fragola13 14.11.03, 10:27 witam, podajecie swoim dzieciaczkomwitaminki.MojaWiktoria zaczęla 8 miesiąc i podaje jej cebionmulti 5 kropelek dziennie. A co na gardełko jakiś syropek? Monika Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
madeyowa Re: witaminki??? 14.11.03, 13:22 Mojej 6 miesięcznej córce podaję 3 krople witaminy D3 i 5 kropli Cebionmulti. Co do gardełka to radzę skonsultować się z lekarzem. Mój synek do ukończenia roczku właściwie nie chorował(wyłączając trzydniówkę w wieku 8 miesięcy), córcia na razie(odpukać) też nie choruje. Takim małym dzieciom(od 6 miesiąca życia) podaje się na bolące gardełko syrop Clemastinum, ale podejrzewam, że jest tylko na receptę. Odpowiedz Link Zgłoś