Dodaj do ulubionych

Kosmetyczka?

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.08.05, 15:23
Gdzie w Gdańsku znajde naprawde dobry(może być drogo) gabinet kosmetyczny? I
jeszcze fajnie by było jakby było dyskretnie!
Obserwuj wątek
        • asia9111 Re: Kosmetyczka? 06.08.05, 16:35
          co prawda zapomnialam nazwy ( a jestem w tej chwili za granica, wiec dostep do
          ksiazki tel. zaden) ale jest doskonaly gabinet na Jaskowej Dolinie. Uzywaja tam
          swietnych produktow (kiedys tylko Dr. Babor), jest bardzo dyskretnie, po prawej
          stronie ulicy jadac na Morene. Jest to w jednym z tych zabytkowych domko-
          palacykow, troszke oddalone od samej ulicy. Bardzo polecam (o ile jakos
          znajdziesz nazwe :( ) Jedyny mankament-trzeba sie umawiac na wizyte z bardzo
          duzym wyprzedzeniem, bo panie sa zawsze zajete. Pamietam, ze kiedys
          najblizsze 'okienko' bylo za 6 tygodni od momentu kiedy dzwonilam.
      • zupafasolowa Re: Kosmetyczka? 25.02.19, 18:55
        Trochę stary temat, ale gdyby ktoś nadal szukał - salon Estela. Bardzo miło, profesjonalnie i tanio. Dużo zabiegów. Dobre położenie, w Oliwie przy skm. Ceny można zresztą tutaj sprawdzić salon-estela.pl/. Często promocje mają.
      • Gość: warta Re: Kosmetyczka? IP: *.dataspace.pl 14.04.20, 10:26
        Clinica Cosmetologica . Wybrałam się tam na depilację całych nóg plus bikini i byłam zadowolona. Zabieg wykonywany profecjonalnie, troch długo trwał ale to zrozumiałe bo jednak sporą okolicę do wydepilowania sobie wybrałam. Nie miałam żadnych pominiętych włosków, potem odrastały już o wiele mniejsze i słabsze, ale równomiernie, po 3 zabiegu praktycznie już niczego nie miałam tak wiec na czwarty zabieg wybrałam się już z potrzeby obowiązku. Ogólnie depilacja laserowa doobrze na mnie zareagowała bo mam mocne i ciemne włosy. Pomiedzy zabiegami musza być odstepy przynajmniej 6-7 tygodniowe tak aby włosy miały szansę odrosnąć i aby laser zniszczył wszystkie cebulki. Tak więc polecam poczekać do jesieni, szczególnie, że skórę trzeba chronić przed słońcem..
    • cytrynowabeza Re: Kosmetyczka? 26.06.20, 12:43
      Jeśli potrzebujesz sprawdzonego salonu gdzie wykonasz depilację, to polecam salon Laserina w Gdyni. Profesjonalna obsługa i nowoczesny sprzęt sprawiają, że zabieg przebiega bez komplikacji, a również po zabiegu nic złego ze skórą się nie dzieje. A to przecież najważniejsze jeśli chodzi o tego typu usługi. Dla mnie również ważne było, że pani przed depilacją wszystko mi wytłumaczył i zadbała o to bym czuła się komfortowo.
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka