Dodaj do ulubionych

Selekcja 2003

22.08.03, 15:39
Od środy na poliginie w Drawsku Pomorskim trwa SELEKCJA 2003. Czy ktoś zna
szczegóły tej zabawy, a może wyniki? Ile osób ukończyło całą imprezę? Wiem,
że wystartowało 300, po 1 dniu eliminacji w Pucku zostało ok. 100. Ten
survival ma w odcinkach pokazywać TVP 2 za kilka tygodni.
Obserwuj wątek
    • orissa Re: Selekcja 2003 22.08.03, 19:42
      toreado napisał:

      > Od środy na poliginie w Drawsku Pomorskim trwa SELEKCJA 2003. Czy ktoś zna
      > szczegóły tej zabawy, a może wyniki? Ile osób ukończyło całą imprezę? Wiem,
      > że wystartowało 300, po 1 dniu eliminacji w Pucku zostało ok. 100. Ten
      > survival ma w odcinkach pokazywać TVP 2 za kilka tygodni.

      Zajrzyj pod adres: www.combat56.pl/main.php?mid=1014

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka