Dodaj do ulubionych

klikanie w bioderku

07.04.06, 21:31
mojemu synusiowi(3m-ce)cos tak jakby klika czy przeskakuje w bioderku tak jak
doroslemu czasem cos w stawie stuknie(nie wydaje mi sie to typowe dla takiego
wieku)dodam ze usg wyszlo prawidlowo ale ja nadal sie martwie bo to caly czas
stuka piszcie dziewczyny czy wasze pociechy mialy cos podobnego
Obserwuj wątek
    • magalik Re: klikanie w bioderku 07.04.06, 22:11
      idz z tym do ortopedy na usg - czytalam ze moze to byc objaw dysplazji
      • ania-1980_1980 Re: klikanie w bioderku 07.04.06, 22:12
        bylam juz wyszlo niby prawidlowo i co?
        • lucyna831 Re: klikanie w bioderku 07.04.06, 22:42
          Mojej małej robiło tak jak miała 8m.USG też miaała prawidłowe.Lekarka
          mówiła ,że może mieć miej płynu między kręgami.Przeszło jej po jakimś
          czasie.Też czytałam,że to objaw dysplazji może być i denerwowałam się.Teraz
          czasami jej przeskoczy w kręgosłupie.Pozdrawiam.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka