Dodaj do ulubionych

Piosenki Fasolek

IP: 213.17.225.* 17.03.03, 10:02
Wiecie może gdzie można je kupić na kasecie lub płycie?Z moim talentem muzycznym same słowa podawane tu przez dziewczyny nie wystarczą... A pliki mp3 nic mi nie dają, bo nie mam PC z przegrywarką. A może ktoś ma kasetę lub CD i by się podzielił tzn przegrał ... ?Aga z rozśpiewaną Majką
Obserwuj wątek
    • Gość: mama Darka i Oli Re: Piosenki Fasolek IP: [80.51.242.2] 213.77.105.* 19.03.03, 14:30
      Czesc Aga!Ja mam sporo piosenek Fasolek i moje maluszki je uwielbiają. Mam je na dysku, ale mąż z miłą chęcią nagra je dla Ciebie na płytę (żebyś mogła odtwarzać jak CD).A ja bardzo chętnie wyślę Ci ją, jeśli chcesz to czekam na Twój adres.Pozdrawiam :hello:sylwia@shadowline.com
    • Gość: voni; mama Julci i Zuzy Re: Piosenki Fasolek IP: 62.179.20.* 19.03.03, 14:40
      Ja też mam Fasolki na płytce i jeśli chcesz, chętnie Ci nagram. Jestem z Wawy, a Ty?Jesli masz ochotę, pisz na privaiwonada@wp.plPozdrawiam!!!Voni
    • Gość: mama Majki Re: Piosenki Fasolek IP: 213.17.225.* 19.03.03, 15:46
      dzięki dziewczyny, odpisałam na privMaja się ucieszyAga

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka