madziala13 24.04.05, 16:49 czesc czy jest tutaj ktos z poznania??? moze jakies spotkanie??co o tym myslicie? Ja mam 29lat i corke 8letnia Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
aglesnik Re: hej Poznan 25.04.05, 08:31 hej!! jestem z pod Poznania, ale jakby z.. mam 8letnią córkę i 4-letniego synka. jeśli masz ochotę to pisz na priva. pozdrawiam ciepło.ag. Odpowiedz Link Zgłoś