one9 05.08.05, 21:21 .. No właśnie.. Pora chyba zastapić mleko innym, nieco tańszym, bo już nie wyrabiam finansowo.. Jakie mleko proponujecie? Nie sądzę by mój Synek mieł jakieś uczulenia, więc zmiana chyba wskazana. Tak? Proszę o poradę. Szukam taniego i dobrego mleka. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
radowinkaala Re: Jakie mleko zastąpić Nan 2?? 05.08.05, 21:23 Przyłączam się do prośby. Czy w ogóle są jakieś tańsze mleka modyfikowane? Za opakowanie NAN płacę w markecie 9,70 zł. Odpowiedz Link Zgłoś
mmarta132 Re: Jakie mleko zastąpić Nan 2?? 05.08.05, 21:56 9,70 zł to i tak rewelacja bo ja w leclerku lub w realu płacę ponad 12 zł chyba że w rossmanie 9,99 zł ale czy sa jakies tańsze mleka? chyba nie. Odpowiedz Link Zgłoś
martaglowacka Re: Jakie mleko zastąpić Nan 2?? 05.08.05, 22:03 Nie ma rynku (z tego co mi wiadomo) mleka tańszego od NAN. Dlatego też jest ono używane w niemal wszystkich szpitalach. Pozdrawiam Marta PS. A w jakim wieku jest Twój synek?? Mój niedługo po skończeniu roku pił krowie mleko UHT z kartonu (też brak uczuleń). Odpowiedz Link Zgłoś
one9 Re: Jakie mleko zastąpić Nan 2?? 05.08.05, 22:06 Mój Synek skończył 7 m-cy. Używam Nan2, które kosztuje 22zł, więc już samo Nan jest dla mnie korzystniejsze.. A czym ono się różni od Nan2??? Odpowiedz Link Zgłoś
mmarta132 Re: Jakie mleko zastąpić Nan 2?? 05.08.05, 22:08 o matko!!! a gdzie NAN2 tyle kosztuje???????????????/ ja płacę 9,99 lub 12 zł Odpowiedz Link Zgłoś
kakmi może używasz NAN 2 Ha? 05.08.05, 23:48 Nan 2 HA kosztuje ok 20 zł, chyba trochę Ci się pomyliło pisząc wątek, że używasz NAN 2. Niemożliwe, żeby zwykły NAN 2 kosztował 22 zł!, Poza tym nie ma "zwykłego" NANa, tylko jest NAN 1 HA hypoalergiczny dla dzieci do 5 mies (ok 20 zł), NAN 1 dla dzieci do 5 mies (ok 10 zł), NAN 2 HA hypoalergiczny dla dzieci po 5 mies (ok 20 zł), NAN 2 (ok. 10zł) i NAN 3 dla dzieci po 12 mies, nie wiem czy jest NAN 3 HA, ale to na razie nie ważne. Poza tym ja zmieniłam NAN 2 na Bebiko 2, bo NAN był obrzydliwy (jakiś gorzki), Bebiko 2 w Rossmanie kosztuje 8,90, i w ogóle jest super, na Bebiko 2 robię kaszkę, natomiast na drugie śniadanie dostaje Bebiko 2R (z kleikiem ryzowym). Pozdrawiamy serdecznie Kasia i Krzyś (23.12.2004) Odpowiedz Link Zgłoś
one9 Re: może używasz NAN 2 Ha? 06.08.05, 15:48 Bez kitu! Pomyliłam mleka... nawet nie wiedziałam, że jest tyle odmian! ujjj... Używamy Nan2HA. A płacę 22zł (w aptece 24). Odpowiedz Link Zgłoś
aniab28 Re: Jakie mleko zastąpić Nan 2?? 06.08.05, 21:14 NAN to dobre mleko,córka 6 lat temu wychowała się na Nanie i synka też teraz nim karmię,zdziwiłam się jak przeczytałam że Nan jest gorzki,przecież to normalnie słodkie mleko... Pozdrawiam-Ania Odpowiedz Link Zgłoś
kakmi do aniab28 07.08.05, 21:39 Witaj, Ja też od początku karmiłam Krzysia Nanem , spróbowałam kiedyś proszek z torebki, jeszcze bez wody no i był normalny, może nie super pyszny, ale słodki i chyba zjadliwy, wszystko było ok, do czasu jak kiedyś otwierając torebkę poczułam, że pachnie jakoś dziwnie, spróbowałam i zdziwiłam się strasznie, że takie gorzkie, od razu złapałam za torebkę wściekła, że pewnie przeterminowane, ale nie. Przez miesiąc próbowaliśmy z różnych sklepów kupować, (że może tamto to jakaś podróbka) i raz było dobre, raz nie. Nie wiem, czy wyszła jakaś partia taka wadliwa, czy co, ale byłam już wściekła, bo ze trzy mleka wywaliłam do kosza i w końcu przeszałam na Bebiko, które jest pyszne ))) Pozdrawiamy, Odpowiedz Link Zgłoś
aniab28 Re:do kakmi 07.08.05, 22:01 Dziwne,nie?Ciekawe czemu takie było...,swoją drogą Bebiko to bardzo "stare"mleko moi bracia sie na nim wychowali-jest ok.Wiesz jak to jest dawałam córce NAN no i jak po kilku latach urodził się Dawidek no to chociaż tyle mlek na rynku,też zaczęłam mu podawać przezemnie sprawdzony NAN... Pozdrawiam-Ania Odpowiedz Link Zgłoś