Gość: Lucyna m. Oli
IP: *.*
06.06.01, 23:31
Proszę odezwijcie sie piszę już drugi raz - poprzednio ponad miesiąc temu - odpowiedzi 0 a mój post już zniknął z listy. "Pani Doktor" do ktorej obecnie chodzimy traktuje pacjentów sztampowo, nie pamięta ich a każda wizyta wygląda tak samo - czyli kompletnie żadnych konstruktywnych wskazówek, a ja opowiadam historię córki od nowa bo ona nie wpisuje notatek do karty na bieżąco - ostatnio na moje bardziej dociekliwe pytania odpowiedziała, że jesli się nam nie podoba to możemy poszukać kogos innego (!!!).Czy naprawdę nikt nie zna dobrego alergologa w Częstochowie? Najlepiej z przychodni lub jesli prywatnie to z podpisaną umową z Kasą Chorych. A jesli takich nie ma to trudno trzeba będzie płacić - w końcu zdrowie najważniejsze.Pozdrawiam i czekam .Lucy.