Dodaj do ulubionych

Warszawa - Tarchomin, Białołęka

27.02.04, 19:26

Obserwuj wątek
    • skarolina Re: Warszawa - Tarchomin, Białołęka - niepubliczny 27.02.04, 19:27
      Nowy żłobek na Tarchominie
      s_agnieszka1 12.01.2004 21:01 odpowiedz na list odpowiedz cytując

Podaję adres nowego złobka na Tarchominie
      ul. Książkowa 43d
      jest to złobek niepubliczny, koszt 550 zł za m-c
      przyjmuja dzieci od 8 m-c

• jakieś namiary mailowe lub www???
      plf 12.01.2004 22:57 odpowiedz na list odpowiedz cytując

czy znasz jakieś namiary na ich stronę www lub chociaż adres mailowy? telefon
      też by się przydał

dzięki.

• Re: jakieś namiary mailowe lub www???
      s_agnieszka1 13.01.2004 10:02 odpowiedz na list odpowiedz cytując

Mam tylko telefony:
      814-36-53
      lub
      0 505 705 981

• Re: jakieś namiary mailowe lub www???
      majka2004 14.01.2004 18:01 odpowiedz na list odpowiedz cytując

Ja jeszcze wiem, ze jest czynny od 6:30 do 17:00 i że na opiekuna przypada 4
      dzieci

• skarolina Re: Warszawa - Tarchomin, Białołęka 27.02.04, 19:30

gryzelda5 27.11.2003 14:28 odpowiedz na list odpowiedz cytując

Jeżeli ktos zna jakieś żłobki prywatne w tej okolicy to proszę o adres.
      Oczywiscie państwowego nie ma pomimi,że jest to taka duża dzielnica i duzo
      dzieci.

• Re: ŻŁOBKI-Tarchomin,Białołęka
      moja.fasolka 01.12.2003 21:49 odpowiedz na list odpowiedz cytując

Witaj,
      ja nie zdążyłam się jeszcze zorientować czy są w tej okolicy żłobki, ale skoro
      tak mówisz...
      Wiem, ze na ul.Światowida otworzono Klub Misia BO (coś w rodzaju przedszkola +
      świetlicy) i przyjmują tam nawet roczne dzieci.
      Pozdrawiam,
      A&Fasolka (31 tydzień)

lula11 03.12.2003 18:47 odpowiedz na list odpowiedz cytując

Witaj,
      jest żłobek przy ul. Picassa 1/ 35( lub 31), jest malutki, prowadzony przez
      bardzo
      sympatyczną panią, przyjmuje chyba wszystkie dzieci. Wiem też , że w
      przedszkolu przy
      ul. Pancera 8 jest grupa "żłobkowa", są tam małe dzieci, takie ok. 12-18
      miesięcy.
      Pozdrawiam.

lula11 03.12.2003 20:03 odpowiedz na list odpowiedz cytując

Jeżeli szukasz gminnego, to znalazłam żłobek najbliższy Białołęce, przy ul.
      Klaudyny
      10.

lula11 05.12.2003 15:06 odpowiedz na list odpowiedz cytując

Przepraszam cię,ale na Pancera to nie prawda. Powiedziła mi o nim znajoma, ale
      byłam dziś tam i żadnej grupy "żłobkowej "nie mają. Może w prywatnym
      przedszkolu ,
      które też jest na Pancera, ale tego nie wiem. Można dzieci powyżej roku
      zaprowadzać
      do sali zabaw "Miś", przy Lider Price ( Tarchomin), ale nie jest to typowe
      przedszkole,
      wykupuje się karnet na godziny.
      Pozdrawiam.

• ka122 Re: Warszawa - Tarchomin, Białołęka 02.04.04, 18:27
        proszę o bliższe informacje i namiary do klubu misia na Tarchominie. Chętnie
        bym sie tam wybrała z moją 2-letnią córeczką. Dzięki za wszystkie informacje.
        Pozdrawiam. Mama Kasia
    • skarolina Re: Warszawa - Tarchomin, Białołęka - ok.Aluzyjnej 27.02.04, 19:37
      asiaap 20.02.2004 23:04 odpowiedz na list odpowiedz cytując

Żłobek Puchatek ul. Nowodworska 24a tel. 614-93-02 - TO złobek
      niepubliczny
      pozdrawiam
      Asia
    • gryzelda5 Re: Warszawa - Tarchomin, Białołęka 25.03.04, 11:01
      Z tego co się zorientowałam, to są dwa żłobki jeden na Picassa (nie ma
      ograniczeń wiekowych, małe dzieci przyjmuja) drugi na Książkowej (ale ponoć od
      8-miesiąca).Pani Z Książkowej nie za bardzo zainteresowana jest malutkimi
      dziećmi. Na Nowodworskiej jest złobek, ale dotowany częsciowo przez gmine(nie
      wiem jakie są kryteria przyjecia).Wczesniej składa się podanie(liczy ok.30
      dzieci).
      Gdyby ktos posiadał jakies informacje to poproszę.
      Pozdrawiam.............
      • majka2004 Re: Warszawa - Tarchomin, Białołęka 26.03.04, 08:51
        Gryzelda, w którym miejscu na Picassa i na Nowodworskiej jest ten żlobek? Ja
        tylko slyszałamo jednym jedynym - niepublicznym na Tarchominie. Mozesz podac
        jakies namiary?
        • gryzelda5 Re: Warszawa - Tarchomin, Białołęka 26.03.04, 13:04
          Na Picassa 1 m 31 lub 36 (tak niedokładnie we wczesniejszych wątkach było
          napisane)tel.kom.600-017-946.
          Na Ksiązkowej 43d tel.814-36-53 lub 505-705-981.
          Na Nowodworskiej 24a przy przedszkolu tel.614-93-02.
          Gdybyś cos więcej sie dowiedziała to prosze napisz.
          Pozdrawiam Kasia.
          • ewalm Re: Warszawa - Tarchomin, Białołęka 26.03.04, 14:16
            Żłobek na Nowodworskiej jest prywatny ale dotowany przez gminę. Podanie należy
            złożyć do końca kwietnia w ratuszu (numeru pokoju nie pamietam)załączając
            zaświadczenie lekarskie, że dziecko może chodzić do żłobka i zaświadczenia o
            zarobkach rodziców. Miejsca przydziela gmina i powiadamia gdzies koło czerwca
            listownie. Najlepiej być zameldowanym na Tarchominie.
            Ewalm
      • 30092000ola Re: Warszawa - Tarchomin, Białołęka 31.03.05, 23:52
        niestety kryteria przyjęcia do tego żłobka są straszne.jedynym kryterium jest
        dochód brutto na osobę w rodzinie. zaczyna się od ok.860zł i tak dalej do 30
        miejsca. wszelkich informacji udziela p.Dobrosielska w urzędzie dz.białołęka
        tel.510-31-65, takie dzieci od1,5r. przyjmują przedszkola prywatne, pozdrawiam.
    • gryzelda5 Re: Warszawa - Tarchomin, Białołęka 24.05.04, 20:07
      Podciagam jeszcze raz wątek o Tarchominie. Wczoraj dowiedziałm się,że żłobka na
      Picassa juź nie ma. Czy ktos ma jeszcze, jakieś informacje na ten temat. Pozdrawiam
      • kako2 Re: Warszawa - Tarchomin, Białołęka 25.05.04, 21:57
        proszę o kontakt na tel 604847623 w sprawie żłobka na Tarchominie
    • delcia Puchatek - na Nowodworskiej 27.05.04, 16:15
      Drogie Mamy
      Czy słyszałyście coś o tym żłobku?
      • ayelet Re: Puchatek - na Nowodworskiej 31.05.04, 12:11
        Składam dziś podanie i też niewiele wiem ale na Tarchominie wielkiego wyboru
        nie ma sad
        • delcia Re: Puchatek - na Nowodworskiej 01.06.04, 17:57
          Dziękuję za odpowiedź. Czy dużo wcześniej trzeba składać podanie? Od kiedy
          Twoje dziecko tam będzie przebywać? Koniecznie trzeba się tam wybrać i
          ocenić....Pozdrowienia.

• ayelet Re: Puchatek - na Nowodworskiej 02.06.04, 09:25
            Moje dziecko ostatecznie tam nie będzie chodzić, moja mama się zaoferowała
            sfinansować mi opiekunkę i skorzystam.
            Ale rozmawiałam w żłobku, pani kierownik jest przesympatyczna, 30 dzieci w
            żłobku. A mój syn miał chodzić od wrzesnia czyli jakby skończył 14 miechów.
            • ayelet Re: Puchatek - na Nowodworskiej 02.06.04, 09:29
              W Misiu byłam i powiedziano mi, że przyjmują dzieci od 2,5 roku dopiero.
              Czy są na Tarchominie prywatne przedszkola, które przyjmą 15 m-czne dziecko?
              Wszedzie, gdzie dzwoniłam mówili, że 2,5 roku najmniej musi mieć dziecko sad
              • ulik8 Re: Puchatek - na Nowodworskiej 28.06.04, 07:11
                jest na ul. Ksiazkowej 43D prywatny zlobek Bajka. Bardzo sympatyczne panie,
                mily, przytulny z niewielka iloscia dzieci.Maoja Dominisia bedzie tam chodzic
                od 23 sierpnia i bedzie miala wtedy 6,5 m-ca. Robi dobre wrazenie na poczatku.
                Rozmawialam tez z jedna mama. jak narazie tez jest zadowolona. zlobek nie jest
                najtanszy 550 pln m-cznie ale stara sie o dotacje. 200 pln na wstepie za
                wpisowe.
                • zozula Re: Puchatek - na Nowodworskiej 04.07.04, 21:43
                  Czy orientujesz się mozę czy są jeszcze wolne miejsca w tym żłobku. Moja
                  Kornelia ma 10 miesięcy. Byliym żłobku jeszcze zimą a teraz planujemy wybrać
                  się ponownie. Podczas poprzedniej wizyty udało mi się porozmawiać z pewnym tatą
                  i był zadowolony z opieki w tym żłobku.
                  Być może nasze pociech się spotkają.
                  Pozdrawiam
    • delcia Klub Kotek Puszek 31.07.04, 23:09
      czy Ktoś ma informacje na temat tej placówki? Niedługo idę oglądać ten klub, przyjmują dzieci powyżej roku, moja córka będzie tyle miała, trochę się obawiam, czy nie jest za mała na taki klub.
      Pytalam w żłobku na Książkowej, ale nie mają miejsc, na Nowodworskiej raczej nie ma szans, duże zainteresowanie, bo dotacje z gminy.
      Będę wdzięczna za Wasze opinie.
      Pozdrawiam
      • delcia Re: Klub Kotek Puszek 31.07.04, 23:11
        zapomniałam uściślić, że klub znajduje się na Odkrytej 60 b, mnóstwo ogłoszeń na słupach...
        • delcia Re: Klub Kotek Puszek 04.08.04, 10:18
          byłam tam zanim ktokolwiek mi coś doradził i opowiem co widziałam, może komuś
          się przyda:
          ogólne wrażenie średnie,ale to pierwszy żłobek czy klub jaki widziałam
          klub mieści się na 5 piętrze bloku w dwupokojowym mieszkaniu ok 43 m
          niedawno jest tam przeniesiony,więc nie wszystko jest jeszcze urządzone
          ściany są jednobarwne, ale mają być malowane obrazki dziecięce,pokoj wyłożony
          wykładziną dla dzieci z ulicami, torami itd
          kuchnia normalna -terakota
          grupa ma mieć ok 12 osob (1-3lata) na 2 panie, godziny umowne, dogodne, bo
          jedna z pan mieszka wyzej lub nizej
          Koszt miesięczny 400 zl + 200 zl wpisowego, wliczone w to jedzenie, same gotują
          i picie: herbatki, sok ze zbiorczego opakowania (jak chcecie coś lepszego to
          trzeba przynieść)
          dzieci śpią na takich małych materacykach na podłodze i to mnie jakoś
          przestraszyło, choć może nieżyciowa jestem(moje łóżeczko turystyczne zajęłoby
          pół tego mniejszego pokoiku
          można na godziny przyprowadzać dziecko
          jak ciepło to 1-2 spacery, bawią się na placu zabaw osiedlowym
          organizują jakieś gry i zabawy
          żeby zarezerwować sobie miejsce trzeba wpłacić 200zl
          ogólnie średnio, choć panie b.miłe i widać, że wiedzą co robią
          ja się jeszcze nie zdecydowałam....

• moni70 Re:Żłobko-przedszkole ul.Okienko 06.08.04, 17:07
      Witam
      Właśnie zapisałam tam moją córcię(ma17miesiecy)ale przyjmują też młodsze
      dzieci.Narazie wszystko na duży plus.Bardzo kolorowo ,małe grupy ,miłe panie i
      ogólnie atmosfera b.fajna.Zaczynamy od ostatniego tygodnia sierpnia.Są tam dwie
      grupy przedszkolne i jedna taka żlobkowa.Jestem trochę przerażona że to już tak
      nie długo,ale jak zobaczyłam dzisiaj moją małą jak wpadła między te dzieciaki
      to mnie podbudowało.Minusem jak dla mnie jest to że jest otwarte tylko do 17.30
      Monika
      • moni70 Re:Żłobko-przedszkole ul.Okienko 06.08.04, 17:12
        aha nie podałam namiarów tel.6768319
        • delcia Re:Żłobko-przedszkole ul.Okienko 07.08.04, 09:39
          Moniko!
          Ciągle szukam żłobka dla mojej pociechy, która będzie miała roczek.
          Czy mogłabyś napisać coś więcej o tym miejscu, gdzie ta ulica Okienko, jak
          nazywa się przedszkole/żłobek, ile opiekunek na ile dzieci, jak liczna grupa
          żłobkowa i jakie są najmłodsze dzieci, czy duże pomieszczenia i ile wynoszą
          opłaty, no i jak spędzają dzieci czas.
          Będę wdzięczna.
          Delcia
          • moni70 Re:Żłobko-przedszkole ul.Okienko do delcia 08.08.04, 12:44
            Żłobko-przedszkole nazywa się Miś.Lokalizacja całkiem dogodna i okolica też
            ok.Jadąc w stronę Centrum musisz skręcić w następną za Mehoffera w prawo i
            chyba druga w prawo to Okienko.Są trzy grupy i trzy panie+dyrektorka.W grupie
            mojej córci(żłobkowej) ma być 8.W pozostałych grupach ok.10.Sale nie duże,ale
            kolorowo i przytulnie.Zajęcia jak w tradycyjnym przedszkolu.Żłobkowicze mają
            rytmikę,zajęcia plastyczne,koncerty,występy,uczą się piosenek
            itp.Posiłki,spanie i codziennie wychodzą na dwór.Najmłodsze przyjmują chyba coś
            ok.roku ale dokładnie Ci nie powiem.POzdrawiam
            Monika
            • topol Re:Żłobko-przedszkole ul.Okienko do delcia 10.08.04, 22:57
              czy znacie jakiś żlobek, gdzie ewentualnie mógłbym podrzuci mojego 5
              miesięcznego synka?
              Pozdrawiam,
              topol
              • etrzask Re:Żłobko-przedszkole ul.Okienko do delcia 13.08.04, 17:47
                Witaj

Mój synek (5 miesięcy) będzie chodził do żłobka Bajka (już wspominanego na
                forum). Musisz zadzwonić i zapytać czy są jeszcze miejsca. Na mnie zrobił on
                bardzo dobre wrażenie. Ale nasz debiut dopiero na początku września. Nie jest
                tani (550 - 600 w zależności do której godziny) ale na czwórkę takich maluchów
                jak nasze jest jedna opiekunka. Pokoiki są nowiutkie (dopiero co wykończone),
                kolorowe, opiekunki sympatyczne. Wierzę, że mojemu synkowi będzie tam dobrze.

Ewa

Ewa
                • agnieszkast Re:Żłobko-przedszkole ul.Okienko do delcia 13.08.04, 20:32
                  Moja córeczka chodzi do Bajki od poniedziałku. Minął nam już pierwszy tydzień i
                  jestesmy bardzo zadowoleni. Jest naprawdę sympatycznie, ciocie są przemiłe i
                  bardzo wyrozumiałe. Po pierwszym tygodniu nie mam żadnych zastrzeżeń i mogę
                  polecić. Nie wiem tylko czy są tam jeszcze miejsca.
                  pozdrawiam wszystkie mamy żłobkowiczów
            • aramataramat Re:Żłobko-przedszkole ul.Okienko do delcia 25.08.04, 23:38
              A mozze masz nr telefonu do tego Misia ?
              • moni70 Re żłobek Miś ul.Okienko 31.08.04, 19:46
                Tel.do Misia to 6768319 Moja córka chodzi tam od poniedziałku i jesteśmy bardzo
                zadowoleni.To narazie dwa dni,wiec moze odezwe sie jak bede wiedziec troche
                wiecej.Narazie najwazniejsze ze mala zostaje i wychodzi usmiechnietasmile
    • ola_robak Re: Warszawa - Tarchomin, Białołęka 03.09.04, 20:47
      Witam,
      żłobek to nie jest ale coś w rodzaju grupy żłobkowej, klubiku w nowym
      przedszkolu na Tarchominie: akademiamaluchow.pl Przyjmujemy dzieci od 2 lat a
      nawet i młodsze,Zapraszam na odwiedzenie stronki i nas. Możliwość podpisania
      umowy stałej lub na godziny.
      • skurcz77 Re: Warszawa - Tarchomin, Białołęka 17.09.04, 09:35
        witam ,
        czy może któraś z Pań ma nr. telefonu do żłobka na Odkrytej 60 b ??
        • delcia Re: Warszawa - Tarchomin, Białołęka 17.09.04, 10:02
          tak mam telefon do Klubu Malucha na Odkrytej 60 b (uściślam), bo to nie żłobek
          choć przyjmują tam dzieci od ok roku, proszę też przeczytać sobie moją opinię
          wyżej, a raczej pierwsze wrażenie (bo w sumie, moje dziecko tam nie było, tylko
          ja) na ten temat.
          Podaje numer telefonu: 505-106-440 lub 602-721-956
          Pozdrawiam serdecznie!
          • matura5 Klub 16.10.04, 17:00
            Mój synek chodzi do klubu Kotka Puszka, jest bardzo szczęśliwy, więc ja też. Także polecam! Panie znają się na rzeczy.Aha, ale słyszałam, że wkrótce otwiera się nowy klubik na Odkrytej!! Podobno super! Jak coś będę wiedzieć dam znać!
    • mariza1 Re: Warszawa - Tarchomin, Białołęka 23.09.04, 09:30
      Czy ktoś zna nr tel do żłobka na książkowej?
      • aga_mysza Re: Warszawa - Tarchomin, Białołęka 23.09.04, 19:31
        telefon do zlobka na Ksiazkowa - 814-36-53 lub kom.602463-512

pozdrawiam
        Aga
    • magdak5 Re: Warszawa - Tarchomin, Białołęka 28.09.04, 14:45
      Kochani !
      Już koniec września ! Napiszcie jak tam wasze pociechy w żłobkach. Ja szukam
      żłobka dla mojego Wiktorka (rok i 5 mies.) czy możecie mi jakieś doradzić? Jak
      wasze odczucia ? Dziś mam spotkanie w akademii maluchów. Czy ktoś z was
      prowadza tam swoje dzieciątko ?
      Czy macie telefon do Bajki ?
      Pozdrawiam i dziękuję
      Magda
      • moni70 Re: Warszawa - Tarchomin, Białołęka 29.09.04, 20:37
        Ja goraco polecam zlobek Mis na ul.Okienko.B.dobra opieka i cala reszta bez
        zarzutu.Duzy plus ze dziecko moze tam chodzic do 6 lat.
        Monika
        • agabial Re: Warszawa - Tarchomin, Białołęka 30.09.04, 01:26
          Witam,
          przyznam, że na bieżąco śledzę Wasze opinie, ponieważ sama jestem właścicielem
          przedszkola, w ramach którego działa jedna grupa "żłobkowa". Wasze opinie są
          cennym źródłem informacji. Przyznam, że pewne sugestie, uwagi znalazły
          odzwierciedlenie w mojej placówce. Ale nie o tym chciałam pisać.

Zanim rozpoczełam swoją działalność moja wiedza na temat działalności
          przedszkoli czy żłobków była znikoma. Dzisiaj z perspektywy czasu wiem, jak
          łatwo jest wprowadzić w błąd rodziców.

Przykładowo: Każdy "żłobek" publiczny lub niepubliczny powinien znajdować się w
          ewidencji ZOZ (tj. Zakład Opieki Zdrowotnej). Dyrektorem takiej placówki
          powinna być osoba z wyksztalceniem medycznym (np. pielęgniarka). Złobki
          podlegają Ministerstwu zdrowia. Oczywiście wpis do takiej ewidencji wiąże się
          ze spełnieniem kilku innych wymogów - kadra z odpowiednim wykształceniem,
          odpowiedni budynek, odpowiednie warunki sanitarne (zaakceptowane i nadzorowane
          przez Sanepid) itd.... Jest tego sporo i tylko nie liczne placówki spełniają
          powyższe wymogi. Z tego co wiem na tarchominie są dwie. Te, które ne spełniają
          działają na zasach klubiku czy świetlicy. Nie ma nic w tym złego, pod warunkiem
          że wszystko jest ok. Ale jeżeli nie jest ok, to nie ma organu nadzorującego
          działalność takiej placówki sad

Inna kwestia, tylko przedszkola znajdujące się w ewidencji szkół i placówek
          niepublicznych mogą edukować dzieci w wieku zerówkowym. Dlaczego? Bo mają
          nazdór Ministerwa Edukacji i Kuratora. Więc każda mama, jeżeli myśli o
          przedszkolu i klasie zerówkowej powinna to sprawdzić w gminie smile))

Kwestii, na które rodzice powinni zwracać uwagę jest bardzo dużo, niestety
          skupiają się na małym wycinku . . .

Jeżeli będziecie miały jakieś pytania to chętnie na nie odpowiem. Zarówno w
          kwestiach dydaktycznych jak i innych.

Pozdrawiam i Życzę powodzenia w szukaniu idealnych placówek
          Agnieszka
          • magdak5 Re: Warszawa - Tarchomin, Białołęka 30.09.04, 08:58
            Witam !
            Czy mogłabym otrzymać więcej informacji na temat Pani przedszkola? Interesuje
            mnie grupa żłobkowa (mój Wiktorek ma prawie 1,5 roku).
            Proszę o info na adres: makffsa@interia.pl

Dziękuję
            Magda
    • bbbbb2 Re: Warszawa - Tarchomin, Białołęka 10.10.04, 19:10
      Witam,
      nie będę się rozpisywać. Od jutra nie mam z kim zostawić 9-miesięcznego synka
      a obydwoje z mężem pracujemy. Proszę Was, napiszcie mi gdzie mogę znaleźć
      żłobek w Warszawie, najlepiej po praskiej stronie Wisły (mieszkamy w
      Jabłonnie). JEsteśmy już wystarczająco zrozpaczeni że będziemy musieli
      zostawić synka w żłobku, ale nie mamy innej alternatywy. BŁAGAM, POMÓŻCIE.
      • moni70 Re: Warszawa - Tarchomin, Białołęka do bbbbb2 13.10.04, 06:38
        Jakiego zlobka szukasz?Jesli moze byc prywatny to mozesz sie dowiedziec
        w "naszym"tel.6768319 To jest,jadac do centrum po prawej stronie
        Modlinskiej.Moja corka tam chodzi i jest super.Wiem ze odszedl jeden maluch to
        moze sa miejsca.Nazywa sie Mis ul.Okienko4
        Monika
        • bbbbb2 Re: Warszawa - Tarchomin, Białołęka do bbbbb2 13.10.04, 09:42
          Moni,
          bardzo dziękuję za odpowiedź, w poniedziałek poruszyłam niebo i ziemię i
          znaleźliśmy żłobek na którym nam bardzo zależało. Synek zaczął chodzić od
          dzisiaj na ul. MArkowską. Wygląda super, nowy budynek, wszystko bez zarzutu,
          miła kadra. DZisiaj jest z tatą i podobno szalejesmile trochę spadłmi kamień z
          serca aczkolwiek i tak się martwię.
          pozdrawiam,
    • monika9914 Re: Warszawa - Tarchomin, Białołęka 18.10.04, 14:21
      witam!
      mam 4 miesieczne dziecko i musze wrócić do pracy, mój mąż również pracuje.Nie
      znacie może żłobka który przyjmuje takie malutkie dzieci.Słyszałam o żłobku
      Bajka, ale nie wiem czy to to samo co Miś i na jakiej ulicy. Prosze o pomoc
      adres i numer telefonu tych żłobków.A także co panie sadzą o tych miejscach. Z
      ciekawości jakie są miesięczne koszty.Pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc
    • matura5 Re: Warszawa - Tarchomin, Białołęka 18.10.04, 17:28
      Widziałam ostatnio ogłoszenia nowego klubu "Kraina Baśni", sprawdzę nr tel. i podam na forum.
      • delcia żłobek - bajka 18.10.04, 18:11
        Czy chodziłyście/liście posiedzieć ze swoimi dziećmi do żłobka? czy mozna w tym
        zlobku, czy placi sie za to?
        • dorcia_j Re: Złobek na Bródnie 20.10.04, 11:53
          Cześć,
          Mój pięcio miesięczny synek zaczął chodzić do żłobka na Tokarza na Bródnie.
          Mam kilka zastrzerzeń, ale niewiem czy tak naprawdę mam się o co czepiać.
          Powiedzcie proszę kochane mamy, czy Wy mogłyście/ możecie obserwować dzieci w
          sali, patrzeć jak się nimi zajmóją. Czy wogóle mogłyście zobaczyć salę na
          której leżą maluchy. Ja nie mogłam. Pani kierownik powiedziała, że dzieci śpią
          i że takie oglądanie źle na nie wpływa. Czy to normalne? Myslałam, że przez
          pierwsze pare dni będę mogła z nim być w żłobku ale nie pozwolono mi.
          Co Wy na to?
    • matura5 Re: Warszawa - Tarchomin, Białołęka 28.10.04, 16:05
      Mam juz nr tel. Krainy Baśni- 604847623 na Odkrytej.
      • mojafasolka Re: Warszawa - Tarchomin, Białołęka 28.01.05, 13:18
        Witam drogie mamy!
        Mam prośbę do mam dzieci uczęśzczających do tego żłobka. Czy nadala jesteście
        tak zadowolone, jak pisałyście wcześniej? Czy nic się nie zmieniło? Ja wybieram
        się tam niedługo z moim rocznym synkiem i bardzo się boję o moją kruszynkę. Czy
        możecie mi coś poradzić?
        Pozdrowienia,
        Ania
        • mojafasolka Re: Bajka 28.01.05, 13:25
          Przepraszam, nie napisałam, że chodzi mi o żłobek Bajka.(rozpędziłam się ).
          Pozdrawiam,
          Ania
          • mojafasolka Re: Bajka 31.01.05, 13:09
            Dziewczynki, czyżby w Bajce było tak świetnie, że nie zaglądacie już na to
            forum? Oby tak było. Ale może jednak jakaś mama przełamie mój lęk?
            Czekam,
            Ania
            • agnieszkast Re: Bajka 10.02.05, 22:46
              Moja córa chodzi do Bajki od sierpnia. I nadal jestem bardzo zadowolona. Nie
              mam żadnych zastrzeżeń. Rozumiem Twoje obawy, ja też na początku bardzo się
              martwiłam jak to będzie.

powodzenia
              • mojafasolka Re: Bajka 17.02.05, 13:49
                1Witam mamy!
                Ja nie zdecydowałam się na Bajkę. Byłam tam tydzień temu i nie zrobiło ono na
                mnie dobrego wrażenia. Może jestem przewrazliwiona, ale z drugiej strony wiem
                jak powinien wyglądac prywatny żłobek (mój brat chodził do kilku takich
                placówek). Nie będę wam opisywać co tam zobaczylam, ale moje dziecko nie bedzie
                tam "przechowywane".
                Pozdrawiam,
                Ania
                • delcia Re: Bajka 17.02.05, 18:03
                  ojej,powiedz co tam zobaczylas,moje dziecko tam chodzi,myslalam,ze jest mu tam
                  dobrze.
                  Bardzo sie zmartwilam.
                • agnieszkast Re: Bajka 18.02.05, 23:04
                  Mojafasolko,
                  napisz w takim razie proszę swoje wrażenia z Bajki. Chyba po to jest forum,
                  żeby dzielić się opiniami. Moje dziecko tam chodzi i nic niepokojącego nie
                  zauważyłam, ale chętnie dowiem się co takiego Cię zniechęciło.

• iwo777 Re: Warszawa - Tarchomin, Białołęka 28.02.05, 17:10
      Od września będę musiała zapisać synka (9 miesięcy) do żłobka, jeszcze nie
      zdecydowałam którego.
      Mam pytanie do mam które już korzystają z dobrodziejstw taki placówek; mój mąż
      pracuje co drugi dzień więc Szymon nie będzie musiał spędzać 5- ciu dni w
      żłobku, czy będę mogła przywozić synka do żłobka 3 lub 2 dni w tygodniu, czy w
      związku z tym niższe są koszta opieki nad dzieckiem.
      Może ktoś ma podobne doświadczenia i mógłby się zemną podzielić swoją wiedzą.
      Iwona
    • elki70 Re: Warszawa - Tarchomin, Białołęka 02.03.05, 23:31
      Witam
      Moje dziecko chodzi do zlobka na ul. Nowodworskiej (Puchatek). Jesli uda sie
      wam tam dostac - to super. Panie sa przemile - dbaja o dzieci, sam zlobek
      sympatyczny, swiezo po remoncie. Zima cieplo. Fajne zabawki. Ciekawe zajecia
      dla maluchow. Bezpieczne podworko. Moj synek bardzo szybko sie zaklimatyzowl.
      • kocianna Re: Warszawa - Tarchomin, Białołęka 08.03.05, 20:11
        Puchatek przyjmuje tylko roczniaki - a moja mala bedzie miala 9 miesiecy, jak
        maluch kolezanki z postu wyzej smile
        Jutro zaszwonie do Bajki i Misia i sprobuje sie czegos dowiedziec - pracuję na
        Tarchominie i nie mamy samochodu, więc wożenie kruszynki np. na Bródno autobusem
        i wracanie na 8 do pracy niespecjalnie mi sie usmiecha...
        • 1asiunia80 Re: Warszawa - Tarchomin, Białołęka 07.06.13, 18:33
          Witam. Moja 9 miesięczna córeczka dostała się do żłobka Puchatek na Nowodworskie- ruszamy od września. Jest to żłobek niepubliczny ale gmina odkupuje wszystkie miejsca (jest ich 38). Zasady rekrutacji jak w żłobkach publicznych. My składałyśmy wniosek do żłobka na Strumykowej a dostałyśmy się właśnie tam. Mam pytanie w związku z tym. Bardzo proszę o opinię mamy które oddawały tam swoje pociechy.
          • malamala222333 Re: Warszawa - Tarchomin, Białołęka 14.09.16, 10:57
            Pani dyrektor w żłobku Puchatek na ul. nowodworskiej jest bardzo niemiłą i nieuprzejmą osobą, zupełny brak podejścia do dzieci i rodziców. Dzieci się jej boją. Nieodpowiednia osoba na nieodpowiednim miejscu!!! brak słów.
    • delcia Żlobek Bajka na Książkowej 04.11.05, 15:21
      Czy jesteście zadowolone/zadowoleni ze żłobka Bajka?
      Znów zaczynam poszukiwania...

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka