Dodaj do ulubionych

hej Poznan

24.04.05, 16:49
czesc czy jest tutaj ktos z poznania???
moze jakies spotkanie??co o tym myslicie?
Ja mam 29lat i corke 8letnia
Obserwuj wątek
    • aglesnik Re: hej Poznan 25.04.05, 08:31
      hej!! jestem z pod Poznania, ale jakby z.. mam 8letnią córkę i 4-letniego
      synka. jeśli masz ochotę to pisz na priva. pozdrawiam ciepło.ag.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka