karolinaa_m
24.07.09, 16:27
Młody od jakiegoś tygodnia nie chce wogóle jeść. ma niecałe 8 miesięcy.Zaczyna
mnie to trochę martwić bo z butelko pociągnie z 20ml a jak widzi łyżeczkę i
jedzonko to tak zamknie buzię że żadną siłą sie go nie nakarmi. Co mu może być
Upały? nie mamy jeszcze ząbków choć dziąsła już napuchnięte i twarde. Zęby??
Czy on obraził się może na łyżeczke.odwidzi mu się to ??