Gość: guest
IP: *.*
17.02.03, 22:33
Hej, hej. Może panikuję ale powiedzcie mi co sądzicie o doszczepianiu dziaci szczepionką przeciw ospie. Masze maluch nie są już szzcepione przeciw tej bądź co bądź śmiertelnej chorobie. Wiem, że w latach 80 ogłoszono Świat wolnym od ospy ale teraz w groźbie wojny (czy to wogle możliwe!!!) boję się. Amerykanie i Izealczycy szczepią swoich dyplomatów i nie tylko. Jak Wy uważacie szzcepić czy nie. Będę wdzięczna za wasze opinnie na ten temat. Irma