Dodaj do ulubionych

Ból brzuszka

14.11.05, 08:37
Mój synek po wczorajszej drzemce popołudniowej obudził się z płaczem - bolał
go brzuszek, no ale przeszło. Wieczorem zrobił kupkę, później jeszcze jedną i
myślałam ze będzie spokój. W nocy ok. 3 obudził się z wielkim płaczem
wiedziałam ze to brzuszek, płakał strasznie przez 2 godziny, zrobił kupę
(duża, śmierdząca i mazistą), ale i to nie pomogło, dopiero go . Teraz
smacznie śpi (a ja nie : -)))Czy są jakieś domowe sposoby na podobne
dolegliwości? Może cos warto kupić aby w było w podobnych sytuacjach? Mięta,
koper, krople żołądkowe?
Obserwuj wątek
    • aw271 Re: Ból brzuszka 14.11.05, 09:28
      Nam pediatra poradzil przy silnym bolu brzucha pol tabletki nospy(zgniesc i
      niech popije woda), syn ma 2 latka.A poza tym mieta i dieta. Nic innego nie znam.
      • maladorotka Re: Ból brzuszka 14.11.05, 10:14
        to moze byc rotawirus, dieta, nie dawaj mu duzo jesc, w aptece sa dostepne
        czerne suszone jagody - bardzo dobra rzecz.
        • joolanta Re: Ból brzuszka 14.11.05, 15:57
          dzieki

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka