebrać Przewozom Regionalnym możliwość samodzielnego
            decydowania o losach SKM - do czasu, aż Przewozy Regionalne okażą się
            przedsiębiorstwem działającym w miarę sensownie.



            • Gość: Zuut Re: connex IP: 217.153.241.* 23.02.05, 14:59
              Connex to transport i jeden z 4 sektorów francuskiego Veolia Environnement -
              obok wody i wodociągów, przróbki odpadów oraz energi. Czyli moloch o zasięgu
              międzynarodowym.
              Veolia Environnement to do 2003 Vivendi wtedy jeszcze dodatkowo telekomunikacja
              ale także hollywódzka fabryka snów Universal.
              Vivendi to z kolei Jean-Marie Messier czyli kolejny wizjoner-hazardzista
              francuskiego biznesu, który skończył podobnie jak Bernad Tapie i stąd
              późniejsza konieczność zmiany " image " firmy, konsolidacja i nowy szyld.
              Jednym słowem duża, piekielnie duża kasa i obracanie miliardami. Więc jak oni
              się uprą to ten nasz SKM kupią, bo mogliby i całe PKP - gdyby tylko było
              dochodowe.
              • Gość: Zbigniew Jan Re: connex IP: *.dip.t-dialin.net 23.02.05, 20:51
                Mieszkancy nie pijcie piwka tylko sie zrzucimy i kupimy obligacje na
                restrukturyzacje SKM, i nie sprzedamy hazardzistom kolejki, zeby nas pozniej
                podwyzkami cen na bilety wykonczyli i mieli na gry w kasynach a my na rowerach
                to jest fajny kapitalizm, wesolo .............
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka