Dodaj do ulubionych

Witam sie /Wroclaw

07.02.09, 19:58
Czesc, mam na imie Zuzia i za chwile zostane mama po raz drugi smile Miedzy dzieciakami bedzie 20 miesiecy roznicy, wiec jestem wlasciwie posrodku miedzy Waszym forum a tym dla mam z dwuletnia roznica, ale mam nadzieje, ze mnie przyjmiecie smile
Przy okazji mam pytanie, czy sa tu moze jakies dziewczyny z Wroclawia?
Pozdrawiam wszystkie forumowiczki i ciesze sie, ze moge do Was dolaczyc smile))
Obserwuj wątek
    • chanastel Re: Witam sie /Wroclaw 04.08.09, 14:23
      hej Zuziasmile Tu Hania podwójna mama z Trzebnicywink
      • madresa Re: Witam sie /Wroclaw 28.12.09, 11:06
        Cześć,za miesiąc będę mamą trójki rok po roku.S ynek za 2 mce kończy
        3 latka,córcia ma 1,5 roczku no i czekamy na małego
        mężczyznę.Pozdrawiam,duzo sił życzęsmile

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka