Gość: www.MojRadny.pl IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.11.06, 21:03 Po prostu - w Gdańsku wybraliśmy ludzi godnych zaufania! www.MojRadny.pl Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: rodzynek POrządzą samodzielnie IP: *.ds3.univ.gda.pl 13.11.06, 21:13 z Gdanska nalezy sie wyprowadzic i modlic, by za 4 lata jeszcze cos z naszego miasta zostalo.... PO- poprostu obciach... Odpowiedz Link Zgłoś
kalinowski11 Re: POrządzą samodzielnie 13.11.06, 21:22 Gość portalu: rodzynek napisał(a): > z Gdanska nalezy sie wyprowadzic i modlic, by za 4 lata jeszcze cos z naszego > miasta zostalo.... PO- poprostu obciach... Biorąc pod uwagę Twoje IP. (ds3.univ.gda.pl) to i tak się wyprowadzisz :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: www.MojRadny.pl www.MojRadny.pl IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.11.06, 21:24 Oszczedz sobie. 2/3 mandatow w Radzie Miasta i poprawiony wynik sprzed 4 lat nie moze byc pomylka. Smak porazki jest gorzki, ale trzeba potrafic przelknac go z godnoscia. Niestety podle - na poziomie Jacka Kurskiego - spoty Jaworskiego nie wiele pomoglby. Zenada. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: miki Re: POrządzą samodzielnie IP: 213.192.65.* 14.11.06, 00:09 PO.... prostu obciach tak pisać. W końcu będzie POrządek!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Remik tow. Adamowicz robi porządek 8 lat i widać skutki IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.11.06, 11:08 PO prostu dziadostwo. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Sławek Brawo Metropolia Gdańska!!! IP: *.chello.pl 13.11.06, 21:34 mamy po prostu ludzi godnych zaufania, ale nie zaszkodzi w trakcie kadencji nasze władze wspierać i pilnować. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pseudo-warsiawiak Re: POrządzą samodzielnie IP: *.acn.waw.pl 13.11.06, 22:02 Super ziomale. Dobrze że się oficjalnie nie przemeldowałem i podatek nadal w tak rozsądnym mieście odprowadzam. POmorze rządzi. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Witek Re: POrządzą samodzielnie IP: *.zab.nat.hnet.pl 13.11.06, 23:27 Szkoda tylko, że do Rady Miasta weszli głównie ludzie z nadania politycznego (zarówno na listach PO, jak i PIS), a nie fachowcy, czy lokalni działacze. Szkoda, że tak bardzo upolityczniono tegoroczne wybory... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ben POrządzą samodzielnie IP: 213.192.75.* 14.11.06, 06:03 Składam moje osobiste gratulacje dla pana Stefana Grabskiego.Jestem pewny, że praca pana Grabskiego w radzie miasta przyniesie wiele dobra dla naszej społeczności Gdańska. Patrz pan panie Grabski na ręce tych cwaniaczków z PO oraz walcz z głupawymi pomysłami Adamowicza. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kocham Gdańsk oj Benek, Benuś IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.11.06, 10:53 Niejaki Stefan Grabski był już radnym w latach 1998 - 2002, pamiętam, że z jego udziałem sesje robiły się cyrkowymi przedstawieniami. Teraz ten furiat wszedł tylnymi drzwiami z listy PIS, obawiam się że w poczekalni RM na gwoździu zawiśnie kaftan bezpieczeństwa. POzdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: baca Tu widać wasz cynizm POwcy z Gdańska IP: *.cable.satra.pl 14.11.06, 11:01 ale życzę powodzenia.To wy kujecie wasz los nie ja.Pozdrawiam. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: g. Re: POrządzą samodzielnie IP: *.chello.pl 14.11.06, 13:02 Ja również na Pana liczę Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tow. Rokita Wygrali złodzieje... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.11.06, 11:06 jak zwykle... Odpowiedz Link Zgłoś