Dodaj do ulubionych

wirusówka

08.08.12, 14:35
Witam,
moja prawie 3 letnia córka od 6 dni gorączkuje, od 5 ma biegunkę. Od wczoraj stolce nie są już wodniste ale papkowate. Ciągle narzeka na ból brzucha. Praktycznie nie schodzi z nocnika-nawet jak nic nie zrobi-mam wrażenie że ma parcie i już nie wie czy na kupę czy siusiu-bo czasem tylko na tym się kończy. Czasem nawet 3 godz. siedzi na nocniku z 15min.przerwami, a z tych 3 godzin w nocniku jest cokolwiek może 3 razy. Jak działa Nurofen i spadnie temp. zachowuje się normalnie, apetyt za dwóch, pije co się poda. Dzisiaj to pierwsza doba bez Nurofenu (37,4st) Podaję oprócz leków p/gorączkowych węgiel w syropie, probiotyk, napoje z elektrolitami (słabo je pije), jagody, herbatkę na jelita.Lekarz twierdzi że to wirusówka, i póki co nic więcej nie mamy podawać,skoro pije,ładnie je i jest w dobrej kondycji. Oddział dziecięcy obłożony adenowirusem więc póki co obserwujemy się w domu.
Czy mieliście coś podobnego?
Obserwuj wątek
    • monika78kr Re: wirusówka 10.08.12, 14:51
      Zwracaj uwage na to co mala je - w zasadzie powinna byc na scislej diecie - kleik ryzowy to podstawa, zero owocow, mleka, najlepiej tez odstawic gluten. Jesli bedzie jesc wszytsko to podraznione jelita nie maja szans na szybka regeneracje i bedzie sie to ciagnac dluzej niz powinno.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka