Dodaj do ulubionych

zespół DiGeorgea

22.06.10, 16:35
witam, mamy synka z z.dg.ma 2 miesiace, zaczynamy wedrowke,posuchany innych
którzy maja doswiadczenie zycia z ta choroba.
Obserwuj wątek
    • 0.gaba1 Re: zespół DiGeorgea 24.06.10, 19:33
      Ja mam syna z tą choroba,ma prawie 4 lata,diagnoza jak mial półtora
      roku.Moge napisac w jakich poradniach jestesmy pod kontrolą -
      jestesmy z Warszawy,jakie dziecko ma anomalie i problemy.

      kasiakosior@interia.eu

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka