02.04.04, 17:48
dziewczyny mam problem,czy mój synek mógł dostać zaparcia bo napiłam się soku
grejfrutowego?
Zapomniałam się a karmię piersią?
Nie może zrobić kupki od 2 dni i pręży się i czerwienieje.Ptróbowałam
termometrem trochę popuścił ale nadal nie może robić sam.
Napiszcie czy to po soku ?
pozdr
Obserwuj wątek
    • kruffa Re: zaparcia 02.04.04, 21:12
      raczej nie. Co najwyżej może go zaboleć brzuszek. Cytrusów, w tym soków nie
      powinno sie raczej pijać - ze względu na alergie. Spróbój wymasować mu brzuszek
      zgodnie ze wskazówkami zegara, częstko kłaść na brzuszku. Moze pomoże.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka