bunny.tsukino
23.10.06, 10:12
1. Nie siedzi
2. Nie pije z kubka niekapka
3. Nie mam mowy zeby stanal nawet trzymany za lapke czy przy szczeblach
4. ma zaczatek jednego zeba ( jakies 2 mm ponad dziaslem) i nie rosnie
5. Nadal nie przesypia nocy
6. W nocy je z 3-4 butle mleka
7. Na chrzciny dostal :medalik, Biblie,spioszki, pajacyk, kurteczke,blender
do owocow i pluszowego misia.
8. Ciagle ( czyli 1-2 w tygodniu) robi zielone lub czarne qpska.
9. Nie ma maty, ani przewijaka, kojca ani fiszer prajsow.
Chyba przestane czytac forum.
jak czytam to mam doła. ze mam dziecko opóźnione. Biegam od lekarza do
lekarza a Ci stukają się w czoło. I mówią, zebym dziecku dała czas.
Mam doła jak chodze po supermarkecie. Raz ze biorę tam dziecko, dwa że nie
stać mnie na fiszer prajsy.
Help!! czy ma ktoś tez dziecko wolno rozwijajace sie, ktoremu do zabwy daje
przedmioty agd??