Czesc, mam na imie Zuzia i za chwile zostane mama po raz drugi

Miedzy dzieciakami bedzie 20 miesiecy roznicy, wiec jestem wlasciwie posrodku miedzy Waszym forum a tym dla mam z dwuletnia roznica, ale mam nadzieje, ze mnie przyjmiecie

Przy okazji mam pytanie, czy sa tu moze jakies dziewczyny z Wroclawia?
Pozdrawiam wszystkie forumowiczki i ciesze sie, ze moge do Was dolaczyc

))