Dodaj do ulubionych

We wtorek kontrola...

18.02.07, 21:46
w Łodzi, mam nadzieję że wszystko ok, tak jak po ostatniej kontroli w
Kielcach, przy okazji odwiedzą Maję, która ma byc od jutra w szpitalu.
Pozdrawiam Kasia mama Nikosia TGA
Obserwuj wątek
    • jukilop Re: We wtorek kontrola... 19.02.07, 08:04
      Powodzenia na kontroli , my tez jesteśmy tuz przed
      dlatego Wam i nam - POWODZENIA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    • withmiel1 Re: We wtorek kontrola... 19.02.07, 09:30
      Będzie ok , przyjemnego pobytu w Łodzi na kontroli pozdrowienia Kuba 3,5lat po
      TGA . My jeździmy już tylko raz do roku do Łodzi zawsze po wakacjach .
      Pozdrowienia Darek.
    • madzia8310 Re: We wtorek kontrola... 19.02.07, 09:49
      Kasiu trzymam kciuki za was! Czekam na dobre wiadomości...
      Pozdrów Maję ode mnie, wiem że od dziś jest w szpitalu, pisała mi sms.
      Pozdrawiam
      Magda mama Filipka TGA, PS
    • ogis1 Re: We wtorek kontrola... 19.02.07, 10:33
      Trzymamy za Was kciuki, oby kontrola wypadła dobrze.....

      Ewa z Julką
    • alrada Re: We wtorek kontrola... 20.02.07, 00:09
      Trzymam kciuki za pomyślną kontrolę. Powodzenia.
      • babcia19533 Re: We wtorek kontrola... 20.02.07, 01:21
        Pani Kasiu! Zycze samych dobrych wiadomosci na kontroli. Jestem mama Mai i
        prosze sie z nia spotkac i napelnic ja wiara i optymizmem. Do tej pory trzyma
        sie dzielnie, ale nie wiem jak dlugo. Pozdrawiam goraco. Bede informowala na
        biezaco.Wrocilam dzisiaj bardzo pozno z Lodzi i wybieram sie znowu w czwartek
        • alrada Re: do babcia19533 20.02.07, 01:47
          Dopiero teraz skojarzyłam , że jest pani babcią Ady, która niedługo zagości
          wśród nas smile
          Kiedy pojawiła sie Pani na forum pierwszy raz pomyślałam sobie ciepło, że jest
          pani cudowną, odpowiedzialną mama i babcią.
          Maja to szczęściara majac taką mamę, która martwi sie i wspiera.
          Życzę szczęśliwego rozwiązania i zdrówka dla małej. A Mai i pani dużo siły i
          optymizmu.
          • jukilop Re: do babcia19533 20.02.07, 07:36
            Ola jak zwykle napisła dobrze i WSZYSTKO smile- POWODZENIA
            • jukilop Re: do Kasi 20.02.07, 07:44
              Napisz co u was , jak tam kontrola , mam nadzieję że wszystko ok
    • daisy1405 Re: We wtorek kontrola... 20.02.07, 21:29
      Witam,
      Już chyba po kontroli.Myślę,że wszystko ok.My tez byliśmy tylko w Krakowie w
      dniu 09.02.br. na echu.Jest w porządku.Mój mały jest trochę grubiutki i
      zalecenie odchudzenie,bo nie jest to dobre obciążenie dla serduszka.Pozdrawiam
      ciepło i życzę wszystkiego najlepszego.
      mama Pawła 7 lat TGA

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka