21.12.05, 12:13
Pisałaś, że chodzisz ze swoim maluszkiem na basen. Możesz napisać więcej?
Jak wyglądają zajęcia, co musiałaś kupić? Jakie pieluszki do basenu, rękawki
itp. Gdzie kupowałaś? Ile miał Twój maluszek (wiek), jak poszłaś na pierwsze
zajęcia? Chciałabym się przygotować.
Obserwuj wątek
    • anniia Re: Do Anniia 21.12.05, 19:25
      Chodze na basen do szkoly
      www.aquamaster.met.pl
      w Warszawie na Zoliborzu na Potockiej. Kupic tzreba bylo takie pieluszki do
      plywania ja kupilam najmniejszy rozmiar czyli rozmiar S Huggies Swimmers,
      kosztuja okolo 20pln w supermarkecie. Kurs 11 zajec kosztowal 260 pln. W tej
      cenie jest 30 minut plywania dla dziecka + osoby opiekujacej sie. ALe tak
      naprawde mozna wejsc na basen kilkanascie minut wczesniej i posiedziec w jacuzzi
      i rowneiz po zakonczeniu zajec jest kilka minut na jacuzzi czy maly basen.
      Zajecia pierwsze polegaja na oswojeniu sie maluszka z woda i przede wszystkim na
      nauczeniu nas rodzicow jak trzymac dziecko w wodzie w roznych pozycjach. Jest
      naprawde fajnie, woda jest cieplutka a prowadzacy bardzo sympatyczni maja
      podejscie do dzieci i duze doswiadczenie. Wszytskie akcesoria typu rekawki
      kaczuszki pileczki do wody maja juz prowadzacy i oni wrzucaje je do wody i
      zabawiaja dzieci. tak wiec jedyne co musisz kupic to pieluchy do kapieli.
      moj maluszek pierszwy raz byl na 1 dzien przed skonczeniem 3 miesiecy i bardzo
      mu sie podobalo.
      szczerze polecam takie zajecia i jesli bedziesz miala jeszcze jakies pytania to
      dzwon 0 600 410 681
      pozdrawiam
      ania
    • iva30 Re: Do Anniia 27.12.05, 18:37
      Bardzo dziękuję za info. Próbuję się zapisać, ale mogę tylko w niedzielę i na
      razie nie ma miejsc sad

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka