joolanta
14.11.05, 08:37
Mój synek po wczorajszej drzemce popołudniowej obudził się z płaczem - bolał
go brzuszek, no ale przeszło. Wieczorem zrobił kupkę, później jeszcze jedną i
myślałam ze będzie spokój. W nocy ok. 3 obudził się z wielkim płaczem
wiedziałam ze to brzuszek, płakał strasznie przez 2 godziny, zrobił kupę
(duża, śmierdząca i mazistą), ale i to nie pomogło, dopiero go . Teraz
smacznie śpi (a ja nie : -)))Czy są jakieś domowe sposoby na podobne
dolegliwości? Może cos warto kupić aby w było w podobnych sytuacjach? Mięta,
koper, krople żołądkowe?