tatamikolaja 22.06.10, 16:35 witam, mamy synka z z.dg.ma 2 miesiace, zaczynamy wedrowke,posuchany innych którzy maja doswiadczenie zycia z ta choroba. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
0.gaba1 Re: zespół DiGeorgea 24.06.10, 19:33 Ja mam syna z tą choroba,ma prawie 4 lata,diagnoza jak mial półtora roku.Moge napisac w jakich poradniach jestesmy pod kontrolą - jestesmy z Warszawy,jakie dziecko ma anomalie i problemy. kasiakosior@interia.eu Odpowiedz Link Zgłoś