Dodaj do ulubionych

witaminki???

14.11.03, 10:27
witam,

podajecie swoim dzieciaczkomwitaminki.MojaWiktoria zaczęla 8 miesiąc i
podaje jej cebionmulti 5 kropelek dziennie. A co na gardełko jakiś syropek?

Monika
Obserwuj wątek
    • madeyowa Re: witaminki??? 14.11.03, 13:22
      Mojej 6 miesięcznej córce podaję 3 krople witaminy D3 i 5 kropli Cebionmulti.
      Co do gardełka to radzę skonsultować się z lekarzem. Mój synek do ukończenia
      roczku właściwie nie chorował(wyłączając trzydniówkę w wieku 8 miesięcy),
      córcia na razie(odpukać) też nie choruje. Takim małym dzieciom(od 6 miesiąca
      życia) podaje się na bolące gardełko syrop Clemastinum, ale podejrzewam, że
      jest tylko na receptę.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka