Gość: czytelnik Re: Pakiet akcji Szczepana Lewny IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.02.06, 17:26 Już pan zaplanował panie redaktorze kolejny atak? Nie wierzę, że na bajce o tajemniczych akcjach Lewny Pan poprzestanie. Przecież pańskim zamysłem jest oczernić na maxa wszystkich związanych z prezydentem Adamowiczem, bo redakcja nie przeżyje jezeli na prezydenta Gdańszczanie nie wybiorą najwiekszej niemoty pod słońcem -Płażyńskiego. Sondaże dajace zdecydowane zwyciestwo Pawełka pana chyba bardzo rozsierdziły. Zastanawiam się, gdzie ludzka podłość ma granice? Odpowiedz Link Zgłoś
leszek.sopot Re: Pakiet akcji Szczepana Lewny 15.02.06, 17:41 Gość portalu: czytelnik napisał(a): "Zastanawiam się, gdzie ludzka podłość ma granice?" Pan pisząc o Płażyńskim, tę granicę podłości na pewno przeekroczył. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: małyskarb Ohydne to co piszesz o Płażyńskim IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.02.06, 20:58 tym bardziej ze niejaki p adamowicz mieni sie jego przyjacielem. w sumie jedyna wada pana Płazyńskiego to jego przyjaciele i kupozjady którym niestety ustawił swego czasu zyciorysy Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sip Przeciez to choragiewka i facet bez zasad IP: *.such.nat.hnet.pl 15.02.06, 21:06 płażyński oszukał ludzi, którzy głosowali na niego jako na liberała. A obudzili się z ręka w nocniku, widząc płażyńskiego odzianego w wełniany beret. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: willi trombon PO tonie IP: 87.207.73.* 15.02.06, 19:03 Brawo, widać jak na dłoni malwersacje PO w Gdańsku. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sip Sam chyba tez nie najlepiej pływasz IP: *.such.nat.hnet.pl 15.02.06, 19:33 O ile dobrze wiem to Lewna jest bezpartyjnym urzędnikiem, a więc typowy strzał kulą w płot internetowego dyletanta. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Tete Re: Pakiet akcji Szczepana Lewny IP: *.netday.pl / *.netday.pl 15.02.06, 19:27 Sam prezydent zburzył swój wizerunek.Lewna tylko go jeszcze popchnął ,żeby szybciej się przewracał. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: piękny pan brzydkoooo IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.02.06, 19:52 bardzo brzydko. słyszałem ze tez sie temu panu nie podobają czynsze komunalne. jak facio zarabia ponad 140tyś na rok to mu wisi czy ma zapłacić o 100% wiecej za przybytek który jest jego. natomiast co mają robić emeryci? niech płacą samego czynszu 200zł.. a tu nagle bęc 4 stówki miesiąc w miesiąc. jak pan taki mądry to moze sie pan by podzielił z nami swoim majątkiem? wszak bóg powiedział "dzielcie sie swoim dobrem" JA JUZ CZEKAM!! :D $_$ Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rekrut Zlewnik IP: *.pro-internet.pl 15.02.06, 19:56 Kto w 1987 roku mógł być preziem spółdzielni mieszkaniowej. Tylko aparatczyk albo sługus kolesi z komitetu wojwódzkiego PZPR, którym załatwiał mieszkanka poza rozdzielnikiem. Lewna świetnie dodaduje się z innym betonikiem - Antonio Szczytem, któren to w latach dawniejszych sprawował zaSzczytną funkcję Pierwszego Sekretarza Podstawowej komórki Partyjnej w DOKP Gdańsk. Tych dwóch złotoustych menedżerów prowadzi przetarg na bilet elektroniczny w Gdańsku. Ich fachowośc gwarantuje, że będzie się on toczył w nieskończonośc. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: piękny pan Re: Zlewnik IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.02.06, 20:19 stary.. to jest jedna klika. takie balasy jeszcze mi sie kojarzą z tymi typami z "czterdziestolatka" i "misia-bareji" gdzie przychodziło sie z flaszką zawiniętą w gazete. przy podniesieniu "rulona z gazety" i tekście "czy nie przeszkadzam" interesanci byli wypraszani i sprawa była załatwiana.(ah ta wyobraźnia pana bareji:) o! a najlepsza beka była z przetargiem na autobusy w gdańsku. poprostu mała bania. polecam wejsc na strone UZP i znalezienie przetargów :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Świrgoń waldemar Szczyt POP IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.02.06, 20:55 sekretarz kolejarz? kolej ny kwiatek to specjalista od unii jewropiejskiej grazdanin direktor Rudziński Chistopher z magistratu.. w latach stanu wojennego był etatowym przewodniczacym ZSMP w Kolbudy, taki lokalny Pavka Morozov Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: o matko ! re zlewnik IP: *.pro-internet.pl 15.02.06, 21:08 O matko ! Szczyt, Lewna i jeszcze Rudziński - stara postkomunistyczna gwardia ? Ależ ten Adamowicz nieortodoksyjny ... Jak widac "starzy sprawdzeni towarzysze" potrzebni sią każdej (nawet prawicowej) władzy. Magistrat to istne mauzoleum Lenina. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: niedowiarek rudy i ZSMP? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.02.06, 21:44 przecież to członek SKL Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: drhc czuć tu kurskim, idą wybory, zaczynają szukać IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.02.06, 00:40 jak narazie z tegio wszystkiego co piszą o lewnie nie wynika właściwie nic, co by go obciążało. Sama jednak kwestia, że piszą robi sporo smrodu. Miał koleś od 20 lat pare akcji i już afera, przy tym nie złamał prawa. Wywalił dłużnika, co robił miasto w balona i już jest sprawa. nie znam poczynań tego pana, wygląda dziwnie, typ działkowicza, ale obserwując osiągnięcia miasta w dziedzinach mu podległych wydaje się, że koleś wie co robi. Komuś się to nie podoba. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gość W Gdyni jest podobnie IP: *.zab.nat.hnet.pl 16.02.06, 12:23 W Gdyni Świętojańską też remontuje firma (remont kanalizacji) należąca do ojczyma v-ce prezydenta Gucia. I co - pewnie przetarg wygrała uczciwiej niz pozostali. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mir Re: Pakiet akcji Szczepana Lewny IP: 195.205.250.* 16.02.06, 12:26 Lewna kim ten czlowiek jest , skandaliczna wypowiedz ze zwierzeta psy i koty przystosowane sa do brodzenia w blocie a pozniej w 20 stopniowym mrozie w schronisku dla zwierzat zreszta najlepszym w Europie jak okreslil Adamowicz znawca budowlany , pozniej eksmisja z lokalu do ktorej bardzo bardzo sie przyczynil dalej klopoty z mieszkaniamy przyznanymi dla powodzian teraz pakiet akcji , a to wsystko opisane w prasie od poczatku 2006 tj w przeciagu 47 dni co bedzie dalej wstyd ..... , Gdansk nigdy nie ma szczescia do dobrej wladzy i tak chyba pozostanie pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: moleskin Dobry jesteś z matmy IP: 80.50.205.* 16.02.06, 14:04 Ale na tym twoje zdolnosci się kończą, jakbys samodzielnie myślał wiedziałbyś, że pismaki maja swoich faworytów, ktorych nigdy i nigdzie nie mozna ruszyć (cały UM z Gdyni) oraz tych, których sukcesywnie trzeba gnoić - chocby Lewna. Przeanalizuj swoją równie skandaliczną wypowiedź i zastanów sie ile z tego jest winy wiceprezydenta a ile ludzi za których pracę on nie odpowiada. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: EMILIAN Re: Pakiet akcji Szczepana Lewny IP: 195.117.245.* 16.02.06, 13:21 PANIE PREZYDENCIE ADAMOWICZ! NIECH PAN SIĘ POZBĘDZIE SWEGO ZASTĘPCY LEWNY. ON SZKODZI WIZERUNKOWI PANA JAK I URZĘDU! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Franciszek Re: Pakiet akcji Szczepana Lewny IP: 195.117.245.* 16.02.06, 13:26 Panie Redaktorze Chrzan! Odwagę widać Pan ma ale ktos ja skutecznie temperuje... Czemu nie opisał Pan prawdziwego oblicza tego Lewny, który na codzień rozmawia waląć pięścią w stół i używając przy tym nieparlamentarnych określeń. Czyżby zabronili Panu o tym napisać? O ile mi wiadomo, to jest mozliwe. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: moleskin Re: Pakiet akcji Szczepana Lewny IP: 80.50.205.* 16.02.06, 14:06 Nie dziwię się, że wali pięścia w stół, jezeli przychodzą do niego psychopaci ( w urzędach często sie to zdarza) powinien jeszcze wezwać ochronę lub samemu wywalić na kopach. No i ta argumentacja - zabronili napisać. Czy Tobie tez ktos zabronił myśleć? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: 37.gora.01.02. Re: Pakiet akcji Szczepana Lewny IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.02.06, 13:59 Juz kiedys pisalem,ze ten czlowiek jest winien przegranych procesow przez Miasto tylko nie wiem dlaczego Adamowicz nie pozbywa sie go.Czy chce sie razem z nim utopic w wyborach.Ponadto pan Lewna WINIEN wiedziec,ze na tym stolku trzeba miec twarz.Nie wspomne o honorze.Pan jest prtawnikiem i nie ma tlumaczenia,ze sie nie wie.Nieznajomosc p;rawa nie zwalnia od odpowiedzialnosci.Ta zasade stosuje Polskie prawo do wszystkich obywateli. Odpowiedz Link Zgłoś
bardzolysapala Re: Pakiet akcji Szczepana Lewny 16.02.06, 14:21 Musi, Lewna ma haka na pryncypała? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: willy Re: Pakiet akcji Szczepana Lewny IP: 80.50.205.* 16.02.06, 14:44 Rozumiem dociekliwość dziennikarska, tym bardziej, ze jakis zawistny typ podał na tacy taką informacje, ale apeluja o umiar. Przeciez obecnie doszliśmy do jakiegoś obłędu. Facet nie łamie prawa, wiecej firma w której jest udziałowcem jest wyłącznie podwykonawcą, a oskarża sie go o wszelkie niegodziwosci tego swiata. Na przyszłość apeluję o większą wstrzemięźliwość, nawet jezeli artykuł jest pisany na zlecenie polityczne lub konkurencji. Obrzucono tu wielokrotnie błotem niewinnego człowieka, którego nie lubi redakcja. Konsekwencje takiego artykułu sa nie do końca przewidywalne jak widać. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Re Kolego Willy zastanów sie co piszesz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.02.06, 16:20 Facet ma idzoiały w spółce która zarabia na kontraktach miasta którym facet kieruje.Jaki on niewinny?- toz gołym okiem widac z daleka ze to przekręt Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Macias chyba Ty musisz się zastanowić IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.02.06, 17:40 na kontraktach z miastem zarabia wykonawca np WPRD Gravel czy Skanska i to oni robią interesy z wykonawcą. Tak trudno przyjąć do wiadomości, że Inex jest widocznie w tym dobry bo chca z nim współpracować. To typowo polskie piekiełko niszczyć dobre polskie firmy a ludzi z nimi powiązanych nazywać złodziejami. Rozumiem mohery, ale w GW armia węsząca spiski? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Maciaś burza w szklance wody IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.02.06, 17:35 Jak to z pismakami z GW bywa, ale tym raze trochę przesadziliście Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Adaśko Co za debil napisał ten artykuł? Ludzie, obudźcie IP: *.chello.pl 16.02.06, 18:18 Mikołaju Chrzanie! Powiem ci jedno: chrzań się! Jeżeli nie wiesz co masz napisać to nie pisz dziennikarska marionetko!Ciekawe czy aby wy nie jesteście skorumpowani przez Kaczyńskich, a może Rydzyk wam zapłacił, co? Przecież widać z góry że PiS chce maxymalnie pozbyć się urzędników i wszystkich działaczy PO z takich stanowisk jak wiceprezydent i prezydenta miasta doszukując sie nieprawdzich zresztą błedów!! To wszystko po to aby wmówić ludziom żeby nie głosowali na ludzi PO w wyborach w tym roku (np. na pana Adamowicza który powołuje takich ludzi jak pan Szczepan Lewna) i zdobyć wszytkie możliwe stołki. taka mała propaganda!!ludzie, pobudka! czy wy tego nie widzicie na kogo zagłosowaliście?? to lepiej zauważcie, za nim bedzie poprostu źle! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zoisia Re: Pakiet akcji Szczepana Lewny IP: *.sm-rozstaje.pl 23.02.06, 14:45 Oliwa zawsze na wierzch wyplywa -tlusta i brudna.Lewna juz idz na emeryture i ustap miejsca mlodym i madrym ludziom Odpowiedz Link Zgłoś