kassia1976 18.02.07, 21:46 w Łodzi, mam nadzieję że wszystko ok, tak jak po ostatniej kontroli w Kielcach, przy okazji odwiedzą Maję, która ma byc od jutra w szpitalu. Pozdrawiam Kasia mama Nikosia TGA Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
jukilop Re: We wtorek kontrola... 19.02.07, 08:04 Powodzenia na kontroli , my tez jesteśmy tuz przed dlatego Wam i nam - POWODZENIA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
withmiel1 Re: We wtorek kontrola... 19.02.07, 09:30 Będzie ok , przyjemnego pobytu w Łodzi na kontroli pozdrowienia Kuba 3,5lat po TGA . My jeździmy już tylko raz do roku do Łodzi zawsze po wakacjach . Pozdrowienia Darek. Odpowiedz Link Zgłoś
madzia8310 Re: We wtorek kontrola... 19.02.07, 09:49 Kasiu trzymam kciuki za was! Czekam na dobre wiadomości... Pozdrów Maję ode mnie, wiem że od dziś jest w szpitalu, pisała mi sms. Pozdrawiam Magda mama Filipka TGA, PS Odpowiedz Link Zgłoś
ogis1 Re: We wtorek kontrola... 19.02.07, 10:33 Trzymamy za Was kciuki, oby kontrola wypadła dobrze..... Ewa z Julką Odpowiedz Link Zgłoś
alrada Re: We wtorek kontrola... 20.02.07, 00:09 Trzymam kciuki za pomyślną kontrolę. Powodzenia. Odpowiedz Link Zgłoś
babcia19533 Re: We wtorek kontrola... 20.02.07, 01:21 Pani Kasiu! Zycze samych dobrych wiadomosci na kontroli. Jestem mama Mai i prosze sie z nia spotkac i napelnic ja wiara i optymizmem. Do tej pory trzyma sie dzielnie, ale nie wiem jak dlugo. Pozdrawiam goraco. Bede informowala na biezaco.Wrocilam dzisiaj bardzo pozno z Lodzi i wybieram sie znowu w czwartek Odpowiedz Link Zgłoś
alrada Re: do babcia19533 20.02.07, 01:47 Dopiero teraz skojarzyłam , że jest pani babcią Ady, która niedługo zagości wśród nas Kiedy pojawiła sie Pani na forum pierwszy raz pomyślałam sobie ciepło, że jest pani cudowną, odpowiedzialną mama i babcią. Maja to szczęściara majac taką mamę, która martwi sie i wspiera. Życzę szczęśliwego rozwiązania i zdrówka dla małej. A Mai i pani dużo siły i optymizmu. Odpowiedz Link Zgłoś
jukilop Re: do babcia19533 20.02.07, 07:36 Ola jak zwykle napisła dobrze i WSZYSTKO - POWODZENIA Odpowiedz Link Zgłoś
jukilop Re: do Kasi 20.02.07, 07:44 Napisz co u was , jak tam kontrola , mam nadzieję że wszystko ok Odpowiedz Link Zgłoś
daisy1405 Re: We wtorek kontrola... 20.02.07, 21:29 Witam, Już chyba po kontroli.Myślę,że wszystko ok.My tez byliśmy tylko w Krakowie w dniu 09.02.br. na echu.Jest w porządku.Mój mały jest trochę grubiutki i zalecenie odchudzenie,bo nie jest to dobre obciążenie dla serduszka.Pozdrawiam ciepło i życzę wszystkiego najlepszego. mama Pawła 7 lat TGA Odpowiedz Link Zgłoś