Gość: malborczyk
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
22.02.05, 20:04
Pasożyty z Przewozów Regionalnych - kto dał wam prawo do profanowania flagi
Rzeczpospolitej Polskiej? chcecie zaprotestować przeciwko SKM, która rozwija
nowe połączenia tam, gdzieście je zlikwidowali - wasza sprawa (choć moim
zdaniem kwalifikuje się to do leczenia psychiatrycznego), ale nie wycierajcie
sobie gęby flagą Polski! Opaski z papieru toaletowego sobie lepiej zawieście
(wyjaśniam: to takie coś, czego nigdy nie ma w brudnych i śmierdzących
toaletach waszych pociągów). Albo z niedopałków (bo tego w waszych pociągach
też pełno, konduktorom ciężko tyłek ruszyć i zwrócić uwagę palaczom).