Napisalam pod postem koszty- ale nikt nie odpisal

wiec jeszcze raz
Z Wasza pomoca zrobilam! Dzieki
Ale oczywiscie mam kilka pytan. Mam rocznego synka i wiadomo rosnie jak na
drozdzach, czy dobrze mysle zeby w tym zestawieniu napisac ze garderobe
malucha
wymienia sie srednio raz na kwartal?
Poza tym zrobilam zakladki wydatki miesieczne (pampresy, zywienie itd),
odziez,
i mam problem z "innymi". Jak rozliczyc zakup krzeselka do karmienia czy
fotelika samochodowego? Czy podzielic na miesiace, bo przeciez to wydatek raz
na jakis czas.