ania-1980_1980
07.04.06, 21:31
mojemu synusiowi(3m-ce)cos tak jakby klika czy przeskakuje w bioderku tak jak
doroslemu czasem cos w stawie stuknie(nie wydaje mi sie to typowe dla takiego
wieku)dodam ze usg wyszlo prawidlowo ale ja nadal sie martwie bo to caly czas
stuka piszcie dziewczyny czy wasze pociechy mialy cos podobnego