Dodaj do ulubionych

Roczek Gabrysi

IP: *.* 21.10.02, 07:24
Dziś dzień refleksji. Rok temu urodziła się moja córeczka. Jak ten czas leci...Moje refleksje - dziecko rzeczywiście zmienia życie, ale teraz nie wyobrażam sobie życia bez Gabrysi. Cieszę się, że ją mam. Pozdrawiam wszystkie Roczniaki i ich mamay.
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka