Dodaj do ulubionych

Nie chce jeść!

24.07.09, 16:27
Młody od jakiegoś tygodnia nie chce wogóle jeść. ma niecałe 8 miesięcy.Zaczyna
mnie to trochę martwić bo z butelko pociągnie z 20ml a jak widzi łyżeczkę i
jedzonko to tak zamknie buzię że żadną siłą sie go nie nakarmi. Co mu może być
Upały? nie mamy jeszcze ząbków choć dziąsła już napuchnięte i twarde. Zęby??
Czy on obraził się może na łyżeczke.odwidzi mu się to ??
Obserwuj wątek
    • maja-pl Re: Nie chce jeść! 24.07.09, 20:13
      WitamsmileMiałam podobna sytuacje.Dzieciaki nie chca jesc przez
      upaly,zabkowanie czy tez przychodza takie miesiace ze tak jest z tym
      jedzeniem.
      Oczywiscie ze sie wszystko Mu odwidzi i nie masz sie czym martwic-
      najwazniejsze jest aby dziecko duzo pilo aby sie nie odwodnilo co
      nie oznacza abys mu nie dawala nic do jedzenia.Nie zapychaj dziecka
      biszkoptami ani chrupkami-zamiast tego probuj co jakis czas podac
      pare lyzeczek zupki czy tez jakiegos owoca.Pozdrawiamsmile

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka