Dodaj do ulubionych

Pakiet akcji Szczepana Lewny

    • Gość: czytelnik Re: Pakiet akcji Szczepana Lewny IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.02.06, 17:26
      Już pan zaplanował panie redaktorze kolejny atak? Nie wierzę, że na bajce o
      tajemniczych akcjach Lewny Pan poprzestanie. Przecież pańskim zamysłem jest
      oczernić na maxa wszystkich związanych z prezydentem Adamowiczem, bo redakcja
      nie przeżyje jezeli na prezydenta Gdańszczanie nie wybiorą najwiekszej niemoty
      pod słońcem -Płażyńskiego. Sondaże dajace zdecydowane zwyciestwo Pawełka pana
      chyba bardzo rozsierdziły. Zastanawiam się, gdzie ludzka podłość ma granice?
      • leszek.sopot Re: Pakiet akcji Szczepana Lewny 15.02.06, 17:41
        Gość portalu: czytelnik napisał(a):
        "Zastanawiam się, gdzie ludzka podłość ma granice?"


        Pan pisząc o Płażyńskim, tę granicę podłości na pewno przeekroczył.
      • Gość: małyskarb Ohydne to co piszesz o Płażyńskim IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.02.06, 20:58
        tym bardziej ze niejaki p adamowicz mieni sie jego przyjacielem.
        w sumie jedyna wada pana Płazyńskiego to jego przyjaciele i kupozjady którym
        niestety ustawił swego czasu zyciorysy
        • Gość: sip Przeciez to choragiewka i facet bez zasad IP: *.such.nat.hnet.pl 15.02.06, 21:06
          płażyński oszukał ludzi, którzy głosowali na niego jako na liberała. A obudzili
          się z ręka w nocniku, widząc płażyńskiego odzianego w wełniany beret.
    • Gość: willi trombon PO tonie IP: 87.207.73.* 15.02.06, 19:03
      Brawo, widać jak na dłoni malwersacje PO w Gdańsku.
      • Gość: sip Sam chyba tez nie najlepiej pływasz IP: *.such.nat.hnet.pl 15.02.06, 19:33
        O ile dobrze wiem to Lewna jest bezpartyjnym urzędnikiem, a więc typowy strzał
        kulą w płot internetowego dyletanta.
    • Gość: Tete Re: Pakiet akcji Szczepana Lewny IP: *.netday.pl / *.netday.pl 15.02.06, 19:27
      Sam prezydent zburzył swój wizerunek.Lewna tylko go jeszcze popchnął ,żeby
      szybciej się przewracał.
    • Gość: piękny pan brzydkoooo IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.02.06, 19:52
      bardzo brzydko. słyszałem ze tez sie temu panu nie podobają czynsze komunalne.
      jak facio zarabia ponad 140tyś na rok to mu wisi czy ma zapłacić o 100% wiecej
      za przybytek który jest jego. natomiast co mają robić emeryci? niech płacą
      samego czynszu 200zł.. a tu nagle bęc 4 stówki miesiąc w miesiąc. jak pan taki
      mądry to moze sie pan by podzielił z nami swoim majątkiem? wszak bóg powiedział
      "dzielcie sie swoim dobrem" JA JUZ CZEKAM!! :D $_$
    • Gość: rekrut Zlewnik IP: *.pro-internet.pl 15.02.06, 19:56
      Kto w 1987 roku mógł być preziem spółdzielni mieszkaniowej. Tylko aparatczyk
      albo sługus kolesi z komitetu wojwódzkiego PZPR, którym załatwiał mieszkanka
      poza rozdzielnikiem. Lewna świetnie dodaduje się z innym betonikiem - Antonio
      Szczytem, któren to w latach dawniejszych sprawował zaSzczytną funkcję
      Pierwszego Sekretarza Podstawowej komórki Partyjnej w DOKP Gdańsk. Tych dwóch
      złotoustych menedżerów prowadzi przetarg na bilet elektroniczny w Gdańsku. Ich
      fachowośc gwarantuje, że będzie się on toczył w nieskończonośc.
      • Gość: piękny pan Re: Zlewnik IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.02.06, 20:19
        stary.. to jest jedna klika. takie balasy jeszcze mi sie kojarzą z tymi typami z
        "czterdziestolatka" i "misia-bareji" gdzie przychodziło sie z flaszką zawiniętą
        w gazete. przy podniesieniu "rulona z gazety" i tekście "czy nie przeszkadzam"
        interesanci byli wypraszani i sprawa była załatwiana.(ah ta wyobraźnia pana
        bareji:) o! a najlepsza beka była z przetargiem na autobusy w gdańsku. poprostu
        mała bania. polecam wejsc na strone UZP i znalezienie przetargów :)
      • Gość: Świrgoń waldemar Szczyt POP IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.02.06, 20:55
        sekretarz kolejarz?
        kolej ny kwiatek to specjalista od unii jewropiejskiej
        grazdanin direktor Rudziński Chistopher z magistratu..
        w latach stanu wojennego był etatowym przewodniczacym ZSMP w Kolbudy,
        taki lokalny Pavka Morozov
    • Gość: o matko ! re zlewnik IP: *.pro-internet.pl 15.02.06, 21:08
      O matko ! Szczyt, Lewna i jeszcze Rudziński - stara postkomunistyczna gwardia ?
      Ależ ten Adamowicz nieortodoksyjny ... Jak widac "starzy sprawdzeni towarzysze"
      potrzebni sią każdej (nawet prawicowej) władzy. Magistrat to istne mauzoleum
      Lenina.
      • Gość: niedowiarek rudy i ZSMP? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.02.06, 21:44
        przecież to członek SKL
    • Gość: drhc czuć tu kurskim, idą wybory, zaczynają szukać IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.02.06, 00:40
      jak narazie z tegio wszystkiego co piszą o lewnie nie wynika właściwie nic, co by go obciążało. Sama jednak kwestia, że piszą robi sporo smrodu. Miał koleś od 20 lat pare akcji i już afera, przy tym nie złamał prawa. Wywalił dłużnika, co robił miasto w balona i już jest sprawa. nie znam poczynań tego pana, wygląda dziwnie, typ działkowicza, ale obserwując osiągnięcia miasta w dziedzinach mu podległych wydaje się, że koleś wie co robi. Komuś się to nie podoba.
      • Gość: gość W Gdyni jest podobnie IP: *.zab.nat.hnet.pl 16.02.06, 12:23
        W Gdyni Świętojańską też remontuje firma (remont kanalizacji) należąca do
        ojczyma v-ce prezydenta Gucia. I co - pewnie przetarg wygrała uczciwiej niz
        pozostali.
    • Gość: mir Re: Pakiet akcji Szczepana Lewny IP: 195.205.250.* 16.02.06, 12:26
      Lewna kim ten czlowiek jest , skandaliczna wypowiedz ze zwierzeta psy i koty
      przystosowane sa do brodzenia w blocie a pozniej w 20 stopniowym mrozie w
      schronisku dla zwierzat zreszta najlepszym w Europie jak okreslil Adamowicz
      znawca budowlany , pozniej eksmisja z lokalu do ktorej bardzo bardzo sie
      przyczynil dalej klopoty z mieszkaniamy przyznanymi dla powodzian teraz pakiet
      akcji , a to wsystko opisane w prasie od poczatku 2006 tj w przeciagu 47 dni co
      bedzie dalej wstyd ..... , Gdansk nigdy nie ma szczescia do dobrej wladzy i tak
      chyba pozostanie pozdrawiam
      • Gość: moleskin Dobry jesteś z matmy IP: 80.50.205.* 16.02.06, 14:04
        Ale na tym twoje zdolnosci się kończą, jakbys samodzielnie myślał wiedziałbyś,
        że pismaki maja swoich faworytów, ktorych nigdy i nigdzie nie mozna ruszyć
        (cały UM z Gdyni) oraz tych, których sukcesywnie trzeba gnoić - chocby Lewna.
        Przeanalizuj swoją równie skandaliczną wypowiedź i zastanów sie ile z tego jest
        winy wiceprezydenta a ile ludzi za których pracę on nie odpowiada.
    • Gość: EMILIAN Re: Pakiet akcji Szczepana Lewny IP: 195.117.245.* 16.02.06, 13:21
      PANIE PREZYDENCIE ADAMOWICZ!
      NIECH PAN SIĘ POZBĘDZIE SWEGO ZASTĘPCY LEWNY.
      ON SZKODZI WIZERUNKOWI PANA JAK I URZĘDU!
    • Gość: Franciszek Re: Pakiet akcji Szczepana Lewny IP: 195.117.245.* 16.02.06, 13:26
      Panie Redaktorze Chrzan! Odwagę widać Pan ma ale ktos ja skutecznie temperuje...
      Czemu nie opisał Pan prawdziwego oblicza tego Lewny, który na codzień rozmawia
      waląć pięścią w stół i używając przy tym nieparlamentarnych określeń. Czyżby
      zabronili Panu o tym napisać? O ile mi wiadomo, to jest mozliwe.
      • Gość: moleskin Re: Pakiet akcji Szczepana Lewny IP: 80.50.205.* 16.02.06, 14:06
        Nie dziwię się, że wali pięścia w stół, jezeli przychodzą do niego psychopaci (
        w urzędach często sie to zdarza) powinien jeszcze wezwać ochronę lub samemu
        wywalić na kopach. No i ta argumentacja - zabronili napisać. Czy Tobie tez ktos
        zabronił myśleć?
    • Gość: 37.gora.01.02. Re: Pakiet akcji Szczepana Lewny IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.02.06, 13:59
      Juz kiedys pisalem,ze ten czlowiek jest winien przegranych procesow przez
      Miasto tylko nie wiem dlaczego Adamowicz nie pozbywa sie go.Czy chce sie razem
      z nim utopic w wyborach.Ponadto pan Lewna WINIEN wiedziec,ze na tym stolku
      trzeba miec twarz.Nie wspomne o honorze.Pan jest prtawnikiem i nie ma
      tlumaczenia,ze sie nie wie.Nieznajomosc p;rawa nie zwalnia od
      odpowiedzialnosci.Ta zasade stosuje Polskie prawo do wszystkich obywateli.
      • bardzolysapala Re: Pakiet akcji Szczepana Lewny 16.02.06, 14:21
        Musi, Lewna ma haka na pryncypała?
    • Gość: willy Re: Pakiet akcji Szczepana Lewny IP: 80.50.205.* 16.02.06, 14:44
      Rozumiem dociekliwość dziennikarska, tym bardziej, ze jakis zawistny typ podał
      na tacy taką informacje, ale apeluja o umiar. Przeciez obecnie doszliśmy do
      jakiegoś obłędu. Facet nie łamie prawa, wiecej firma w której jest udziałowcem
      jest wyłącznie podwykonawcą, a oskarża sie go o wszelkie niegodziwosci tego
      swiata. Na przyszłość apeluję o większą wstrzemięźliwość, nawet jezeli artykuł
      jest pisany na zlecenie polityczne lub konkurencji. Obrzucono tu wielokrotnie
      błotem niewinnego człowieka, którego nie lubi redakcja. Konsekwencje takiego
      artykułu sa nie do końca przewidywalne jak widać.
      • Gość: Re Kolego Willy zastanów sie co piszesz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.02.06, 16:20
        Facet ma idzoiały w spółce która zarabia na kontraktach miasta którym facet
        kieruje.Jaki on niewinny?- toz gołym okiem widac z daleka ze to przekręt
        • Gość: Macias chyba Ty musisz się zastanowić IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.02.06, 17:40
          na kontraktach z miastem zarabia wykonawca np WPRD Gravel czy Skanska i to oni
          robią interesy z wykonawcą. Tak trudno przyjąć do wiadomości, że Inex jest
          widocznie w tym dobry bo chca z nim współpracować. To typowo polskie piekiełko
          niszczyć dobre polskie firmy a ludzi z nimi powiązanych nazywać złodziejami.
          Rozumiem mohery, ale w GW armia węsząca spiski?
    • Gość: Maciaś burza w szklance wody IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.02.06, 17:35
      Jak to z pismakami z GW bywa, ale tym raze trochę przesadziliście
    • Gość: Adaśko Co za debil napisał ten artykuł? Ludzie, obudźcie IP: *.chello.pl 16.02.06, 18:18
      Mikołaju Chrzanie! Powiem ci jedno: chrzań się! Jeżeli nie wiesz co masz
      napisać to nie pisz dziennikarska marionetko!Ciekawe czy aby wy nie jesteście
      skorumpowani przez Kaczyńskich, a może Rydzyk wam zapłacił, co? Przecież widać
      z góry że PiS chce maxymalnie pozbyć się urzędników i wszystkich działaczy PO z
      takich stanowisk jak wiceprezydent i prezydenta miasta doszukując sie
      nieprawdzich zresztą błedów!! To wszystko po to aby wmówić ludziom żeby nie
      głosowali na ludzi PO w wyborach w tym roku (np. na pana Adamowicza który
      powołuje takich ludzi jak pan Szczepan Lewna) i zdobyć wszytkie możliwe stołki.
      taka mała propaganda!!ludzie, pobudka! czy wy tego nie widzicie na kogo
      zagłosowaliście?? to lepiej zauważcie, za nim bedzie poprostu źle!
    • Gość: zoisia Re: Pakiet akcji Szczepana Lewny IP: *.sm-rozstaje.pl 23.02.06, 14:45
      Oliwa zawsze na wierzch wyplywa -tlusta i brudna.Lewna juz idz na emeryture i
      ustap miejsca mlodym i madrym ludziom

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka